למה זה מגיע לי? או יומהולדת - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה זה מגיע לי? או יומהולדת

סלרי

Recommended Posts

יצאת יחסית בזול...

אצלנו בכיתה דפקו קמח, ביצים, עמבה ועד כל מיני דברים בילד שהיה לו יום הולדת.....

תתנחם שזה לא היה לך, מזל טוב

רוצה לדעת מה הולך אצלנו ?

נכון יש את השיר ביידים טח טח טח וברגליים טח טח טח...

אז כל מי שיש לו יומולדת בד"כ חוטף מכל ילדי השכבה (בד"כ מחציתם לפחות, שזה מסתכם בכ-150 ילד) מכות רצח, פיצוצים

שלא מהעולם הזה. בד"כ זה לא נגמר בטוב והילד לא יכול בכלל ללכת אחרי זה...אני יצאתי שנה שעברה בשלום

20 ילד זרקו עליי-קמח,ביצים,סירופ,מייפל,חומץ,עראק (לא יודע איך זה הגיע לשם) וכו' וכו'...

ככה זה אצלנו בכל אופן...

כל שנה זה הולך וניהיה גרוע יותר, השנה ביומולדת של מישהו שאני מכיר היה מעורב חרא של כלב...אז אצלנו יומולדת זה בכלל סיוט...אני מתכנן נתיב בריחה לכיוון אוסטרליה השנה ;)

OMFG!!! תגיד לי שאתה צוחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצאת יחסית בזול...

אצלנו בכיתה דפקו קמח, ביצים, עמבה ועד כל מיני דברים בילד שהיה לו יום הולדת.....

תתנחם שזה לא היה לך, מזל טוב

אז כל מי שיש לו יומולדת בד"כ חוטף מכל ילדי השכבה (בד"כ מחציתם לפחות, שזה מסתכם בכ-150 ילד) מכות רצח, פיצוצים

שלא מהעולם הזה. בד"כ זה לא נגמר בטוב והילד לא יכול בכלל ללכת אחרי זה...אני יצאתי שנה שעברה בשלום

20 ילד זרקו עליי-קמח,ביצים,סירופ,מייפל,חומץ,עראק (לא יודע איך זה הגיע לשם) וכו' וכו'...

ככה זה אצלנו בכל אופן...

כל שנה זה הולך וניהיה גרוע יותר, השנה ביומולדת של מישהו שאני מכיר היה מעורב חרא של כלב...אז אצלנו יומולדת זה בכלל סיוט...אני מתכנן נתיב בריחה לכיוון אוסטרליה השנה ;)

OMFG!!! תגיד לי שאתה צוחק...

לא אני לא... היה יומולדת של מישהו שקפצנו עליו וקשרנו אותו ל-2 עמודים (מ-2 הידיים וזה קצת הזכיר לי את ישו הצלוב) הוא לא יכל לזוז

וכל אחד זיין אותו (בכל המובנים ;))...טוב לא בכל המובנים...

אבל אצלנו זה אכזרי ביותר, אני אישית לא מחכה ליומולדת שלי !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה אצלנו בכל אופן...

כל שנה זה הולך וניהיה גרוע יותר, השנה ביומולדת של מישהו שאני מכיר היה מעורב חרא של כלב...

אז אצלנו יומולדת זה בכלל סיוט...אני מתכנן נתיב בריחה לכיוון אוסטרליה השנה ;)

מזכיר לי את ההשבעה בקיבוץ

למי שמכיר או לא מכיר זה מין טקס נחמד כזה שעושים בין חל-ט (אצלנו אין חטיבה רק יסודי ותיכון)

בכל מקרה

מי שעובר את הטקס הזה עובר התעללויות של בצים קמח ירקות רקובים ועוד רבים וטובים, זחילת באמצע הלילה וכל מיני העתללויות

השיא זה הביקור בבריכה של החרא שמכינים להם ביום לפני\אותו יום עם כל החרא הכי טרי

והעוגה שאף שנה אף אחד לא יודע מה באמת יש בפנים :saint:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה אצלנו בכל אופן...

כל שנה זה הולך וניהיה גרוע יותר, השנה ביומולדת של מישהו שאני מכיר היה מעורב חרא של כלב...

אז אצלנו יומולדת זה בכלל סיוט...אני מתכנן נתיב בריחה לכיוון אוסטרליה השנה ;)

מזכיר לי את ההשבעה בקיבוץ

למי שמכיר או לא מכיר זה מין טקס נחמד כזה שעושים בין חל-ט (אצלנו אין חטיבה רק יסודי ותיכון)

בכל מקרה

מי שעובר את הטקס הזה עובר התעללויות של בצים קמח ירקות רקובים ועוד רבים וטובים, זחילת באמצע הלילה וכל מיני העתללויות

השיא זה הביקור בבריכה של החרא שמכינים להם ביום לפני\אותו יום עם כל החרא הכי טרי

והעוגה שאף שנה אף אחד לא יודע מה באמת יש בפנים :saint:

לזה אני כבר לא מאמין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאמין..... אומרים מזל טוב וזהו.... ביצים? נניח. עמבה? :nixweiss:

למה שלא תתלו אותו הפוך בכיכר העיר? או תנעלו אותו באסלה ניידת ותעלו אותו באש? או שתשגרו אותו מבליסטראה מהירה, ישר לתוך קיר לבנים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאמין..... אומרים מזל טוב וזהו.... ביצים? נניח. עמבה? :nixweiss:

למה שלא תתלו אותו הפוך בכיכר העיר? או תנעלו אותו באסלה ניידת ותעלו אותו באש? או שתשגרו אותו מבליסטראה מהירה, ישר לתוך קיר לבנים!

אני מבקש ! בלי רעיונות :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...