מה שרייטינג מסוגל לעשות (או סיפורו של דודו טופז) - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה שרייטינג מסוגל לעשות (או סיפורו של דודו טופז)

maverick

Recommended Posts

בל נשכח גם את העובדה שהתלונות הגיעו עכשיו, לאחר הסיפור עם נטלייה אורירו ויתכן מאוד גם שהנשים האלו קשורות לארגון נשי כל שהוא שישמח להעיף את טופז מהעץ הגבוה שעליו הוא נמצא. אלא אם כן, כמובן, מקרים אלו של הטרדה קרו לפני המקרה עם נטלייה אוריירו.

וכן ..... הוא קצת חרמן ::) אבל אני לא מאמין שהוא כל כך נואש ללכת ללקק מאבטחת באוזן :nono:

עזבו שטויות:

א) אני מסכים וחושב שהוא לא כזה נואש להתחיל עם איזה מאבטחת, נשים נופלות לידו למה שתהיה לו בעייה להשיג מישהי?

ב) דודו טופז הוא קורבן לפוליטיקה של התנועה הפמיניסטית שרואות אותו בתור שוביניסט רק בגלל שהוא חובב נשים, אבא שלי הוא בעמדה דומה לשלכם וכאשר שאלתי אותו למה הוא מסכים שהוא חרא ושהוא רע הוא ענה לי : " יש לו גישה של חוצפן, אחד שהכל מגיע לו"

אני אומר, לבריאות! הרי מי מאיתנו כאן לא החמיא לאיזה אישה, לה על הלחי או אפילו טפח על ישבנה? אני אגיד לכם מי!

האנשים המרובעים והאפורים עליהם דיבר דודו בתגובה שלו, הרי אם דודו פושע, אז גם חצי מהגברים בארץ כולל אותי! שישימו אותי בכלא כי הבאתי לאיזה בחורה פליק לתחת? (אני לא מודה בכלום! לא להעמיד אותי לדין ולא הוגשו עליי תלונות) ואם באותו יום היא הביאה לי פליק בתחת גם? (מה שקרה) הרי שזה מחמיא לי ולא פוגע בריגשותיי כגבר!

כמובן שצריך לדעת את הגבולות, אבל אני בספק שדודו טופז חרג מגבולות אילה בתוכניתו אל מול נטליה.

אבל! בקשר להאשמות האחרות שהוגשו נגדו, You can never know אני לא יודע, לכן לא אגיד...ליקוק באוזן זה באמת לא משהו בגבול הטעם הטוב, אבל איזה ביס חיבה על היד? לכל אחד יש את הגבולות שלו, הרי הציבור אוהב דבר אחד ממישהו פופלארי ואהוד, לראות את אותו פופלארי נופל ומתרסק ולכן נטפלים לכל דבר קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עזבו שטויות:

א) אני מסכים וחושב שהוא לא כזה נואש להתחיל עם איזה מאבטחת, נשים נופלות לידו למה שתהיה לו בעייה להשיג מישהי?

ב) דודו טופז הוא קורבן לפוליטיקה של התנועה הפמיניסטית שרואות אותו בתור שוביניסט רק בגלל שהוא חובב נשים, אבא שלי הוא בעמדה דומה לשלכם וכאשר שאלתי אותו למה הוא מסכים שהוא חרא ושהוא רע הוא ענה לי : " יש לו גישה של חוצפן, אחד שהכל מגיע לו"

אני אומר, לבריאות! הרי מי מאיתנו כאן לא החמיא לאיזה אישה, לה על הלחי או אפילו טפח על ישבנה? אני אגיד לכם מי!

האנשים המרובעים והאפורים עליהם דיבר דודו בתגובה שלו, הרי אם דודו פושע, אז גם חצי מהגברים בארץ כולל אותי! שישימו אותי בכלא כי הבאתי לאיזה בחורה פליק לתחת? (אני לא מודה בכלום! לא להעמיד אותי לדין ולא הוגשו עליי תלונות) ואם באותו יום היא הביאה לי פליק בתחת גם? (מה שקרה) הרי שזה מחמיא לי ולא פוגע בריגשותיי כגבר!

כמובן שצריך לדעת את הגבולות, אבל אני בספק שדודו טופז חרג מגבולות אילה בתוכניתו אל מול נטליה.

אבל! בקשר להאשמות האחרות שהוגשו נגדו, You can never know אני לא יודע, לכן לא אגיד...ליקוק באוזן זה באמת לא משהו בגבול הטעם הטוב, אבל איזה ביס חיבה על היד? לכל אחד יש את הגבולות שלו, הרי הציבור אוהב דבר אחד ממישהו פופלארי ואהוד, לראות את אותו פופלארי נופל ומתרסק ולכן נטפלים לכל דבר קטן.

זכותו של אדם שלא יטרידו אותו ולא יגעו בו. אולי הפעמים היחידות שנוגעים בך הם כשמטרידים אותך confused-smiley-013.gif.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר?

יש הטרדה ויש הטרדה...זה שזכותו של כל אדם שלא יטרידו אותו זה ברור!

