שדרוג לוח אם בתקציב של 450ש"ח - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג לוח אם בתקציב של 450ש"ח

moshon

Recommended Posts

שלום

יש ברשותי מחשב p4 1.7 478socket ואני מעונין לשדרגו מבחינת לוח אם וזכרונות--

העניין הוא שאני רוכש מחשב חדש בימים אלה ובכוונה אני קונה כרטיס מסך 7300 בשביל לשדרגו בעוד מס' חודשים לכרטיס מסוג dx10 ואני אהיה מעוניין להעביר את הכרטיס מסך (ה7300)למחשב1.7 ולכן אני צריך לוח אם שתומך בpci -express.

מבחינת וכו' אני אהיה חייב לרכוש חדשים בכל מקרה כי יש לי כרגע rdram ולכן אין חשיבות לתאימות.

איזה יענה על הדרישות?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוחות שתומכים בPCI-E תומכים גם בDDR2 כלומר אתה תצטרך לשדרג גם וגם כרטיס מסך ובמקרה כזה כבר עדיף לך לקנות חדש.

המעבד שלך נחשב מעפן להיום אז כבר לא שווה להשקיע בו.

אם אתה רוצה לוח שיתמוך במעבדי 775(כולל קונרו) וגם יחסוך ממך את הכסף לשדרג זיכרונות וכרטיס מסך הלוח של אסרוק(כמו שיש לי במפרט) בדיוק בשבילך, הלוח תומך בAGPX8 וDDR1 ומעבדי 775 כולל קונרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תיקון: יש לוחות שתומכים במעבד שלי ובpci-ex ראה דוגמא-P4GPL-X וזו רק אחת...

שנית לא חייב הוא דורש ddr

והעניין הוא שאני לא הולך על שדרוג כדי להשתמש בו כמחשב חדש פשוט אני רוכש מחשב חדש עם כרטיס שאני עתיד להחליף בהמשך (7300gt) לכן השדרוג הוא רק זכרונות+לוח אם--השימוש של המחשב המשודרג הוא סה"כ לעב' שוטפת+קצת משחקים

איזה עוד לוחות מישהו מכיר??? ומי מהם יתאים לדרישות??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע לי גם רשמתי בהודעה המקורית :"מבחינת וכו' אני אהיה חייב לרכוש חדשים בכל מקרה כי יש לי כרגע rdram ולכן אין חשיבות לתאימות"

השאלה היא איזה יתאים לsocket 478 ויכיל pci-express? בקשר לזכרונות כמו שרשמתי אני כבר אקנה חדש

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

P4GD1 יהיה הכי טוב

אבל קח בחשבון שלא בטוח שהוא מתאים בכלל למעבד שלך וגם הוא לא תומך שדרוגים עתידיים

לדעתי עדיף אפילו D805 עם 775Dual-VSTA וזיכרונות DDR

לא משמעותית יותר יקר מ-P4GD1 וזיכרונות DDR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...