הבדלים בין Pentium 4 ל-Core 2 Duo - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבדלים בין Pentium 4 ל-Core 2 Duo

Born2Kill

Recommended Posts

דמויות אשר מתופעלות ע"י מנוע הAI של המשחק.

זה נראה שיש סיכוי ששיפור במעבד יעזור. לא חסר לך , ולא נראה לי שהAI קשור לכרטיס מסך.

תמיד יכול להיות שיש איזה צוואר-בקבוק אחר, אבל פה נראה לי שזה המעבד. אם זה המצב אז מעבר לC2D, אפילו E4300, יהיה משמעותי כי הוא הרבה יותר חזק מ930

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטיפת הניסיון שלי עם , אמנם כרטיס המסך מרנדר אותו, אבל אל תשכחו שצריך להיות לו איזהשהו מוח (הכל יחסי ;D ), והמוח הזה הוא המעבד. לכן, אם המעבד לא מספיק חזק בשביל "לחשוב" בתור X בוטים וגם לעשות את החישובים הרגילים שלו, הוא יהיה גורם מגביל למערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה, במשחקים צריך מעבד טוב ולפעמים הוא תוקע את הכרטיס מסך והוא יוצר את הצוואר בקבוק. לי זה קרה ואחרי שנתיים החלפתי מעבד ולוח ונשארתי עם אותו כרטיס מסך והגרפיקה השתפרה ובחלק מהמשחקים מאוד השתפרה. למשל משחק כמו COD2 דורש הרבה מהמעבד וגם אם יש כרטיס מסך טוב זה לא יעזור כי משחק זה לא נגמר בגרפיקה יש עוד חשבונות. מה שכן עם הכרטיס מסך שיש לו קשה להאמין שבתקופה הקרובה יהיה משחק שדורש יותר מעבד מזה.

עריכה: מצטער טעות חמורה שלי התכוונתי שעם מעבד כמו שלו קשה להאמין שבתקופה הקרובה תהיה לו בעיה עם איזה שהוא משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני אקנה מעבד C2D אז ה-FPS במשחקים יעלה לי, במיוחד אם אני משחק עם בוטים?

ברור לעומת 4....?

לא בלתי סביר שכן, בכל מקרה יהיה לך מחשב יותר איכותי.

הייתי מציע לבדוק לפני ההחלפה שהמעבד שלך לא סובל מהורדה עצמית של תדר העבודה עקב

בעיות של יתר חום (מה שגורם לביצועי משחק לרדת כמובן), איוורור יותר טוב יכול לעזור - שווה בדיקה.

ציין איזה מארז יש לך, איזה דגם בדיוק של כרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל הזמן חשבתי שהבעיה במעבד וצדקתי!

תודה בכל אופן! :xyxthumbs:

איזה צדקת?! יש לך מעבד פיצוץ ולא תרגיש שום הבדל כנראה במשך שנה. בעוד שנה שתהיה לך איזו סיבה להחליף מעבד(וגם זה די בספק) תוכל לשדרג באמת כי כנראה תהיינה חלופות משמעותיות באמת למעבד הנוכחי שלך כמו ארבע ליבות, אולי גם חדשה, 45nm. לא נראה לך יותר כדאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...