אני מתלבט בין שני טלויזיות LCD של טושיבה- 26" לבין 32" - שאלה על המכס (אם בכלל) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מתלבט בין שני טלויזיות LCD של טושיבה- 26" לבין 32" - שאלה על המכס (אם בכלל)

ndv

Recommended Posts

אני מתלבט בין שני טלויזיות LCD של - 26" לבין 32" , ההבדל במחיר הוא 30$ אז הכסף הוא לא הגורם פה.

יש לי אפשרות לקנות שתשמש אותי בתור מסך מחשב , אני אשב במרחק של עד מטר ממנה- בסרטים אולי 2 מטר...

עכשיו , איך זה במחינת איכות אני מתכוון כשרואים את המסך מקרוב זה לא יפריע להנאה שלי ?- למי שלא הבין אני מתכוון להרווח שיש בין השורות על המסך..

ועוד דבר, זה לא יהרוס לי את העיניים לראות ככה גודל מקרוב.

אשמח לקבל תשובות, תודה לעוזרים ...... (-:

עריכה: יש לי עוד שאלה: מכס- כמה אני אמור לשלם? יש שתי אפשרויות משלוח: 1. (FEDEX או משהו כזה) 2. משפחה שחוזרת מחו"ל.

מה יוצא יותר משתלם ? - משפחה או משלוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טלויזיה כשמה היא טלויזיה, יש לה בהירות גבוהה מאוד ורזולוציה נמוכה ביחס לגודל שלה.

כשמדובר בדגמי 26-32" לרוב הרזולוציה הינה 1366X768 והיא נמוכה למדי אפילו בשביל שימוש רגיל במחשב.

למשחקים הרזולוציה כן אידיאלית, היא לא גבוהה מידי כך שלא צריך כרטיס מסך יקר והיא רחבה שזה יתרון בפני עצמו.

לשאר השימושים כגון גלישה, עריכה גרפית או כתיבה בוורד טלויזית LCD פשוט בלתי שמישה, הרזולוציה נמוכה מידי, אין מקום על המסך

והכל נראה ענק. כמו כן הבהירות המטורפת של לעיתים 500 או 600 ניטים (cdm) גורמת לעיניים שלך לכאוב בייחוד בעת צפיה

במסמכי וורד או גלישה בדפי בעלי רקע לבן מכיוון שאתה פשוט מסתנוור מעצמת האור.

ובכן אם אתה בכל זאת לוקח טלויזיה בכדי שתהיה מסך מחשב עדיף לך לקחת 26" מכיוון שבתור פשרה תוכל לראות בה

בסדר מקרוב ומרחוק בניגוד ל 32", לשבת מטר מולה זה באמת מוגזם לחלוטין.

מומלץ שתוודא שהטלויזיה תומכת במיפוי פיקסלים של 1:1 משמע שתוכל לחבר אותה למחשב ולבחור רזולציה של 1366X768 ולא תאלץ

להיתפשר על 1024X768 עם בארים שחורים בצד או תמונה מתוכה ופחות איכותית, לצערי חלק מהדגמים של לא תומכים במצב

זה ועדיף שתברר טוב טוב פני שאתה קונה ואם בחו"ל אני בכל זאת ממליץ לך לשקול שוב בייחוד את נושא האחריות.

אני ממליץ שתקנה בכדי שתהיה ומסך מחשב רגיל לשימושים רגילים.

הטלויזיה אכן תהיה טובה למשחקים וסרטים אבל פה בערך מסתיים היתרון שלה, רובנו עושים עוד דברים עם המחשב,

בשביל הטלויזיה המציאו את הקונסולות שמאפשרות לך לשחק במרחק יותר גדול מהמסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, יש לי כרגה מסך שאני יכול להשתמש בו בנוסף לטלויזיה שתשמש אותי לסרטים ומשחקים.

בקשר לשאלה האחרונה שלי:

מכס- כמה אני אמור לשלם? יש שתי אפשרויות משלוח: 1. (FEDEX או משהו כזה) 2. משפחה שחוזרת מחו"ל.

מה יוצא יותר משתלם ? - משפחה או משלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מתכוון להצהיר עדיף משפחה, כך בחשבון שדי קשה לעבור עם בגודל 26" בלי שישימו לב לקופסא/לבליטה במזוודה.

אם תשלח מחו"ל עם FEDEX זה עובר במכס כרגיל והמיסים על טלויזיות גבוהים מאוד בארץ.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה הקנס הוא פשוט הכפלת המיסים ה"חוקיים"

כלומר במקום נגיד (אין לי מושג מה הערך האמיתי) 40 אחוז תשלם 80 אחוז.

סיכוי סביר שאני טועה ואולי ההכפלה היא רק על המע"מ, כלומר 15.5 אחוז, זאת אומרת שבמקום 40 זה יהיה 65.5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מציע לך לשקול בחום מסך 22" CHI MEI שנמכר בארץ ב KSP בסביבות ה 2000 שקל.

הרזולוציה שלו הרבה יותר חדה ותאפשר לך להנות במשחקי מחשבים ועבודה עם מסך גדול מאוד

וגם לסרטים הוא נחמד (תחשוב שמדובר כמעט ברזולוציה של 1080p שזה המון ! לעומת 720p שקיים בטלויזיות שהצעת.

מה גם, תחסוך כאב ראש של מכס/מעמ ולסחוב את זה מחו"ל. כמו כן, תוכל לאסוף אותו כבר מחר מסניף KSP הקרוב לביתך בלי צורך לחכות שקרוביך יחזרו.

והכי חשוב, תהנה מאחרויו מקומית !

נב. אמנם CHI MEI לא כזאת מוכרת, אבל היא מייצרת כ 80 אחוז מהפאנלים 19" של מסכי LCD בעולם, כלומר גם שאתה קונה מסך של , יש סיכוי לא קטן שהפנל שלו יוצר על ידי CHI MEI...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נב. אמנם CHI MEI לא כזאת מוכרת, אבל היא מייצרת כ 80 אחוז מהפאנלים 19" של מסכי LCD בעולם, כלומר גם שאתה קונה מסך של SAMSUNG, יש סיכוי לא קטן שהפנל שלו יוצר על ידי CHI MEI...

בולשיט. אני אהיה מאוד מופתע אם הם מייצרים 10% מהפאנלים של מסכי LCD בעולם.

סמסונג מייצרת פאנלים, מייצרת פאנלים, AUO מייצרת פאנלים, ושלושת החברות הללו שולטות בשוק. יש עוד כמה חברות, כולל CHI MEI, אבל זה יהיה מאוד מפתיע אם CHI MEI הם אפילו מספר 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה CMV 22" הוא ממש לא תחליף לטלויזיות הללו, למרות הרזולוציה הנמוכה רוב הסיכוים הם שהטלוזיות של טושיבה מגיעות

עם פאנל PVA או ולכן יתנו זויות צפיה הרבה יותר טובות מה-CMV שהוא רק TN. כך גם בנתון הצבעים, 16.2 מול 16.7.

הייתי מייעץ לך לקנות בארץ בשביל האחריות אבל אתה כבר עושה את החשבונות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נב. אמנם CHI MEI לא כזאת מוכרת, אבל היא מייצרת כ 80 אחוז מהפאנלים 19" של מסכי LCD בעולם, כלומר גם שאתה קונה מסך של , יש סיכוי לא קטן שהפנל שלו יוצר על ידי CHI MEI...

אהבתי :xyxthumbs:

יש לך עוד בדיחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...