יש לי בעיה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי בעיה

Blind-Killer

Recommended Posts

בכל פעם שאני מנסה ליכנס למשחק World Of Warcraft זה כאילו מכבה לי את המחשב ועושה לי את זה

barsek.JPG

קיצר חשבתי שאולי זה בגלל שהתקנתי לפני שזה קרה את התוכנה Mysql אז מחקתי אותה וזה לא עזר את פירמטתי את המחשב אבל עדיין זה לא עזר :\

בבקשה תעזרו לי תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כאילו מכבה"? אתה חייב לרשום מה שקרה בדיוק אחרת נוכל "בכאילו" לדעת איך לעזור לך... אתה מקבל הודעת שגיאה תוך כדי המשחק? המחשב עושה רסטארט מעצמו? המסך אולי רק מתכבה? מה קורה אחרי כשאתה משחק במשחקים אחרים? הדרייברים אצלך מעודכנים? אלה דברים שחייבים לדעת אותם אחרת לא נוכל לפתור לך את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה אחרי שאני נכנס למשחק Wow מתי זאני טוען את המשחק וזה עומד להיכנס למשחק זה פשוט פתאום נכנס לי לתמונה ההיא ואי אפשר ללחוף על כלום אפשר רק לעשות restart למחשב, משחקים אחרים עובדים לי בסדר , עידכתי את כרטיס המסך שלי אבל עדיין לא עזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט פתאום נכנס לי לתמונה ההיא ואי אפשר ללחוף על כלום

לאיזו תמונה אתה מועבר? של פרסומות חסות? תהיה ברור יותר לכל "תמונה" כזו או אחרת יש משמעות, איזו תמונה ראית? מסך כחול עם כיתובים?

אני עדיין לא ממש הצלחתי להבין מה קורה אצלך אבל אני ינסה להבין, הבעיה הזאת מתרחשת רק במשחק הזה ספציפי? אם כן תבדוק טמפ' של הכרטיס מסך וגם של המעבד.

אם לא, תוריד ממדור ההורדות שבאתר את Direct X ואז תיראה אם הבעיה נפתרת, אם לא תנסה להתקין את המשחק על מחשב אחר או למצוא Patch למשחק שאולי יוכל לפתור את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי זה המסך הכחול הזה על הכיתובים כמו שאמרת, אבל אתמול בדיוק ראיתי שזה לא רק במשחק הזה זה קרה לי גם במשחק אחר

אין לי עוד מחשב שאפשר להוריד אליו את המשחק, ואני אנסה להוריד את ה Direct X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה אז עכשיו זה ברור יותר... אז כמו שהצעתי מקודם תבדוק את הטמפ' של הכרטיס מסך שלך ושל המעבד, בנוסף לזה תעדכן את כל הדרייברים שאתה יכול (כרטיס מסך כרטיס קול וכ'ו...)

אני לא חושב ש Direct X יעזור במקרה הזה

נסה להיעזר בזה גם

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=124642.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...