ממש לפני רכישה - מעוניין בחוות דעת על המסך SCEPTRE x22wg בגודל 22" - פרטים בפנים - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממש לפני רכישה - מעוניין בחוות דעת על המסך SCEPTRE x22wg בגודל 22" - פרטים בפנים

denk

Recommended Posts

שלום,

אני ממש לפני רכישת מסך LCD חדש והייתי מעוניין שתעזרו לי ממש לפני הקניה של המסך, האם הוא שווה או לא שווה את הכסף.

נכנסתי לעמוד המוצר ב-Newegg.com שהוא:

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16824112005

ואני יכול להגיד לכם שהייתי מופתע לטובה!

- המחיר שלו רק $349.99 (שזה בדיוק 1500 ש"ח)

- הגודל שלו הוא פשוט מדהים, אני הייתי חייב 22" ל-8800GTS שלי

- זמן התגובה בסדר גמור, אני לא צריך פחות מ-5ms (מ"ש)

- חיבור DVI

- המסך 22" היחיד שמכיל חיבור HDMI

- הבהירות בסדר גמור, 300 cd/m2 זה סטנדרטי

- היחס ניגודיות הוא פשוט פצצה, לא הייתי מצפה ל-1200:1 ממסך 22" במחיר כזה

- הצבעים נראים מצויין, ולמסך 16.7 מליון צבעים וזה אכן מספיק.

- רמקולים מובנים (לא רמקולים טובים, אבל גם ככה אף אחד לא משתמש ברמקולים מובנים, זה רק היתרון שיש אותם)

אחריי שעברנו על המפרט שלו נעבור לחוות דעת של אנשים שרכשו מסך זה ב-Newegg.com. היכנסו לכאן כדי לקרוא בעצמכם:

http://www.newegg.com/Product/CustratingReview.asp?item=N82E16824112005

אז ככה, בסה"כ יש 141 חוות דעת. מתוכם 99 הם חוות דעת מצויינות (5 כוכבים - מצויין), 30 מהם טוב מאוד (4 כוכבים), 6 מהם טוב (3 כוכבים - סביר), 3 מהם רע (2 כוכבים) ו-3 מהם רע מאוד (כוכב אחד בלבד).

זאת אומרת ש-129 אנשים אומרים שהמסך טוב מאוד ושווה את הרכישה, ורק 12 אנשים חושבים אחרת. זה כבר נתון שאומר משהו.

אוקיי נעבור עכשיו למה שהאנשים כתבו.

אז ככה, רוב התלונות היו על הכבל DVI שהוא לא איכותי ועושה בעיות, והשאר היו זווית הראיה ולפעמים על איכות תמונה של 400:1 (איש אחד).

דעתי על המסך:

לפי דעתי יש מסכים יותר איכותיים וטובים מהמסך הזה, למשל מסכים כמו של חברת וחברות דומות. אבל לא מצאתי עוד מסך 22" עם יחס ניגודיות של יותר מ-800:1 ועם נתונים מרשימים כמו של המסך הזה, ולכן אני באמת חושב שרכישה של מסך כזה שווה כל אגורה ולפי דעתי המסך לא יקר רק בגלל הדברים הבאים:

החברה: כן, חברה זה כמו מותג ולכן חברת SCEPTRE לא מי יודע מפורסמת (אם בכלל) וחברות כמו נחשבות לטובות יותר (באמת יותר איכותיות) ולכן הם כמו מותג ועולות יותר. [במילים אחרות - זה לוקסוס וגם איכות, ועל איכות אומרים "בשביל איכות צריך לשלם!"]

טוב אני סיימתי להציג את מה שאני קראתי/ראיתי ונותן לכם את המיקרופון ומבקש ממכם להגיד לי האם המסך שווה או לא.

הערה אחת אחרונה: אני כבר אמרתי שאני יודע שהמסך לא הכי טוב, ויש מסכים יותר איכותיים וטובים מהמסך הזה ולכן מבקש ממכם להגיב האם המסך שווה ביחס למחיר ותמורה/ביצועים.

תודה רבה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לך שכל הנתונים שפירטת כאן הם שקריים לחלוטין - זמן התגובה הוא לא באמת 5ms (זה רק GTG), הניגודיות לא 1200:1 (גם מסכים הרבה יותר טובים לא מגיעים לזה), זה TN ולכן 16.2M צבעים (בעזרת אינטרפולציה) זה התקרה.

היתרון של ה-Sceptre על מסכים אחרים הוא חיבור ה-, אבל יש מסכים אחרים באיזור המחירים הזה שתומכים ב-HDCP. אין ביקורת רצינית של המסך הזה אז אי אפשר להגיד משהו אובייקטיבי על איכות התמונה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...