הצעת חוק: רוכבי אופניים יחויבו בחבישת קסדה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעת חוק: רוכבי אופניים יחויבו בחבישת קסדה

MilkMan

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה חוק כ"כ מעצבן!

אני בתור אחד שכל יום נוסע על אופנים(לחדר לאימונים לחברים וכו') לא רוצה להסחב עם קסדה לכל מקום.

ואני גם לא ילד בן 4 שנופל וישר לוקחים אותו לבית חולים...אם נופלים אז קמים שמים מים וממשיכים ,בנוסף לזה אני גם יודע לסוע יחסית טוב אז זה סתם לא יעזור.

אני מאוד מקווה שזה לא יכנס לחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוק מטומטם שאף אחד לא הולך לקיים. מילא קסדה לילדים מתחת לגיל 12 או 14. אבל לבנאדם בוגר שרוכב באופניים לעבודה/לימודים/הנאה ולא ברכיבה אתגרית זה פשוט מיותר. כמו שלא חסר אנשים שמתקמצנים על טיפול מונע לפרעושים לכלב, לא חסר אנשים שמתקמצנים על קסדה. זה הולך להיות עוד חוק מטומטם שלא הולכים לייסם. שקודם יישמו ויאכפו את חוק הפקדון לפני שהם מפליצים עוד שטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ זה לא מש יעזור כי הגורם מספר אחת של מוות של רוכבים זה נהגים שנכנסים בהם

שרלוק- לא משנה כמה אתה יודע ליסוע טוב נפילה אחת ואתה מת לא משנה מה הוותק שלך(לפני כשנה מת מחליק צרפתי שהתאמן במגרש סגור וכמעט לבד בגלל נפילה די פשוטה)

ויטניר-זה ממש לא מיותר. ואת חוק הפקדון צריך לבטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא ראיתי בחדשות שלשום שהחוק כבר נכנס והקנס הוא 200 ש"ח

עכשיו אבא שלי מנסה לשכנע אותי לחבוש קסדה .. אבל אני לא יכול לשים זה יהרוס את האפרו שיש לי.. חח

"לפני כשנה מת מחליק צרפתי שהתאמן במגרש סגור וכמעט לבד בגלל נפילה די פשוטה" אתה רציני?? חח איזה מטומטם הוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם החוק כבר נכנס היום הפרתי אותו.

הותק לא קשור ,נכון, אבל אם אף אחד לא ידרוס אותי אני לא ימות ופגיעות בראש יכולות לכאוב אבל רק במקרים קיצוניים להרוג ואני בטוח ב100% שהמקרה הקיצוני הזה לא יקרה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מה לעשות שהחוק במתכונתו הנוכחית לא יעיל ואף גורם לעליית הפשע(הקרב בין אברג'יל לאלפרון על איסוף הבקבוקים ברמת גן- ככה שאתה משלם יותר כסף אבל אתה לא מקבל אותו בחזרה(כמו שאמור להיות)

שרלוק- "לי זה לא יקרה"-מוכר לך מאיפהשהוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא מקבל אותו בחזרה?

אל תתעצל ותחזיר בקבוקים ותקבל את הכסף בחזרה. (+ הבקבוקים ילכו למחזור)

החוק יעיל מאוד, זה שאנשים עצלנים לא הופך אותו לרע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי החוק לא טוב ורק יגרום לפחות אנשים להישתמש באופניים , לא קל להיסחב עם קסדה בכל מקום והיא דבר מאוד לא נוח, אך עדיין לא צריך לשלול את החוק , פשוט כרגע הוא לא במקום ועדיף להימנע ממנו גם בעתיד.

לדעתי כרגע חוק כזה צריך להיות מיושם על ילדים עד גיל 12 בכדי להרגיל אותם ומפני שהם נוטים להיפגע יותר ממבוגרים. וצריך בדחיפות ליישם חוק שמחייב להתקין פנסים מהבהבים מאחורי ומקידמת האופניים בשעות שבהם מתחיל להחשיך. רק אחרי שיישמו שני חוקים אלו לחשוב בכלל על חוק לחבישת קסדה אצל מבוגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוק מטומטם. נמאס שהשלטון הארצי דוחף את האף שלו לכל פרט קטן בחיים במקום להתעסק במה שהוא צריך להתעסק בו.

אגב, על פי ההגיון (המעוות משהו אומנם) שלי אם מישהו רוצה לסכן את חייו צריכה להיות לו את האפשרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...