רעיון: הוספת מאוורר 120 מכניס אוויר בצד, ע"י חיתוך הפרספקס - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעיון: הוספת מאוורר 120 מכניס אוויר בצד, ע"י חיתוך הפרספקס

bluz

Recommended Posts

אני לא מבין מה אתה טוחן את זה.

נכון לעכשיו תוודא ששני המאווררים בצד מכניסים והמאוורר למעלה מוציא.

מאוחר יותר כשיהיה לך תוסיף מאחורה מוציא ומקדימה מכניס.

זהו אחי, לא צריך להיות מהנדס בשביל זה. ואתה יכול להיות רגוע, ככה תהיה לך סירקולציה טובה במארז.

ואין צורך להוסיף עוד אחד בפרספקס, הוא לא יתן לך כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין, פשוט אין לי מקום קדימה.

את המאוורר העליון אני אהפוך היום ואת ה2 הצדדים אני אעשה שיהיו מכניסים,

אבל יש לי רק מקום מאחורה, מקדימה פשוט לא נכנס - בגלל "תוספת" שעשו לגוף המארז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אתה סידרת את המאווררים בדרך הכי עקומה ולא יעילה שקיימת ( ואני לא מגזים ).

אתה מפחד על הטמ"פ, רק שתדע לך שאתה דופק את סרקולציית האויר ולא מנצל בכלל את המאווררים.

קודם כל, זה שיש לך 2 מאווררים סמודים שאחד מכניס ואחד מוציא הורס, כמעט כל האויר הקר שמאוורר אחד מכניס יוצא ישר בלי לקרר כמעט דרך המאוורר השני.

שני המאווררים הקטנים הם במיקום מצוין (!) מול הכרטיס מסך, ואתה בכלל לא מנצל את זה! המאוורר שבגג גם במיקום מצוין וגם אותו אתה לא מנצל, המאוורר שבגג כאילו דוחף אויר קר, אבל תוך כדי מוריד את האויר החם ללמטה אל רכיבי המחשב. הסידור ממש ממש דפוק!!!

כמון שעדיף שאותה כמות של אויר שנכנסת גם תצא ע"י המאווררים, אולם אם אי אפשר אז מסדרים לפי המיקום שלהם. לדוגמא במארזים הג'נריים יש בד"כ מאוורר אחד מאחורה, ותמיד שמי אותו שיוציא, כי מה יעזור אם אויר קר נכנס, מקרר את הרכיבים, ולוקח מהם את החום ( וככה הוא מתחמם ) ונשאר במארז???

ב'יצור, עשה טובה ענקית למחשב שלך, ותסדר את המאווררים כפי שנאמר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין, פשוט אין לי מקום קדימה.

את המאוורר העליון אני אהפוך היום ואת ה2 הצדדים אני אעשה שיהיו מכניסים,

אבל יש לי רק מקום מאחורה, מקדימה פשוט לא נכנס - בגלל "תוספת" שעשו לגוף המארז...

אם לא יהיה מקדימה זה לא נורא. מספיק מה שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, המצב קצת מבאס:

המארז מסרב להיפתח מלמעלה, והדרך היחידה לפתוח אותו היא לפתוח קליפסים מעצבנים, שלוקח שעה לפרק אחד ויש שישה כאלה.

הפכתי את המאוורר שהיה למטה, כרגע שניהם מכניסים אוויר, אבל גם זה שלמעלה.

ניסיתי לפרק אותו מבתוך, אי אפשר, הוא מתחבר מבחוץ.

אני צריך לעשות שלם על המארז בשביל לפתוח שמה :-\

לוותר על הרעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז שיעור קצת בטרמיקה:

אוויר חם עולה למעלה.

אוויר קר יורד למטה.

מסקנה: מאוורר למעלה צריך להוציא והמאווררים למטה ובצד צריכים להכניס...

אני מקווה שזה עזר...

:lol:

זה תרמודינאמיקה :-X

טוב, המצב קצת מבאס:

המארז מסרב להיפתח מלמעלה, והדרך היחידה לפתוח אותו היא לפתוח קליפסים מעצבנים, שלוקח שעה לפרק אחד ויש שישה כאלה.

הפכתי את המאוורר שהיה למטה, כרגע שניהם מכניסים אוויר, אבל גם זה שלמעלה.

ניסיתי לפרק אותו מבתוך, אי אפשר, הוא מתחבר מבחוץ.

אני צריך לעשות שלם על המארז בשביל לפתוח שמה :-\

לוותר על הרעיון?

אתה רוצה לעשות מוד בלי לפתוח את המארז?

אם אתה מתכוון לעשות מוד כלשהו, רצוי שתהייה לך אפשרו לפרוק המארז... אני מציע לך לפרק את הניטים (ככה קוראים להם... זה מארז מאייבורי במקרה?) ולשים כמה ברגים או סתם פינים שיחזיקו את הגג במקום (אלא אם אתה רוצה להכין הברגה נורמאלית...).

את הניטים מוציאים ע"י קידוח דרכם...

