עזרה בקניית מסך LCD - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית מסך LCD

NuXeR

Recommended Posts

חחחחח אני בקרוב עושה בגרות בלשון....בקרוב מאוד, ואני עדיין בכל זאת למרות שאני יודע....במודע אני יגיד (ולא אגיד...) !

טוב לא נהפוך את התר'ד הזה ל...

:)

יש מצב שאני משיג בסביבות 60-70 שקל מסך טוב עם תאורה ו-4 שורות ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אז התכנון הוא כזה :

כל אדם אשר נפשו חושק בצג כזה (אני יעלה מידע עליו בהקדם ) יצטרך לתת לי כסף ואם יהיו מספיק אנשים אני יקנה לכולם .

אני מעדיף שכל מי שרוצה ישאיר פה הודעה , לצערי אני לא מוכן שאנשם ישלחו לי בדואר כסף ולכן הצעה זו פתוחה כרגע לתושבי המרכז בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאור עובדה שהתא הפרטי שלי הוצף בשאלות היכן קניתי

www.proteus.co.il

אני לא בטוח שאתם יכולים לקנות שם אני אני מנסה להכין לחברי הפורום הפתעה .

חכו בסבלנות ההמשך יבוא

ואייי אחי סבבה תודה רבה

דרך אגב אני שאלתי על החנות לפני מספר ימים ולא ענו לי ממש ומה שטוב יש שם מסכים ממש יפים עם תאורות בצבעים שונים וגדלים טובים ומאוד קרוב לבית שלי

ביום ראשון אני ידבר איתם תודה רבה לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין במסך די גדול אני רוצה 4 שורות ומעדיף 40 אותיות , אם אין אז 24 או 20...

אבל 16 אותיות זה קטן מדי , ו-2 שורות זה קצת מדי , ואני חייב תאורה אחורית.

עד 70 שקל אני מוכן להשקיע , ואם זה מסך 40*4 עם תאורה גם 80 שקל יהיה בסדר אבל לא יותר...תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז התכנון הוא כזה :

כל אדם אשר נפשו חושק בצג כזה (אני יעלה מידע עליו בהקדם ) יצטרך לתת לי כסף ואם יהיו מספיק אנשים אני יקנה לכולם .

אני מעדיף שכל מי שרוצה ישאיר פה הודעה , לצערי אני לא מוכן שאנשם ישלחו לי בדואר כסף ולכן הצעה זו פתוחה כרגע לתושבי המרכז בלבד.

באיזה מקום במרכז ? איזור ת"א אולי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז התכנון הוא כזה :

אני מעוניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...