מתי יתחילו לשדר HD בארץ? - עמוד 6 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי יתחילו לשדר HD בארץ?

ליברמן

Recommended Posts

נ.ב אני שמח שאני כשר, לפחות במישור הזה :smile1:

:lol:

טוב, לכל ה"מבינים הגדולים" ורואי השחורות מתחילת התרד שהיתעקשו לבשר שיקח עוד המון שנים ושחבל בכלל להמתין ונתנו נימוקים מאוד יפים ומשכנעים.

אז הנה חדשות : HD בארץ עוד לפני 2008:

http://www.globes.co.il/serve/globes/DocView.asp?did=1000234416

http://www.avisrael.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=35137&highlight=

למעשה אם מתרגמים את זה לשנים - אז זה עוד פחות מחצי שנה.

כמובן שבהתחלה זה יהיה רק מספר מצומצם של ערוצים ( אני מעריך בין 6 ל 15) ולפי הדיווחים בעיקר ערוצי הבית של יס (מה שאומר בצער רב - לא יהיה ערוץ הכנסת בHD).

כמובן שיצתרכו להחליף ממירים אך יס מקציבה לכך כמה עשרות מליוני שקלים שזה אומר שחלק מעלות הממיר תסובסד על ידי יס (שזה צעד מתבקש - לא טובה שהם עושים למישהו) לא ידוע עדיין איזה חלק יסובסד.

כמובן שזה רק צעד ראשוני, אבל הוא פותח את הדלת לתהליך הדרגתי. ואפילו אם רק בתחילת 2008 נוכל לצפות בערוצי הסרטים ויס סטארס בHD תוך השתתפות סמלית במחיר הממיר אני מניח שזה צעד חיובי לכולם והתחלה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוף ןמה עם אלה שקנו yes max?

לא נוכל לראות שידורים ב HD ?בגלל ההתחיבות לשלוש שנים... :nixweiss:

אני מניח שלא תהיה בעייה ששני הממירים יעבדו במקביל כל עוד לטלווזיה יש מספיק כניסות.

ואכן השאלה הגדולה כרגע אם מדובר בהתקדמות טכנולוגית או התקדמות שתמומן ע"י הלקוח התמים שיכול להיות שבסוף רק ישלם יותר על התקדמות טבעית ובלתי נמנעת מבחינת החברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מישהו יודע אם יהיו שידורי HD גם בהוט בקרוב?

אגב דיברתי עם איזה טכנאי שהיה אצלי לא מזמן, הוא אמר שהממירים הנוכחיים שיש כרגע לרוב הלקוחות תומכים ב-HD ולמה שמחכים זה רק לשידורים עצמם.

הוא אמר שיש מספר בתי עסק שזה אצלם בניסיון, אבל כמובן שלא ציין תאריך משוער שבו השידורים יופיעו.

יש לי הכל מוכן, LCD 46 אינץ' שתומך בHD, רסיבר מפלצתי שתומך בזה, ואני שוקל גם לקנות שתומך HD, אבל אני מחכה עם זה עד שהמחירים של 8-9 ג'יגה יהיו סבירים כמו מדיות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...