Asus Striker Extreme nForce 680i SLI או Asus P5N32-E SLI Plus - מה עדיף? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Asus Striker Extreme nForce 680i SLI או Asus P5N32-E SLI Plus - מה עדיף?

denk

Recommended Posts

שלום לכולם,

רציתי לרכוש את הלוח Striker Extreme nForce 680i SLI כי הוא הלוח אם הכי טוב שיצא עד כה למעבדי אינטל - ואני רציתי את הכי איכותי שיש - לצערי הייתי מופתע לראות תגובות רעות על הלוח אם (לא יציב, הלוח של EVGA הוא אותו הדבר ועולה פחות וכו') וראיתי באתר של שהוא רק 7 פעמים זכה ב-Awards ואז חיפשתי עוד..וכמובן שבדקתי את ה-EVGA 680i אבל שמעתי שהוא עושה בעיות בזיכונות וכו' ואז בסוף מצאתי את הלוח P5N32-E SLI בגירסה הזאת הרגילה, ואת גירסת הפלוס (Asus P5N32-E SLI Plus) שהם זכו באתר מעל ל-30 פעם ב-Awards ובעיני נמצא כלוח מצויין בלי חסרונות או בעיות.

עכשיו יש לי מספר שאלות:

1. בלי קשר למחיר - זאת אומרת בוא נגיד שהלוחות עולים אותו מחיר - איזה לוח עדיף, את ה-Asus Striker 680i או את ה-Asus P5N32-E Plus? ולמה?

2. מה ההבדל בין הלוח Asus P5N32-E ואותו לוח בגירסת Asus P5N32-E Plus (עם Plus בסוף)?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי צורך ב-SLI הייתי מעדיף לוח 965P (לא בהכרח RoG או סדרה מקבילה) מצוין ולא 680i

למשל AB9 ייתן לך את רוב הדברים שיתנו האחרים, בהרבה יותר זול וביציבות מלאה

כנ"ל Albatron 965P ו- 965P-S3/DS3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי צורך ב-SLI הייתי מעדיף לוח 965P (לא בהכרח RoG או סדרה מקבילה) מצוין ולא 680i

למשל AB9 ייתן לך את רוב הדברים שיתנו האחרים, בהרבה יותר זול וביציבות מלאה

כנ"ל Albatron 965P ו- 965P-S3/DS3

תודה,

אבל יש צורך ב- - תוכל בבקשה לענות לי על השאלות שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא מצאתי שום PLUS.

באופן כללי ל-Striker Extreme אמורות להיות מן הסתם יכולות OC גבוהות יותר

בצי'פסט הזה הלוחות של אסוס יקרים מדי, והלוחות של EVGA ו- יעשו את העבודה לא פחות טוב ובהרבה פחות מחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...