האם E6300 יוזל כשיוכרז E4300 - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם E6300 יוזל כשיוכרז E4300

royk50

Recommended Posts

הכל טוב ויפה במעבדות שלהם, אבל בעולם האמיתי ממש זה לא ככה.

אני בעצמי שיחקתי עם כמה מערכות C2D והופתעתי לגלות שבעבודה יום יומית הם לא כל-כך מהירים, אולי למי שרגיל ל-P4 זה שינוי משמעותי.

והאכזבה הגדולה הביצועים תחת 64 ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

על מה אתה מדבר?

אני מדבר על Macro-Ops Fusion שלא עובד במצב של 64 ביט.

http://xtreview.com/addcomment.php?id=392&view=conroe-64bit-gain

technology Macro-Ops used in Conroe processors is optimized for the 32-bit environment, and in 64-bit environment it is not so effective. Processors 4 in general can gain up to 10-15 % at transition to 64-bit .

>קיצר C2D אחלה מעבד ל-32 ביט, אבל מה לעשות שהעתיד הוא 64 ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להגיד מה נותן Virtualization Technology במעבד?

להריץ שתי מערכות הפעלה במקביל, לפי מה שהבנתי.

אני מדבר על Macro-Ops Fusion שלא עובד במצב של 64 ביט.

http://xtreview.com/addcomment.php?id=392&view=conroe-64bit-gain

technology Macro-Ops used in Conroe processors is optimized for the 32-bit environment, and in 64-bit environment it is not so effective. Processors 4 in general can gain up to 10-15 % at transition to 64-bit .

>קיצר C2D אחלה מעבד ל-32 ביט, אבל מה לעשות שהעתיד הוא 64 ביט.

עשו מספיק בדיקות ב-64 ביט, והפריכו את הטענה הזו ממזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטוח ישתנה תוך שבועיים בארה"ב אבל פה נראה לי שיקח יותר זמן

ובנתיים מכיוון שיש לי -800 2GB בדרך מחו"ל אין שום סיבה לרדת לE4300

urib תודה אבל לא קניתי

מבטיח לשלוח לך נתונים כשהמחשב יגיע ויעבוד 24/7 על 2800MHZ או 3200MHZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לשמוע אותכם כבר... תאמינו לי.. את ה4300 אפשר להוריד לו את המכפלה ובמקרה זה הוא יהיה שווה לE6300 בידיוק באותה מהירות מכיוון שמדובר על אותו בידיוק ואותה כמות קאש.

עוד דבר שעם זיכרונות 667 פשוטים תוכלו ב4300 להגיע ל3GHZ וב6300 רק ל2330... אני יכול להבטיח לכם ב100אחוז שה4300 יהיה מהיר בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אורי די,נגמרו התירוצים

לא נגמרו ולא נעליים, אין לי כוח עוד פעם לויכוחים האלו.

בכל פעם יש חברים חדשים בפורום ואז צריך שוב להסביר, שיעשו חיפוש בפורום יש תר'דים בגודל של הר על הנושא. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בעצם אומר שקונרו לא יהיה יציב ב2.5? (ככה אמרת)

יש מלא אנשים שעובדים על וזה יציב 7/24 :nixweiss:

מה זה יציבות בשבילך, לגלוש באינטרנט, לשחק משחקים לראות , לקודד ואז... בום מסך כחול.

לא נולדתי היום ראיתי כבר מספיק מזה יציבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, נמאסת כבר אתה והשטויות שלך(מצטער על ההתבטאות), כבר עברו עלי כאן 5 או 6 מחשבים עם E6300 של חברים שבכולם עשיתי אוברקלוק, כולם חוץ מאחד שיש לו זיכרונות 533 עובדים על 3GHZ פלוס שזה אומר בין 3 ל3.5(אחד גם עובד על 3.4 קבוע יום יום) ועוד אחד שעובד 2.66GHZ בגלל הזיכרונות 533 שלו.. כולם עובדים מצויין משחקים משחקים ועושים כל מה שבנאדם נורמאלי עושה במחשב והמחשבים שלהם יציבים לחלוטין! אין להם שום בעיות, זה שאתה לא יודע לעשות אוברקלוק או שניסית מחשבים עם זיכרונות דפוקים\הגדרות שלא הגדרת נכון לא אומר שהבעיה היא במעבד, באמת שנמאס כבר לשמוע תזיוני שכל שלך, לי יש ואני יכול להגיד לך בוודאות שאפילו בוינדוס(לא כלכך מורגש אבל עדיין) הC2D יותר מהירים. במיוחד במשחקים, במשחקים שמים לב להבדל למרות שהמעבד שלי עובד על 2.75GHZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה יציבות בשבילך, לגלוש באינטרנט, לשחק משחקים לראות , לקודד ואז... בום מסך כחול.

לא נולדתי היום ראיתי כבר מספיק מזה יציבות.

bs.gif

תגיד לי, אתה אטום לחלוטין? לא קראת את מה שכתבתי קודם? לא מסכים כחולים ולא עגבניות ירוקות, ואני מקודד והרבה ובתוכנות שתומכות DC.

smackbum.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...