אבל במקרה הספציפי של נטליה אוריירו ודודו טופז זהו לא המקרה, כמו שאמרתי גם אני לא שופט את המקרה של התלונות האחרות נגדו, אלא פשוט משהו פה מסריח לי בעדויות של הנשים הללו...היה והוא באמת ליקק לה ת'אוזן, זה באמת חורג את גבול הטעם הטוב, אבל אני לא בטוח שזה קרה.

נ.ב- למה אתה יורד לפסים אישיים? אני ירדתי עליך? אני אמרתי לך משהו?

ואתה עוד מנהל, ואחרי זה אתה מתלונן על המשתמשים פה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר?

יש הטרדה ויש הטרדה...זה שזכותו של כל אדם שלא יטרידו אותו זה ברור!

אבל במקרה הספציפי של נטליה אוריירו ודודו טופז זהו לא המקרה, כמו שאמרתי גם אני לא שופט את המקרה של התלונות האחרות נגדו, אלא פשוט משהו פה מסריח לי בעדויות של הנשים הללו...היה והוא באמת ליקק לה ת'אוזן, זה באמת חורג את גבול הטעם הטוב, אבל אני לא בטוח שזה קרה.

נ.ב- למה אתה יורד לפסים אישיים? אני ירדתי עליך? אני אמרתי לך משהו?

ואתה עוד מנהל, ואחרי זה אתה מתלונן על המשתמשים פה :)

אני לא יורד לפסים אישיים. אתה נתת את הדוגמה שנוגעים בך. וחוץ מזה אני לא מכיר הרבה נשים שהיו מוכנות שגבר זר ילקק להן את האוזן. איפה אתה חי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה לא מבין מה רשמתי?!

א) פליק בתחת זאת לא הטרדה מינית.

ב) רשמתי במפורש ואני מצטט: "ליקוק באוזן זה באמת משהו שחורג את גבול הטעם הטוב" (ויש בחורות שאוהבות את זה, אבל בהסכמה).

מה שאני לא בטוח שטופז באמת אשם בהאשמות על הטרדות מיניות נגדו, מניסיון אני יודע שנשים שבאמת עברו התעללות זו או אחרת מחכות שנים ומחזיקות בבטן מספר רב של מקרים שקרו להם עם אותו בנאדם...אבל זה שהוא בא ולכאורה ליקק לה את האוזן, אני לא מאמין לה, היא סתם מנסה להחשף או משהו כזה...

ג) הבאתי דוגמא שנוגעים בי בדרך שאתה תיארת כהטרדה מינית, אני לא רואה בזה הטרדה וגם לא הרבה בחורות שאני מכיר.

כי זאת כולה פליק בתחת או נשיקה בלחי או משהו כזה...כמובן לא לק באוזן, אבל כמובן כמו שאמרתי, לא נראה לי שזה קרה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה לא מבין מה רשמתי?!

א) פליק בתחת זאת לא הטרדה מינית.

ב) רשמתי במפורש ואני מצטט: "ליקוק באוזן זה באמת משהו שחורג את גבול הטעם הטוב" (ויש בחורות שאוהבות את זה, אבל בהסכמה).

מה שאני לא בטוח שטופז באמת אשם בהאשמות על הטרדות מיניות נגדו, מניסיון אני יודע שנשים שבאמת עברו התעללות זו או אחרת מחכות שנים ומחזיקות בבטן מספר רב של מקרים שקרו להם עם אותו בנאדם...אבל זה שהוא בא ולכאורה ליקק לה את האוזן, אני לא מאמין לה, היא סתם מנסה להחשף או משהו כזה...

ג) הבאתי דוגמא שנוגעים בי בדרך שאתה תיארת כהטרדה מינית, אני לא רואה בזה הטרדה וגם לא הרבה בחורות שאני מכיר.

כי זאת כולה פליק בתחת או נשיקה בלחי או משהו כזה...כמובן לא לק באוזן, אבל כמובן כמו שאמרתי, לא נראה לי שזה קרה ככה.

אם מישהו היה מביא לחברה שלך (או חס וחלילה לאמא שלך) "פליק" בתחת היית מדבר אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה זאת חברה...זה כבר משהו אחר, אני מדבר על נשים פנויות...

זה עניין של מקרה ולגופו, אי אפשר לשפוט את כל המקרים בכלליות...

ואל תדבר בבקשה על אמא שלי!! :nono:

אהה פתאום זה לא כל כך בסדר!!! רק רציתי להוכיח לך שלכל אחד יש קווים אדומים ומי אתה שתקבע מה הם!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה פתאום זה לא כל כך בסדר!!! רק רציתי להוכיח לך שלכל אחד יש קווים אדומים ומי אתה שתקבע מה הם!!!

שמע, אני לא בא באמצע הרחוב לנשים שאני לא מכיר ומפליק להם בתחת.

אבל לאיזה בחורה שאני מפלרטט איתה ומפלרטט איתי ואני בד"כ כשאני עושה את זה לא מקבל סטירה...אז סימן שיש לי מספיק שיפוט כדי להבחין נכון? אני לא קובע שום דבר לאף אחד ולא כופה שום דבר לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט:

העם הזה באמת ירד מהפסים או שמא כמות הטמטום וחוסר הפרגון פה חזקים יותר מכמות הצער על רצח הילדה.

מה הקשר? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...