שאלה בקשר ל -Dell 2007 WFP - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ל -Dell 2007 WFP

Fungus Funk

Recommended Posts

אני מעוניין לחבר אותו לממיר, למחשב, לפלייסטיישן ולרסיבר בוא זמנית. האם זה אפשרי?!

רציתי לדעת אם יש לו ערוצי AV, איזה יציאות יש לו, האם הוא מתחבר לממיר [HOT],

ומה הסוג חיבור האידיאלי והאופטימלי שיכול להיות למסך LCD לחיבור לממיר ולמחשב ?

זה מאוד חשוב!!

בתודהה מראש...... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיבור ה"צהוב-לבן-אדום" זה למעשה חיבור אחד של וידאו Composite (הצהוב) + שני חיבורי סאונד (לבן+אדום) שאתה צריך לחבר לרסיבר

לכל מכשיר שראיתי יש חיבור S-Video

ומה בדיוק אתה רוצה לחבר לרסיבר? כל מה שנכנס\יוצא מהרסיבר זה סאונד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרסיבר מחובר לרמקולים ואני רוצה שהסאונד של כל המחובר למסך יהיה מהרמקולים שמחוברים לרסיבר

גם הפלייסייטשן וגם הממיר מתחברים לטלויזיה בחיבור האדום-צהוב-לבן הזה... האם יש אפשרות לפצל חיבור זה ולשנות את ערוץ ה - AV ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אין קשר בין המסך לבין הרסיבר, אלה חיבורים נפרדים ואתה צריך לדאוג לזה בעצמך.

אני ממליץ גם שתקנה כבל שמאפשר לחבר את הפליסטיישן ל-S-Video, כי אני לא בטוח אם יש ל-HOT ממירים עם S-Video.?

http://www.zap.co.il/models.asp?sog=E-PlayS-Accesories&DB247907=247910&keyword=s-video

לחילופין אפשר אולי לחפש איזשהו סוויץ' שבעזרתו תוכל להחליף בקלות בין המכשירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

S-Video זה הצהוב-אדום-לבן או הצד השני של הכבל?

ומה סדר החיבורים שיש מהאיכותי לפחות...?

מזתומרת לדאוד לזה בעצמי ?!

מה אני יכול לעשות כדיי שכל המשודר במסך ישמע במערכת רמקולים?

תודה!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנתי ציור פשוט כיצד תחבר את הכל ביחד, הרישום בצד החוטים מציין לאן הם מתחברים ברסיבר.

אני מקווה שיש לך מרכזת ברסיבר כי אם לא אז זה מסרבל את החיבור בצורה ניכרת.

כמו כן יצאתי מנקודת הנחה שאתה משתמש בחיבור הפשוט ביותר והוא Composite (הבננה הצהובה).

אם אתה משתמש ב S-Video גם הפלייסטישן וגם הממיר של חייבים להיות ב S-Video ואם Compostie

שניהם צריכים להיות כך.

בהצלחה.

tarshim9mt.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואיי אחי תודה תודה רבה !!

עשית לי את החיים הרבה יותר קלים .... פשש אין מילים !! :yelclap:

עוד כמה שאלות,

- איזה חיבור יותר טוב ויותר ועדיף יהייה לחבר את הפלייסטישן ואת הממיר למסך, S-Video או Composite ?

- האם DVI הוא החיבור האופטימלי מהמחשב למסך ?

- האם ה"מרכזת וידאו" ברסיבר שאתה מתכוון מאפשרת לי לחבר את הפלייסטישן לרסיבר במקום למסך מבלי לפגוע באיכות ומאפשרת לי לבחור מה יופי על הצג בלחיצת כפתור ? [ממיר/PS2/PC]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כמובן שעדיף S-Video אבל אין הרבה ממירים בארץ שיכולים באמת להוציא S-VIdeo וגם ככה שידורי הטלויזיה בארץ באיכות מחורבנת.

2. כן.

3.מרכזת וידאו ברסיבר נראית כמו בתמונה שצירפתי למטה, כאשר אתה בוחר ברסיבר ב- הוא אוטומטית מקשר בין החיבור במרכזיה

שנקרא ל Monitor Out וכמובן שהוא מטפל בסאונד שהוא מקבל מה , אם תבחר DTV/Cable הוא יעביר את האות וידאו

מכניסת ה DTV/Cable במקום ה וכך לא תצטרך לגעת במסך שלך. הפיצ'ר הזה הוא בדרך כלל סטנדרטי היום ברוב הרסיברים.

ברסיברים היותר טובים יש מרכזיות של חיבורי קומפוננט איכותיים וביקרים ביותר יש מרכזיות DVI/HDMI.

4. בכדי להעביר בין המחשב ל DVD או פלייסטישן תאלץ ללחוץ על כפתור במסך בגלל שהמחשב מחובר מחוץ למרכזיה דרך DVI ואין

דרך לחבר אותו דרכה. אך אל תדאג הדל מאפשר לך לשנות כניסות בקלות ע"י לחיצה על כפתור אחד,

החיסרון היחידי זה שאין לו שלט.

מרכזת ברסיבר:

videoinputs_th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...