המאווררים משגעים אותי - כמה שאלות למקצוענים ! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המאווררים משגעים אותי - כמה שאלות למקצוענים !

shlomi_x

Recommended Posts

היי,

1. האם ישנם כבלים מאריכים או התקן אחר (4-5 מטר) לעכבר, מקלדת מסך וכ"ו כדי שאוכל להוציא את המחשב מהחדר ולהמשיך לעבוד כרגיל?

2. יש למשהו לינק לתוכנה למדידת החום במעבד AMD?

3. מהוא החום המקסימלי שמעבד AMD2000 מסוגל לעמוד בו?

4. הצעה אחרת למניעת או הקטנת רעש המאוורים - תתקבל בברכה.

תודה,

שלומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללוח יש חיישני טמפ'. אתה יכול להשתמש בתוכנה EasyTune שקיבלת על הדיסק של הלוח כדי לבדוק טמפ'.

הבעיות מתחילות מעל 60 מעלות בד"כ (למעבד), ומתחת ל50 נחשבת לטמפ' טובה

פאן באס (Fan Bus) או ביי באס (Bay Bus) זאת יחידה שממוקמת במקום של כונן 5.25" (סידירום). התפקיד שלה הוא לשלוט על מהירויות המאווררים, וע"י כך גם ברעש שהם מייצרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבהחלט כדאי שתנסה פאן באס, לפי דעתי תופתע מאד מהתוצאות, אגב זה אתה תהייה חייב להתקין תוכנת ניטור טמפרטורה במחשב שלך כדי למנוע התחממות יתר פתאומית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לרעש המאוררים:

יש לי מארז צ'יפטק שעבד עם 4 מאוררים ג'נריים - 2 בחזית הכניסו אוויר ו 2 מאחור הוציאו אוויר.

הרעש היה בלתי נסבל, במיוחד מאוררי החזית.

אני עובד בתיכנות שעות ארוכות מול המחשב והרעש פשוט שיגע אותי. היתי חייב למצוא פתרון לרעש.

החלטתי לנתק את המאוררים הקדמיים ולהשאיר רק את האחוריים להוציא אוויר , הרעש ירד בצורה משמעותית אבל להפתעתי הטמפרטורות

לא השתנו בכלל! (בדקתי כאשר טמפרטורת החדר היתה יציבה, הן במצב ונוחה והן במצב עומס מלא).

בגלל מבנה המארז הספציפי הזה יש כעת זרימת אויר חזקה מחזית המארז לאחור (מרגישים את כניסת האויר כאשר מקרבים את היד לחזית)

לא בטוח שהטריק הזה מתאים לכל מארז אבל שווה לנסות.

לפני שבוע החלפתי את המאווררים הג'נריים במאוררי וונטק סטלט שנותנים הספק נמוך יותר של דחיפת אויר לעומת הג'נריים (על הנייר לפחות ) אבל אמורים להיות שקטים יותר וגם אמינים הרבה יותר.

הרעש ירד מאוד (המאוררים עצמם כמעט ולא נשמעים) אבל הטמפרטורות לא השתנו בכלל.

אני ממליץ בחום לעבור למאוררים שקטים (פנפלו אמורים להיות אפילו יותר שקטים), היום המחשב עדיין קצת רועש בעיקר בגלל הרעש של המאורר של המעבד אבל רמת הרעש כבר בהחלט נסבלת.

בעתיד אני מתכוון לעבור ל AX7 עם וונטק סטלט ואולי גם לעבור לספק שקט יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...