שבוע האפרטהייד הישראלי - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שבוע האפרטהייד הישראלי

Judas Iscariot

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3362865,00.html

סוף סוף ח"כ מישראל אמיץ מספיק בשביל להודות שבישראל יש חוסר שיוויון בסיסי הגובל באפרטהייד!

ערביי-ישראל(שהם בכלל פלשתינאים כמובן -_-) מקבלים זכות בחירה, חופש תנועה, חופש פולחן ובעצם את כל זכויות האדם שמקבל כל אזרח ישראלי... אך יחד עם זאת הם לא משרתים לא בשירות לאומי(כי הוא לא עוזר לחמולה שהם שייכים אליה) או משרתים בצבא המגן על הזכויות שלהם(כי יש בדגל מגן דויד).. חוסר שיווין בסיסי בין אזרחי היהודים לאזרחים הערביים!

ובשטחי הכיבוש, בושה וחרפה!

מתנחלים חיים בנפרד ממשפחות פלשתינאיות על מנת שלא ישסו זה את גרונו של זה...

משפחות פלשתינאיות בעלות סיכון ביטחוני גבוה מופרדות משאר שכניהם על ידי מכשיר נורא ואיום - גדר גבול...

שימו סוף לאפרטהיד הישראלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אתה מגן עליהם? איזה חמוווווד!

הצבא לא רוצה אותם, אבל זה לא מונע מהם לשרת בשירות לאומי! אם הם היו רוצים להתגייס לצבא, אז הם היו גם מתגייסים לשירות לאומי במקום!

תפסיק להגן עליהם חתיכת צבוע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא בצבא כי הצבא לא רוצה אותם? אילו שטויות!

היה לא מזמן מקרה שבו נשלחו בטעות לשלושה תושבים בכפר ערבי כלשהו צו גיוס.. איזו מהומה פרצה שם... "צבא הכיבוש והאפרטהייד היהודי המשחית רוצה לקחת את בנינו ובנותינו ולשים אותם לשמור על מחנות ריכוז שבהם כלואים אחיהם! הם רוצים שהם יטבחו באחיהם החפים מפשע!".

אתה יודע כמה מהר זה התדרדר להפגנות אלימות? אתה יודע כמה מהר צה"ל אמר שמדובר בטעות?

זה ששירות חובה לערביי אינו מעוגן בחוק לא אומר שזה בגלל ש"צה"ל לא רוצה אותם"... גם החרדים לא מחוייבים לשרת בצה"ל ותאמין לי שגם אם "צה"ל היה רוצה אותם" הם לא היו נוהרים בהמוניהם... עובדה שצה"ל מקבל בשמחה מתנדבים, חרדים וערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אתה מגן עליהם? איזה חמוווווד!

הצבא לא רוצה אותם, אבל זה לא מונע מהם לשרת בשירות לאומי! אם הם היו רוצים להתגייס לצבא, אז הם היו גם מתגייסים לשירות לאומי במקום!

תפסיק להגן עליהם חתיכת צבוע!

אני לא מגן על אף אחד

אני גם לא חושב שהם צריכים להיות בצבא

כשיהיה חוק של שירות לאומי חובה לכולם, אני הראשון שיגיד שהם הראשונים שצריכים לשרת

אני לא מבין איך אתה יכול להתעבן על כך שהם לא עושים משהו שהם לא מחוייבים לעשות?

הם לא בצבא כי הצבא לא רוצה אותם? אילו שטויות!

היה לא מזמן מקרה שבו נשלחו בטעות לשלושה תושבים בכפר ערבי כלשהו צו גיוס.. איזו מהומה פרצה שם... "צבא הכיבוש והאפרטהייד היהודי המשחית רוצה לקחת את בנינו ובנותינו ולשים אותם לשמור על מחנות ריכוז שבהם כלואים אחיהם! הם רוצים שהם יטבחו באחיהם החפים מפשע!".

אתה יודע כמה מהר זה התדרדר להפגנות אלימות? אתה יודע כמה מהר צה"ל אמר שמדובר בטעות?

זה ששירות חובה לערביי אינו מעוגן בחוק לא אומר שזה בגלל ש"צה"ל לא רוצה אותם"... גם החרדים לא מחוייבים לשרת בצה"ל ותאמין לי שגם אם "צה"ל היה רוצה אותם" הם לא היו נוהרים בהמוניהם... עובדה שצה"ל מקבל בשמחה מתנדבים, חרדים וערבים.

ברור שצה"ל לא רוצה אותם

גם אין בזה הרבה הגיון, מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הם לא היו חיים מאחורי גדרות אם לא הייתה להם נטייה להתפוצץ... נקודה למחשבה.

חבל שלא כולאים גם שמאלנים שנגד המדינה מאחורי גדרות, אולי היינו מקבלים קצת שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודי, גם אני חשבתי כמוך, והתחלתי לחקור קצת. עד שגיליתי שבאינתיפאדה הקודמת, היה איזור מסחר משותף במקום שבו היום יושב מחסום ארז.

זה הדבר הראשון שהם שרפו. מה שמראה שלא בדיוק איכפת להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...