טיסן סילון ענקי! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיסן סילון ענקי!

Born2Kill

Recommended Posts

למקרה שחשבת אפילו לקנות- אתה יכול לשכוח מזה מיידית, תצטרך לעבור מסלול ארוך מאוד שבסופו תהיה מיומן מספיק בשביל זה. המסלול הולך ככה-

סימולטור במחשב--->טריינר (טיסן אימונים)---->טיסן אווירובטי/טריינר מתקדם---->טיסן ממונע סילון.

Born2Kill- הכניסה לתחרות הערבה הפתוחה חינם (למה נראה לך קוראים לה "פתוחה"?). תתקשר בשביל לקבל פרטים.

עלות האחזקה של מנועי סילון פשוט מפחידה.

אגב, בקרוב תראו סרטון שלי ושל חבר, יצאנו להטיס בשבת האחרונה (ססנה+ברנש) ויצא לי לנחות בשדה, ואז ללכת לחפש את הגלגל הקדמי כמו אידיוט (לא, לא מצאתי אותו, הזמנתי חדש....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למקרה שחשבת אפילו לקנות- אתה יכול לשכוח מזה מיידית, תצטרך לעבור מסלול ארוך מאוד שבסופו תהיה מיומן מספיק בשביל זה. המסלול הולך ככה-

סימולטור במחשב--->טריינר (טיסן אימונים)---->טיסן אווירובטי/טריינר מתקדם---->טיסן ממונע סילון.

Born2Kill- הכניסה לתחרות הערבה הפתוחה חינם (למה נראה לך קוראים לה "פתוחה"?). תתקשר בשביל לקבל פרטים.

עלות האחזקה של מנועי סילון פשוט מפחידה.

אגב, בקרוב תראו סרטון שלי ושל חבר, יצאנו להטיס בשבת האחרונה (ססנה+ברנש) ויצא לי לנחות בשדה, ואז ללכת לחפש את הגלגל הקדמי כמו אידיוט (לא, לא מצאתי אותו, הזמנתי חדש....)

הייתי רוצה להתחיל בתחום.

תוכל בבקשה להביא לינק לחנויות אשר מוכרות טיסני אימון + שלט?

ומה היא דרך הלמידה של הטיסה? פרקטית? כלומר מהפעם הראשונה כבר להתחיל להטיס וללמוד תוך כדי?

(נניח שאני שולט בטיסה בסימולטור) FS2004

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אופן, אתה רומק, והוא בייקה. D:

סיפור ארוך P:

בכל מקרה, סאות'פארק- פנה אלי לאייסיקיו/מסנג'ר, זה הסבר ארוך מאוד

113468980

Ofek.vaknin@pocket.co.il

^

כל מי שרוצה הכוונה לגבי כניסה לתחביב, אתם מוזמנים לבוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...