מאמינים לכל ה"רכיבים הטבעיים"? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאמינים לכל ה"רכיבים הטבעיים"?

Milford Cubicle

Recommended Posts

משקה פריגת, עשוי מרכיבי פרי טבעיים, ללא חומרי שימור, ללא צבעי מאכל מלאכותיים. אנחנו בפריגת משקיעים בפרדסים שאנו נוטעים, בעצים שאנו מטפחים, בפירות שאנו קוטפים ובמיצים שאנו מפיקים מהם.

רכיבים: סוכר, חומצת לימון, אספרטיים, אצסלופם K, סכרין, חומרי טעם וריח, אשלגן, צבע מאכל לוטאין. אזהרה: מכיל פנילאלין, לא מיועד לסוכרתיים.

כמובן שאלה רכיבים טבעיים. יש אצלי בחצר עץ אצסלופם K והוא מניב פירותיו כל השנה.

ואיפה המיץ בדיוק ברשימת הרכיבים, הא..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח

לא שמעת? כבר שנים אין פרדסים בארץ...

לא ממזמן נסעתי באוטובוס במחלף הדרים (אני נוסע כל יום שם, אבל באוטובוס אתה רוצה לפעמים דברים שלא רואים באוטו), פתאום שם קצת אחרי כלא השרון, אני רואה בין אריזה של יכין (למי שלא יודע, אלו היו איפריית פרי ההדר בימים עברו) עגום כמצבה של המדינה, עדיין כתוב עליו יכין אבל כולו שבור, הרוס ומה לא.

מסביבו פעם היה פרדס עצום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משקה פריגת, עשוי מרכיבי פרי טבעיים, ללא חומרי שימור, ללא צבעי מאכל מלאכותיים. אנחנו בפריגת משקיעים בפרדסים שאנו נוטעים, בעצים שאנו מטפחים, בפירות שאנו קוטפים ובמיצים שאנו מפיקים מהם.

רכיבים: סוכר, חומצת לימון, אספרטיים, אצסלופם K, סכרין, חומרי טעם וריח, אשלגן, צבע מאכל לוטאין. אזהרה: מכיל פנילאלין, לא מיועד לסוכרתיים.

כמובן שאלה רכיבים טבעיים. יש אצלי בחצר עץ אצסלופם K והוא מניב פירותיו כל השנה.

ואיפה המיץ בדיוק ברשימת הרכיבים, הא..?

אתה מדבר על "פריגת סחוט טרי" או על הנקטר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה מכילים 90 האחוזים הנותרים? מים, ממתיקים, חומרים מתחלבים ומסמיכים, וצבעי מאכל מ"מקור טבעי". מקור טבעי, אגב, אין משמעו שמיץ תות מקבל בהכרח את צבעו מהתות - בתעשיית המשקאות משתמשים לא מעט בצבעי מאכל טבעיים שמקורם בתבלינים (כמו כורכום ופפריקה), ירקות (סלק) ואפילו חרקים. ההגדרה "טבעי" משמעותה היא רק שמקור הרכיב הוא מהצומח או מהחי.

:-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כמה תרגילים שיווקיים והכל מסתדר , פה קונים את השתייה על פי הטעם(רובנו) בן אדם שטעים לו לא ילך והתלונן אם הויטימינים טבעיים או לא ואם יש רק 30 אחוז מויטמין C כמו שהובטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שותה את הפריגת הזה בבקבוקים הגדולים המרובעים. אין לזה אפילו טעם של פרי, זה מגעיל. אם כבר אז אני שותה מיץ מקרטון או מה שכתוב עליו "סחוט טרי/טבעי" ואני קוראת תויות ומרכיבים. וחוצמזה, יש לי מיץ סחוט בעבודה שאני שותה עד שאני מזיעה לימונענע. אם ממש בא לכם משהו טבעי, תלכו לחנויות טבע/הומאופאטיה האלו שמוכרים טופו, טפיוקה ושאר אוכל של היפיים שמתחיל ב-ט'. יש להם שם מיצים טבעיים שעושים בכל מיני קיבוצים שבאים בבקבוק זכוכית והם ממש טעימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...