תארד ידע כללי - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תארד ידע כללי

JHONLEV

Recommended Posts

הת'רד הזה מתחיל להפוך ל"איזה בחורות מוצאות חן בעינכם?" ועם כבר מדברים על זה אז אני מעדיף בנות בסיבובת בגיל שלי למעלה או למטה טיפה.. לא ממש מעניין אותי...

אני אנסה להחזיר את זה למקור.

דה ז'א וו זה לא ראיית או משהו, זה סתם דיליי באחד החלקים במוח. עם באזור שאחראי על הראיה את תרגישו שכבר ראיתם את זה. אם את מרגישים שכבר הייתם פה זה פאק בחלק אחר. בקיצור ם נכנסתם לסרטים שאתם רואים את העתיד, צאו מזה, אתם לא.... :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דה ז'א וו זה לא ראיית או משהו, זה סתם דיליי באחד החלקים במוח. עם באזור שאחראי על הראיה את תרגישו שכבר ראיתם את זה. אם את מרגישים שכבר הייתם פה זה פאק בחלק אחר. בקיצור ם נכנסתם לסרטים שאתם רואים את העתיד, צאו מזה, אתם לא.... :]

ואם אתה מצליח גם לממש את מה שאתה חושב שעומד לקרות וזה נכון?

קרה לי הרבה יותר מפעם אחת, הרגשתי שכבר הייתי באותו מצב, ואמרתי למי שדיבר איתו באותו רגע מה הוא עומד להגיד, או שאמרתי את זה איתו באותו זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הת'רד הזה מתחיל להפוך ל"איזה בחורות מוצאות חן בעינכם?" ועם כבר מדברים על זה אז אני מעדיף בנות בסיבובת בגיל שלי למעלה או למטה טיפה.. לא ממש מעניין אותי...

אני אנסה להחזיר את זה למקור.

אני נשבע לך אני חשבתי שזה נכון ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אתה מצליח גם לממש את מה שאתה חושב שעומד לקרות וזה נכון?

קרה לי הרבה יותר מפעם אחת, הרגשתי שכבר הייתי באותו מצב, ואמרתי למי שדיבר איתו באותו רגע מה הוא עומד להגיד, או שאמרתי את זה איתו באותו זמן.

גם אני!

גם אתה בד"כ לא זוכר את הסיטואציה עד שהיא מתחילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם לי זה קורה המון,למשל שאני יושב בכיתה ,אני יודע מה חברה שלי באה להגיד ,וכשהיא אומרת את זה אז נוצרת מיני אופוריה כי אתה חושב,ואללה היתי פה פעם,כתבתי את המשפט הזה פעם(היסטוריה - אין סיכוי) עם אותו עט בדיוק(אני בא בלי קלמר אז אני לוקח מאנשים בדרך כלל).

זה ממש מבלבל לפעמים..

וזה כל הקטע של דה ז'ה וו אתה לא זוכר שהיית בסיטואציה מסויימת עד שהיא קורת בשנית כביכול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט מרגיש שהיית בסרט הזה, היתה לך בחיים סיטואציה דומה, והחלק הזה בזיכרון קופץ ואתה מרגיש מוזר.

ממש לא

לפעמים בחלום אני אשכרה חי סיטואציה מסוימת (ולפעמים זוכר אותה) שאחרי כמה ימים קורה בדיוק של 100%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...