איזה תוכנה יש אשר מאפשרת הורדת קבצים ממחשב מרוחק אחר - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה תוכנה יש אשר מאפשרת הורדת קבצים ממחשב מרוחק אחר

idanpc

Recommended Posts

זה לא שאני מנסה ליפרוץ למחשבים או משהוא כזה

פשוט יש לי דוד בחיפה שיש לו מהיר ומביאים לו מלא משחקים וכו. והוא לא יודע דבר במחשבים אז אמרתי לו שאני יתקין לו תוכנה שהוא ישלך לי את הקבצים דרכה,אבל הוא היתעצבן ואמר לי שהוא לא רוצה שום תוכנה ושאין לא כוח להעביר שום קובץ,ועם יש תוכנה שנימצאת רק אצלי ושאני לא יצטרך להתקין אותה אצלו ואני יוכל להוריד ממנו את הקבצים זה יהיה טוב

אז השאלה שלי האם יש תוכנה כזו

ואני חוזר זה לא למטרות זדוניות

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון הכי טוב במצבים כאלו היא, כמובן, pcanywhere המאפשרת גישה למחשב מרוחק (host) גם מבלי התערבותו של המחשב המרוחק. כל מהשעליו לעשות הוא לקבוע לך פרופיל (שם וסיסמה ומה מותר לך לעשות במחשב) ולהיות במצב של המתנה. היתרון (לדעתי) בתוכנה הזו היא שהיא מאפשרת לך גישה בכמה אופנים: דרך חיוג (מודם), (אינטרנט) או בחיבוא ישיר.

החסרון הוא שהיא תוכנה קצת מסובכת לשימוש ויש להגדיר שם הרבה פרמטרים.

אתה גם יכול לנסות לעבוד דרך שרת ftp. היתרון שלו שהוא "מתמחה" בהעברת קבצים ויעשה זאת מהר יותר וכמו כן הוא מגביל את המשתמש רק להעלאה/הורדה של קבצים ולא לשום דבר אחר (בניגוד ל-pcanywhere המאפשר לך גם שליטה על המחשב וראיית תוכנו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נעשה קצת סדר בדברים ...

ישנם כפי שקודמי בת'רד פרטו כ 3\4 אופציות :

PCANYWHERE, FTP(CUTE,BULLETPROOF?, REMOTE DESKTOP, TELNET

עכשיו ... יש את הפרמטר שהדוד הציב שהוא לא רוצה להתערב ולא רוצה שזה יעשה לו בלאגן ...

לכן אני חושב שהכי טוב והכי פחות אפשרות לבעיות זה FTP ... בייחוד אם יש לו ווינדוס 2000 ומעלה ... מתקינים מייקרוסופט אינפורמיישן סרבר ... IIS .. מגדירים שרת FTP ... ואז אתה יכול להוריד קבצים כאוות נפשך ... אתה רק צריך להגדיר כלמיני הגדרות לא רציניות ולדאוג שהקבצים השונים שהוא מקבל ירדו בצורה כזאת או אחרת למחיצה שאליה אתה נותן לעצמך הרשאה להוריד את הקבצים .... - ייתרון נוסף שיש לדבר הזה ... זה שברגע שאתה מפעיל את זה זה עובד ברקע של המחשב בצורה של SERVICE מעין טאסק ברקע של הזיכרון ואלא אם הוא מעלה אפליקציה ספציפית כדי לנטר את הפעילות של העברות נתונים הוא לא מרגיש כלום ולא רואה כלום ... , למעט קצת יותר איטי באינטרנט ... זהו ...

אגב הערה קטנה ... הקבצים ירדו אליך בלא יותר מ 10-15 קיי ... בהנחה שיש לו ADSL ... ואפילו כבלים ... ואז זה כבר לא כ"כ מהיר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על תערב את הדוד שלך בזה ... כי אם תוריד במהירות של איזה 10 ק' הגלישה אצל הדוד שלך באינטרנט תהפוך לבלתי נסבלת האינטרנט שלו יהיה יותר איטי משל 56ק' .. תחשוב על זה אם כדאי לך לדפוק את הבן דוד שלך ... מסכן יתפוס קריז יהרוג אותך ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...