מה שרייטינג מסוגל לעשות (או סיפורו של דודו טופז) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה שרייטינג מסוגל לעשות (או סיפורו של דודו טופז)

maverick

Recommended Posts

ביום ב' השבוע אירח דודו טופז בתוכניתו את נטלייה אוריירו - כוכבת טלנובלות וזמרת מוכשרת. במהלך הראיון לא יכל דודו טופז להתאפק והחל להתנהג בגסות ובחוסר טעם וטקט: הוא החל לחבק את הכוכבת בחוזקה, נישק את ידה ואף נשך אותה!!! נטלייה מצידה הראתה מן התנגדות מסויימת ואף נרתעה תוך כדי מלמול המשפט: "אתה מסוכן!" במין חוסר נעימות.

בתגובה לראיון התקשרו מאות אזרחים, אשר ביקשו למחות על הופעתו של דודו טופז השוביניסטית וחסרת הטעם הגובלת גם בהטרדה מינית.

דודו טופז ידוע כחולה רייטינג ורודף נשים והתנהגותו, אף שלא הייתה מפתיעה בייסודה, הצליחה להרגיז אנשים רבים. הניסיון לתרץ את התנהגותו עוד יותר גרוע מההתנהגות עצמה. בתגובה אמר טופז כי הוא לא יכול להתאפק והכל נעשה בהומור. משום מה אני לא צחקתי ואף הרגשתי לא בנוח עם המצב.

הכתבה שנכתבה עליו ב-ynet עוררה יותר מ-1000 תגובות והדבר הזה הדאיג את טופז (כזכור לכם, חולה רייטינג מושבע) שהחליט להגיב בתגובה, שלטעמי, רק עושה יותר נזק.

חבל מר' טופז שאתה מעליב ומזלזל באורחים ובצופים שלך. אתה כנראה שוכח מה זה להיות בתחתית שרשרת המזון ואיך זה להיות אלמוני ומחוסר עבודה.

ולך נטלייה אומר דבר אחד: תלכי תיבדקי שאין לך כלבת :lol:

תגובתו של טופז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בושה.

בושה לערוץ 2, בושה לתוכונית שמשודרת בפרים טיים, בושה אפילו לדוד טופז עצמו.

במדינה מתוקנת, התוכנית היתה יורדת מהמרקע.

מה שדוד טופז עשה שם גובל בהטרדה מינית, עבירה פלילית

יותר מכל, תגובתו עוררה בי רק יותר כעס; טופז טוען שהיה מדובר רק בהומור, והוא מביע את רגשותיו באופן גלוי.

ומי שמחה על התנהגותו אלו הקנאיים ומי שמחפש איך לא לפרגן לו.

דודו לא יכול לשלוט על יצריו המינים. כמעט כמו אנס, הוא כמעט אנס אותה בשידור חי

ההתנהגות שלו היתה יותר ממגעילה, עם חוסר כבוד גם נטליה, שספק אם תתארח יותר בתוכניתו.

דודו טופז הוציא הבטחה ממנכל ערוץ ויוה שהביא את אוריארו לישראל, להביא גם את כוכבי המורדים שהיא סדרה

בהשתתפות בני נוער, קטינות וקטינים, כמעט כל הקטינות שם נראות טוב מאוד.

אני בספק אם דוד יוכל לשלוט על יצריו כשיארח את כוכבי "המורדים" בתוכניתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, לא צריך לצעוק להוריד מהמרקע, אפשר פשוט לא לראות את התכנית יותר...

אורי- נשמע כאילו שראית את התוכנית, למדת עכשיו מה יש שם- אתה יכול להעביר כל פעם שהיא משודרת.

אני אישית לא יכול לסבול תוכניות כלום כאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, לא צריך לצעוק להוריד מהמרקע, אפשר פשוט לא לראות את התכנית יותר...

אורי- נשמע כאילו שראית את התוכנית, למדת עכשיו מה יש שם- אתה יכול להעביר כל פעם שהיא משודרת.

אני אישית לא יכול לסבול תוכניות כלום כאלה..

אני מחרים כבר שנים את התוכנית שלו וניזון רק ממה שכתוב באתרי האינטרנט ובעיתון. אני מציע גם לכם לעשות כן (את עניין ההחרמה). לא מגיע לו שיהיה לו קהל אחרי התגובה המגעילה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנית מפגרת, אני לא מאמין שהוא שוב הצליח עם פליטות הפה שלו, רק שהפעם זה קצת אחרת אבל אותו האפקט, יופי דודו, ממש קשה להיות במרכז הזרקוקרים, נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כל כך נורא מה שדודו עשה וזה גם בסדר מצד נטליה אז נה הקטע??

הקטע הוא גבול הטעם הטוב. אני לא ממש בטוח שהיא הסכימה לכך ב-100% וגם אם כן אי אפשר לעשות מה שרוצים בטלויזיה. בכל זאת צופים הרבה אנשים וגם ילדים קטנים וזה ממש לא חינוכי ודוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דודו יעשה הכל בשביל רייטינג, ואני באמת רוצה לראות שיורידו את התוכנית שו, הרי זה מה שהוא רוצה הוא לא יכול לפרוש ככה סתם, לא בלי בום ענקי, וזה נראה כמעט מושלם בשביל זה כל המדינה מדברת על זה כמו אידיוטים ורק עוזרים לו, הוא בטח רק צוחק כל הזן ומחכ הלרייטינג שיא בתוכנית הבאה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנית מפגרת, אני לא מאמין שהוא שוב הצליח עם פליטות הפה שלו, רק שהפעם זה קצת אחרת אבל אותו האפקט, יופי דודו, ממש קשה להיות במרכז הזרקוקרים, נכון ?

צודק...אף פעם לא אהבתי את התוכנית...ואף פעם לא אוהב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לשכוח גם את השמועה שהוא בעל קטינה ... מלצרית בפאב אבל בגלל שהיא הייתה מעל 17 ונראתה טוב ובוגרת לגילה איך שהוא העניין הושתק לו, אם מישהו זוכר. בן אדם זוועה המוני ומתלהם אני ממש ממש לא חושב שהוא כבר הראשון ברייטינג, היה רק שבוע שעבר את הסיפור שגרשו בצורה מעליבה ביותר ילדים אוטיסטים מהקהל והכל "לטובתם".

פשוט מגעיל אותי לראות את הצביעות של מה שכסף וקשרים יכולים לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...