GILLETTE FUSION (להב הגילוח החדש של ג'ילט) התרשמות אישית. - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GILLETTE FUSION (להב הגילוח החדש של ג'ילט) התרשמות אישית.

NOSTREDAMUS

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ג'ל = מה שאתה מקציף על הפנים ונהפך לקצף גילוח

אגב גם אני קניתי את הפיוז'ן ולדעתי הוא מוריד בצורה משמעותית יותר טוב מהמאך 3 אבל מגושם מדיי

למשל איפה שיש את הכפתור שחרר של הסכין הייתי רגיל לשים את האגודל וללחוץ את הסכין על העור לגילוח קרוב יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטורבו?

לא מכיר את הבעייה :nixweiss:

אני מחליף את הסכין רק כשפס הסיכה נגמר והסכין לא מחליקה טוב על הפנים... ומה זה הג'לים האלה?

במאך 3 הרגיל.

אחרי שימוש ממושך ביותר (אני מדבר איתך על כמה עשרות גילוחים) אז גם הסכין מתכהה באופן משמעותי, ממש מרגישים את זה שמחליפים סכין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במאך 3 הרגיל.

אחרי שימוש ממושך ביותר (אני מדבר איתך על כמה עשרות גילוחים) אז גם הסכין מתכהה באופן משמעותי, ממש מרגישים את זה שמחליפים סכין.

לכן בתיאור המוצר של מאך3 טורבו וגם בפיוז'ן החדש מצויין שהלהבים הם מסוג anti-friction, פלדת אל חלד מצופה טיטאניום אני חושב...

נכון המאך3 הרגיל עם הזמים מגרד את העור ולא מחליק כמו שצריך, אין את הבעייה הזו בטורבו.

כמובן שהחלוצים בתחום הלהב שלא נשחק היו SHICK....

M$ מישהו ? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר בטח סתם שחיקה...

וחומר הסיכוך של הטורבו, לפי דעתי, יותר טוב מכול ג'ל גילוח שהשתמשתי בו (גם ג'לים של ג'ילט...)

כן

אתה לא משתמש בכלל בג'ל או בקצף כלשהו?

לכן בתיאור המוצר של מאך3 טורבו וגם בפיוז'ן החדש מצויין שהלהבים הם מסוג anti-friction, פלדת אל חלד מצופה טיטאניום אני חושב...

נכון המאך3 הרגיל עם הזמים מגרד את העור ולא מחליק כמו שצריך, אין את הבעייה הזו בטורבו.

כמובן שהחלוצים בתחום הלהב שלא נשחק היו SHICK....

M$ מישהו ? :silly:

ואללה, אולי כדאי לי לנסות להחליף סכינים זאת במילא אותה ידית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתמש בג'ל של ג'ילט... אבל חוץ מלרכך את העור ולהעמיד את השער הוא לא מסכך יותר מידי... תנסה להעביר אצבע על פס הסיכוך של הסכין ותראה שזה חומר ג'לי כזה שמסכך הרבה יותר טוב...

ובתור מישהו שניסה את הסכינים של המאך3 הרגילים והטורבו- הטורבו יותר טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני לא מבין, אם אתה מתגלח נגד כיוון הצמיחה, איך הפס הזה מסכך משהו? או שהתפקיד שלו לעבור על העור לאחר הגילוח... אף פעם לא ייחסתי חשיבות לפס הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שאלות קשות בשעות כאלה? ::)

אם זה עובד- אל תגע ;D

(באמת שאין לי מושג, אבל כנראה בפעם השנייה שאתה עובר עם מסכין זה יותר מורגש.... הרי במילא אי אפשר להוריד הכול במעבר אחד...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, זה פס אלוורה או משהו כזה, כדי להרגיע את העור.. לא שזה כל כך מורגש..

אגב.. בגלל הת'רד הזה החלטתי לזנוח חד פעמית את המכונה ששירתה אותי מההתחלה ולגלח את הפנים עם הסכין.

הציוד: מאך 3 טורבו, סכין חדש ותואם, ג'ל מויסטרייזינג של ג'ילט.

(השתמשתי בסכין רק בהתחלה ואז ישר עברתי למכונה).. התגלחתי כמו שנוסטרדמוס (אם אני לא טועה ) הציע..

מקלחת מים חמים, ג'ל, גילוח, שוב מים חמים.. היה מעולה. ממש כיף.

אני חושב שהעובדה שתוקפו של הג'ל פג כבר ב8.2004 קצת פגעה בחוויה.. ופסי הסיכוך או מה שזה לא יהיה בסכין התייבשו לאחר שנתיים בארון (כל הירוק נעלם לי בגילוח הראשון) קצת לא תיפקדו.. אבל עדיין היה שווה.

סחטיין על הביקורת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגלחת עם ג'ל שהתוקף שלו פג לפני שנתיים? :s05:

זה הצליח לעשות קצף בכלל? (לי גם פעם נגמר תאריך השימוש לג'ל והוא נהייה נוזלי כזה... אי אפשר הייה להתגלח איתו :nixweiss:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...