החורף הגיע.. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החורף הגיע..

frenzy

Recommended Posts

עריכה : טעות שלי - היתי בטוח שאני בפורום כללי :), נו, הנושא- אי אפשר להגיד שזה לא אקטאוליה, אבל הוא עדיין מתאים יותר לכללי, זו הסיבה שהוא מתפתח לכל מיני כיוונים.. (אבל אני עדיין מעוניין בנענע של KOM :) ).

הפוסט המקורי:

מבריק , שמע אתה צודק, אבל אתה חייב שיהיה תרד בו אנשים לא יתנהגו כמו רובוטים ויוכלו להתבטא כמו חברה (חברים,ידידים, עמיתים או איך שלא תקרה לזה), סה"כ זו קהילה . אז נכון שאם אני ידבר בתרד זכרונות על הנענע שיש לNICE1 בצד אז זה יפגע בפורום כמקור מידע מקצועי. אבל בשביל זה יש פורום כללי שבו אפשר לדבר על הכל וזה לא משמש כמקור מידע ולא יפגע בשום דבר ואף ימלא את רצונות האנשים לפתח שיחות מתקדמות (הרי לא תגיד לאף אחד פה - כבר דנו בעבר בחורף חבל שלא הרצת חיפוש ;) ).

הקיצר זאת רק דעתי האישית...

וKOM - מה זאת הנענע המסכנה הזאת אצלך ? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

עריכה : טעות שלי - היתי בטוח שאני בפורום כללי :), נו, הנושא- אי אפשר להגיד שזה לא אקטאוליה, אבל הוא עדיין מתאים יותר לכללי, זו הסיבה שהוא מתפתח לכל מיני כיוונים.. (אבל אני עדיין מעוניין בנענע של KOM :) ).

הפוסט המקורי:

מבריק , שמע אתה צודק, אבל אתה חייב שיהיה תרד בו אנשים לא יתנהגו כמו רובוטים ויוכלו להתבטא כמו חברה (חברים,ידידים, עמיתים או איך שלא תקרה לזה), סה"כ זו קהילה . אז נכון שאם אני ידבר בתרד זכרונות על הנענע שיש לNICE1 בצד אז זה יפגע בפורום כמקור מידע מקצועי. אבל בשביל זה יש פורום כללי שבו אפשר לדבר על הכל וזה לא משמש כמקור מידע ולא יפגע בשום דבר ואף ימלא את רצונות האנשים לפתח שיחות מתקדמות (הרי לא תגיד לאף אחד פה - כבר דנו בעבר בחורף חבל שלא הרצת חיפוש ;) ).

עוד פעם התחלנו?

לא, אי אפשר לכתוב מה שרוצים בפורום כללי\אקטואליה.

לא, אי אפשר לפרסם מה שרוצים בפורום כללי\אקטואליה.

פורום כללי\אקטואליה זה לא צ'אט, זה בדיוק כמו הפורומים האחרים רק לא על נושאי חומרה.

ואתה גורר את הנושא הזה בכוונה.

ההודעה שלך לא קשורה בגרוש לת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפוסט המקורי:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

זה לא נענע זה סלרי.

סלרי=סלרון המעבד שהיה לו פעם ויש לי אותו עכשיו :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...