בעיה בכונן dvd - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכונן dvd

beni125

Recommended Posts

יש לי כונן של בערך שנה וחצי הכוננן הוא sdm1912 וכאשר אני מכניס דיסק הוא עושה כאילו לוגו של קוא ואז הוא מראה שהוא לא קרא ואין כלום בדיסק והוא אומר אנא הכנס דיסק לכונן d: איך אפשר לפתור בעיה זאתי ואני כבר עשיתי עידכון קושחה!!1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'כלס דיסק ניקוי זה סתם חרטה

אם אין לך אחריות ויש לך קצת חוש טכני תפתח את הכונן ותנקה ת'עינית עם מקל אוזניים או משהו כזה

לא מסכים איתך... לי הייתה בעיה עם הכונן וקניתי דיסק ניקוי (יש אפילו במחלקות המחשבים בחנויות כמו שופרסל או קוסמוס זה לא עולה הרבה וזה מנקה בערך תוך דקה) בכל מקרה אחרי הניקוי הכונן שב לעבוד... דיסק ניקוי עולה ממש גרושים אז שווה לנסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X-DUDE השעה שלוש בלילה מה אתה עושה ער? מילא לי יש נדודי שינה. בכ"מ בתוספת להערתי מקודם - דיברתי על דיסק ניקוי יבש

האלה עם חומרי הניקוי לא מועילים וטפילו מזיקים (רוב היצרנים אוסרים להשתמש בהם על הכוננים שלהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל כולם זה חרטא, כונני CD\DVD הם לא מה שהם היו פעם, הם לא כל כך רגישים שהיינו צריכים לנקות אותם עם דיסק ניקוי פעם בחודש.

ואם כבר דיסק ניקוי אז זה קורה במצב שהכונן לא צורב\לא קורא\לא פותח דיסקים... אבל בשנים האחרונות אני לא נתקלתי בכונן עד כדי כך מטונף.

(דיסק ניקוי זה עוד דבר שפשוט אפשר לפתוח את הכונן ולעשות פוווו). :P

לא יכול לישון סעאמק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...