GeForce 4 TI 4200 128 MB With AGP*8 באמת תרגיל שיווקי מלוכלך? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GeForce 4 TI 4200 128 MB With AGP*8 באמת תרגיל שיווקי מלוכלך?

yot

Recommended Posts

שלום לכולם :smoke:

הגיע הזמן לספר קצת על הרקע של הסיפור שלי:

כבר שבוע שהמחשב בתיקון, ביום רביעי הוא חזר פועל. כנראה בעיות תוכנה. חצי שעה אחרי חיבור המחשב לחשמל, וסיור באתר לראות מה חדש, היתה הפסקת חשמל. אחרי כמה דקות החשמל חזר, וכשהפעלתי את המחשב נראו פסים מוזרים על המסך. הכרטיס מסך נדפק (Leadtek 4 TI 4200 128 MB).

היום יום חמישי נסעתי אל פנדה שם קניתי את הכרטיס (ולא כל כך קשה למצוא את הבית...) כדי לקבל את האחריות שלי. כמובן הם בדקו את הכרטיס וגילו שבאמת יש בעיה, והם מוכנים להחליף לי אותו אבל יש רק בעיה אחת: הכרטיס לא במלאי ואני אצתרך לחכות לפחות חודש עד להגעת המלאי החדש.

אני כמובן לא יכולתי לחכות חודש ולכן ביקשתי אלטרנטיבה. הם הציעו לי את הLeadtek A280 LE TD 4 TI 4200 128 MB With AGP*8. אני כמובן קפצתי על ההזדמנות (כי לא הייתי צריך להוסיף כסף...).

אחרי התקנה קצרה של הכרטיס כולל דרייברים (41.09) הגעתי למסקנה שיש שיפור ניכר בכרטיס. מהירות השעון שלו הם 250/513 (של הרגיל היו 250/445). הרצה של 3D Mark גילתה כמה הכרטיס שווה.

התוצאה ללא אובר קלוקינג של הTI 4200 הרגיל היתה 3300. עם הכרטיס הזה ללא אובר קלוקינג התוצאה היתה 4400.

במהלך השבוע הזה אני אעשת את הArtic Silver Mod לכרטיס ונראה לאן נגיע (5000, Here We Come!)

אז אתם עדיין חושבים שהAGP*8 היה תרגיל שיווקי מלוכלך? אני חושב שלידטק עשו עבודה מדהימה עם הכרטיס. משהו שבולט לעין זה ההיט סינק האחורי שמכסה בניגוד לTI 4200 הרגיל גם את הליבה.

BTW הלך לעולמו הפלאפון שלי, 515 :'( יהי זכרו ברוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שמישהו הטעה אותך. לי יש לידטק 4200, 64MB ו-AGPX4, והכרטיס הוא בעל היטסינקים על שני הצדדים (מכסה גם את הזכרונות) ומהירות השעון שלו (ברירת מחדל) היא 250/513 - בדיוק מה שאצלך. עם המערכת שלי אני מקבל איתו בערך 7000 נקודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא לא,דגם ה-128MB של כל כרטיסי ה-4200 מגיע עם מהירויות שעון נמכות יותר מדגם ה-64MB,אבל הזכרונות על שני התצורות של הכרטיס זהים,כך שאין בעיה לתקן את העוול שנעשה לכרטיס ע"י פשוטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, אז ה3DMARK שלך נתן לך יותר נקודות - זה בטח אומר שגם משחקים ירוצו עם אותו הפרש,

מה שאמרו על 8X הוא נכון , זה כרגע מיותר , אין שום הבדל במשחקים, אני באמת לא רוצה להרוס לך את השמחה אבל הציון שלך עלה כי יש ב מבחן של הAGP שבשקלול הכולל של הנקודות הוא נחשב, אך במשחקים לא תראה שום הבדל, אם אתה חושב ששוה לשלם יותר כסף בשביל מספר גבוהה יותר מול העיניים של ניקוד - אז אני מוכן לשלוח לך תמונה עם ציון של עד 15000 בחינם ומעל לזה במחיר סימלי 8)

בכל מקרה התרגיל המלוכלך קשור כמו שאמרו כאן ל 4800 (שהוא בעצם 4400 עם 8X) ובכלל לא לכרטיס שלך - אל תהיה מודאג :) וגם יש/ היה לך אחלה כרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, הלידטק עם הAGP*8 היה הבחירה האחרונה שלי, פשוט לא היה משהו אחר.

אני יודע שהAGP עצמו לא מועיל לי בגלל שהלוח שלי תומך רק בAGP*2, אבל למה יש ביצועים טובים יותר? הרי זה אמור להיות אותו הכרטיס לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי, עידכון:

הזכרונות עצמם הם 3.6 או 3.3 NS, אני לא בטוח. מה שאני יודע שבלי הAS3 MOD הגעתי ל330/580. היום אני אמרח את הAS ונראה לאן נגיע.

BTW יש לי כבר 4500 במרק התלת מימדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...