המחשב זוחל כמו צב ולא מוצא ת'סיבה....המחשב מקודם לא היה ככה הוא היה טס....חחח - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב זוחל כמו צב ולא מוצא ת'סיבה....המחשב מקודם לא היה ככה הוא היה טס....חחח

yossik17

Recommended Posts

היייי יש לי מחשב פנטיום 4 המפרט.....

intel celeron 1800 mhz(willamette-128)

לוח אם מסוג shuttle mv42

כרטיס מסך : 2 mx 100\200

256 ram

דיסק קשיח: MAXTOR 6L060J3 55 GB

ועכשיו כבר ככמה החודשים המחשב איטי לחלוטין פעם המחשב היה טס בכל המשחקים(פעם זאת אומרת לפני חצי שנה אז....)

ואני לא מבין למה אני כל יום כמעט מנקה ומתקן רג'יסטרי עם registry mechanic,ad-aware 6 ,

ועם hijathit נוו הבנתם....חחחח

ואני באמת לא מבין ת'בעיה אני מדי שבוע מוצא spyware ,troyan horse אני בודק עם האנטי וירוס avast pro אולי הוא לא טוב וכדי לי משהו אחר?? אהה ואני זוכר פעם הייתה לי תוכנה טובה של מציאת ספייואר וטרויאנים קוראים לה spysheriff אבל אני לא מוצא אותה בקיצר מה אני יכול לעשות??? אני משתגע.............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אבל כפי שאמרתי לפניי זה המחשב היה מהיר ....

לפי מה שהבנתי בטח בגלל כל התוכנות,הורדות וכל זה זה איטי... וזה לוקח מלא מה 256 mb

טוב אחי שמע אני יוסיף בעוד כמה ימים 512 mb שיהיה לי 768 mb חחח ואז נראה איך המחשב....

ומה בקשר לתוכנה spysheriff איפה אפשר להשיג אותה חוץ מהמחשב(פעם שהיה לי קצת אז המחשב שלח לי התקנה של כמה תוכנות בנהם הייתה התוכנה spysheriff הטובה שבאמת מוצאת את כל הוירוסים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול להיות רק בגלל הזיכרון, לפעמיים לא שמים לב אבל שמורידים תוכנות אנטי-וירוס, Firewall , Ad-Aware וכל מיני תוכנות שרצות ברקע זה הגורם "לחניקת"

הזיכרון עד קצה היכולת כמו כן WindowsXP משתמש לא במעט זיכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. איזה זה?

ב.האתר לא עובד הוא חסום חחח

ג.שמעו אפשר אכשהו עם איזה תוכנה "שתתקין מחדש" את המחשב כי נראה לי שנמחקו לי כמה קבצים של המערכת ובגלל זה הוא נתקע יאנו איזה תוכנה שבודקת את הרגיס'טרי ובודקת ואם משהו לא נכון היא מוחקת ושמה חדש או אם משהו נמחק היא מתקינה אותו,ואם התוכנה avast pro טובה כי אולי אין לה הגנה טובה?...

ובקשר לnod 32 אפשר לשים לה **** או משהו....(************...)אם כן דברו איתי באייסיקיו בקשר ל*** וזה...********

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין תוכנות אוטומטיות שמפרמטות ומתקינות הכול מחדש... תעשה את זה לבד עם דיסק של ווינדוס או קח את המחשב לטכנאי...

וסלרון זה לא פנטיום ... זה משפחת מעבדים שונה לגמרי, מוחלשת יחסית לפנטיומים... (שנייהם מיוצרים ע"י חברת ...)

אבל זה בהחלט לא אומר שהמחשב צריך לעבוד לאט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כנראה עוד פעם אצטרך לפרמט ואז אני ישר ישים פיירוול טוב ונוד 32 יש לי שאלה יעבוד אצלי,כדאי לי? למה כי אמרו לי כמה יאנשים שוייסטה יש לה כמה באגים ובעיות.....

ובקשר לכרטיס מסך אני קונה בקרוב כרטיס טוב שיהיה לי ת'כסף אני יתייעץ איתכם איזה לקנות וזה .......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...