אם ממש בא לך אתה יכול לשים את אחד המאוררים שבצד, מאחורה שיכניס...

וזה שלמעלה צריך להוציא אוויר- כי אם הוא מכניס אז הוא פשוט "חונק" את המארז ואת כל הסירקולצייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שזה מאייבורי, קניתי אותו עם המחשב בתוספת..

מה שכן הצלחתי לדחוף בדבר הזה מברג.. אם קודחים בהם זה נפתח?

כל מה שאני צריך זה אפשרות לגשת לשם (גם מקדימה יש לי 2 חיבורי שלא עובדים, ואני צריך לבדוק תחיבור)..

אגב, הבעיה לא בגג - הגג בערך זז מהמקום, אבל רק טיפה. הבעיה היא שכל החלק שהוסיפו לגוף המארז (חלק פלסטיק) מחובר (מלמעלה לצד מקדימה).

אם אני רוצה לפרק את הגג אני חייב קודם לפרק את החלק שבצד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לפני ההארדיסקים יש לך מקום למאוורר 80 או 120. נכון שהפנל חוסם אותו אבל יכנס אויר מלמטה.

אני לא ממליץ לך לעשות חור נוסף בצד(אלא אם אתה ממש אומן וכישרוני).

לדעתי, שים על אחד המאוררים הקטנים פלסטיק בזוית שיסיט את האויר לכיוון הכוננים.

אצלי יש מאורר אחד מכניס מלמטה 120 ממ (מול ההארדיסק - מאוד חשוב), אחד בצד 80 ממ(מול הגשר שליד הזיכרון שליד המעבד שליד הכרטיס מסך, ו90 מאחור שמוציא. וכמובן שיש את הספק שמוציא.

בחורף ניתקתי את כולם, (חוץ מהקידמי).

ממליץ לך ללכת (אפילו בכח) על אפשרות להזיז הארדיסקים למען מאורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב את המאוור העליון של ה 120 תעשה שיוציא את ה 2 של ה 80 שיש לך בצד תעשה שיכניסו אוויר אם אתה יכול תשים מאוור מאחורה שיוציא אויר גם כן ,מקדימה

אמורה להיות לכה אפשרות לשים מאוור 80 לפחות אם לא מומלץ לעשות חור איכשהוא ולשים 80 או 120 ....אם לא אז לא ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שזה מאייבורי, קניתי אותו עם המחשב בתוספת..

מה שכן הצלחתי לדחוף בדבר הזה מברג.. אם קודחים בהם זה נפתח?

כל מה שאני צריך זה אפשרות לגשת לשם (גם מקדימה יש לי 2 חיבורי שלא עובדים, ואני צריך לבדוק תחיבור)..

אגב, הבעיה לא בגג - הגג בערך זז מהמקום, אבל רק טיפה. הבעיה היא שכל החלק שהוסיפו לגוף המארז (חלק פלסטיק) מחובר (מלמעלה לצד מקדימה).

אם אני רוצה לפרק את הגג אני חייב קודם לפרק את החלק שבצד..

זה עזר שדחפת לשם מברג? (יכול להיות שזה לא ניטים אלה סתם פינים שצריך ללחוץ עליהם...), בכול מקרה, כשאתה קודח בניט הוא נגרס והאחיזה נשברת... בשביל זה צריך להשתמש במקדח טיפה יותר גדול מהחור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לפני ההארדיסקים יש לך מקום למאוורר 80 או 120. נכון שהפנל חוסם אותו אבל יכנס אויר מלמטה.

אני לא ממליץ לך לעשות חור נוסף בצד(אלא אם אתה ממש אומן וכישרוני).

לדעתי, שים על אחד המאוררים הקטנים פלסטיק בזוית שיסיט את האויר לכיוון הכוננים.

אצלי יש מאורר אחד מכניס מלמטה 120 ממ (מול ההארדיסק - מאוד חשוב), אחד בצד 80 ממ(מול הגשר שליד הזיכרון שליד המעבד שליד הכרטיס מסך, ו90 מאחור שמוציא. וכמובן שיש את הספק שמוציא.

בחורף ניתקתי את כולם, (חוץ מהקידמי).

ממליץ לך ללכת (אפילו בכח) על אפשרות להזיז הארדיסקים למען מאורר.

מה זה יעזור מאוורר ליד ההארדיסקים?

אין אפילו חור אוורור הכי קטן באזור הזה, זה יקח אוויר מריק..

מאחורה - אני אקנה 2 מאווררים, אחד לאחורה ואחד אם אני אצליח לדחוף קדימה (אם לא.. נראה..)

את העליון - אני אנסה לפתוח.. אין לי מושג איך.. אבל אני אנסה לדחוף מברג או משהו.. אם לא יפעל נשקול קידוח (למרות שזה מאוד מסובך! יש את הפינים/ניטים האלה במקומות שאי אפשר לדחוף אליהם מקדחה..)

ד"א

הכונן שלי מגיע לטמפרטורת החדר (עד +5)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...