איך אפשר להחליף ת'מקלדת לעכבר בplug-in של הkeyvis(היבהוב לפי מוזיקה)פרטים בפנים - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר להחליף ת'מקלדת לעכבר בplug-in של הkeyvis(היבהוב לפי מוזיקה)פרטים בפנים

yossik17

Recommended Posts

היי חחח יש לי ת'פלוג -אין של וינאמפ שהאורות של המקלדת יהיהבו לפי המוזיקה אז רציתי לשאול אם אפשר במקום שה"מידע" ילך למקלדת אז זה ילך לעכבר

(יש לי עכבר עם לד אדום חזק)כי אני חושב שזה יהיה מזה יפה באמת אז אולי החכמים בניכים היודעים קצת לתכנת יעשו בישבילי ;D אם אתם רוצים אני יעלה לפה את ההתקנה\קבצים

תודה מראש למי שעוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הלד הוא הלד של העין אז גם אם תצליח לעשות את זה אתה תהרוס את העכבר...

כי במאיות שניה שלא יהיו לעין אור העכבר יפסיק לפעול ואז יחזור ואז יפסיק ואז יחזור ואז........

אם זה סתם לד בתוך העכבר אז אתה פשוט לוקח שני חוטים מהלדים שבמקלדת ומחבר ללד בעכבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הלד הוא הלד של העין אז גם אם תצליח לעשות את זה אתה תהרוס את העכבר...

כי במאיות שניה שלא יהיו לעין אור העכבר יפסיק לפעול ואז יחזור ואז יפסיק ואז יחזור ואז........

אם זה סתם לד בתוך העכבר אז אתה פשוט לוקח שני חוטים מהלדים שבמקלדת ומחבר ללד בעכבר...

לא כזה "פשוט"..

הוא צריך לפרק את העכבר, לפרק את המקלדת, לפרק את ההלחמות ולהלחים לחוט של העבר, ולחבר את כל מה שהוא עשה לחיבור של המקלדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כזה "פשוט"..

הוא צריך לפרק את העכבר, לפרק את המקלדת, לפרק את ההלחמות ולהלחים לחוט של העבר, ולחבר את כל מה שהוא עשה לחיבור של המקלדת.

ממש פעולה צבאית!!!

תגזין!!!...

לא צריך בכלל לפרק את ההלחמות....

ופירוק מקלדת ועכבר זה הדבר הכי פשוט בעולם....

זה רק ברגים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...