שאלה לגבי UPS - gamatronic 700va - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי UPS - gamatronic 700va

aviran_n

Recommended Posts

אני חושב ששמעתי בטלפון vi בסוף אבל מהחיפושים שלי ברשת הסתבר לי שזה לא הגיוני וזה כניראה va..

בכל אופן, המערכת שלי מעודכנת בפרופיל שלי ואליה תתווסף מערכת מים עם צריכה של עוד בערך 2-3 אמפר במסילת ה12 וולט.

כיום אני משתמש בספק של TT 360 ובעתיד הקרוב אעבור לFSP350GLN שכבר כאן ורק צריך לעבור כמה מודים לפני הכניסה למערכת.

בנושא הUPS קיבלתי המלצות חמות מאוד לגבי גמטרוניק, אחריות מעולה עם שירות בבית הלקוח ואומרים שהUPSים פשוט מעולים אבל רציתי לשאול כאן את דעתכם לפני שאני קונה לי אחד...

קיבלתי את הUPS המוזכר בכותרת בכ360 ש"ח והייתי רוצה לדעת איך הוא לדעתכם, אני יכול לקרוא באינטרנט עמודים שלמים של הנתונים שלו אבל אני לא ממש מבין בזה אז זה לא יתן לי כלום.

לכמה זמן הוא יוכל להחזיק את המערכת שלי?

האם הוא שווה במחיר שהוצע לי?

נ.ב.

ציינו לי שמדובר בUPS מהסדרה החדשה המתחבר בUSB.

תודה רבה לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש UPS של חברה זו מסדרת Compact אך לא גרסת ה , מה אתה רוצה לדעת?

אם במקרה תשים לב, בהפסקת חשמל הבאה, אני רוצה לדעת אם ה UPS שלך עושה מין רעש כאשר המחשב פועל ממנו, משהו כמו 'בזז' ללא הפסקה, אני לא זוכר אם תמיד היה לי את זה או שהתחיל עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי אותו במחירים של 700+...

פי 2 יותר יקר ממה שאני קונה את הגמטרוניק...

הוא שווה את ההפרש במחיר?

בכללי, האל פסקים של גמטרוניק טובים?

מסידרת eCom? אין סיכוי למחירים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.. מצאתי את מקור הטעות.. זה אמור להיות 700 ולא 750 כמו שאמרת..

בכל אופן, אני יכול לברר גם לגביו תחת איזה מחיר אני אקבל אותו, אבל הוא עדיף על הגמטרוניק?

אם כן, במה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.. הגמטרוניק כאן...

נקווה שלא נצתרך לראות אותו פועל, ואם נצתרך, נקווה שיעשה את העבודה כמו שצריך..[br]פורסם בתאריך: 14.01.2007 בשעה 21:42:41

מבחינת צריכת הספק, מה היחס בערך בין מסך 17" CRT לLCD?

ברור לי שלא אוכל לקבל תשובות מדוייקות כי אני לא נותן דגמים מדוייקים וכו', אבל אני רוצה תשובה שבערך כוללת מסכים מהממוצע..

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.. סליחה.. אשתדל שטעויות כאלו לא יקרו להבא.

בקשר לשאלה שלי, ראיתי עכשיו במדבקה שעל המסך שלי שהוא צורך 2 אמפר, עכשיו אני צריך לדעת מהי הצריכה של מסכי LCD 17".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...