קירור לכרטיס מסך ולמארז - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור לכרטיס מסך ולמארז

shlomibandit

Recommended Posts

המארז שלי התחיל להרעיש מאוד בזמן האחרון .. בדקתי את זה ואחד מהמאוורים שלי במארז נדפק הוא ממש מרעיש , עם זה אני חושב שהסירקוליציה של המארז שלי היא לא משהו , ושאני עם המארז סגור הרחיבים מגיעים לטמפרטורות דיי גבוהות , עם בי טי במאמץ הגיע לי ל 50+- המעבד וגם כן הלוח על איזה 50 ומה שהכי הפריע לי זה הכרטיס מסך שהגיע ל 80 + מעלות , לכן נאלצתי לפתוח את המארז להשאיר אותו פתוח עד שאני יחליף את המאוורים וכך הוא מגיע לי גג למעבד 40 במאמץ , ו 75 בכרטיס במאמץ.. אני רוצה להחליף קירור לכרטיס מסך למשהו טוב שיהיה טוב לי גם לאו סי ,כי הטמפרטורה של הכרטיס קצת גבוה , וגם כן נתקע לי כמה פעמים משחקים כבדים אני חושב שזה בגלל הטמפרטורה .. זה הגיוני? וגם להחליף את אחד ההמאוורירים של המארז שהוא מרעיש נורא , כדי לפתור את בעיית הרעש ואולי זה יפתור לי גם את בעיית הסרקולציה במארז כי היא לא משהו , ושהמארז פתוח הרכיבים הרבה יותר קרים מאשר שהוא סגור בדרסטי, ומאוור אחד מרעיש , אז ניראה לי זה יפתור לי את הבעיה...אתם חושבים כך?

אני מנקה עם פן את האבק פעם בחודש משהו כזה , אין לי הרבה אבק במחשב ככה שזה לא ניראה לי הבעיה..

איזה קירור לכרטיס מסך אתם ממליצים?? משהו לא כזה יקר 150+- גג , ועוד קירור למארז עד איזה 50 +- ש"ח , שיהיה שקט ושיהיה קר מאוד זה יותר חשוב לי מהשקט , אבל גם שלא כזה ירעיש.. מה שכן זה חייב ליהיות מחנות ksp כי היא הכי קרובה לי לבית , וגם קניתי את המחשב מהם והכל ..

אני חשבתי על Accelero X1 (for 7600/7900) זה עולה בksp 150 שקל ..

ולמארז אין שם כזה מבחר אבל ניראה לי זה סבבה : ? ArcticFan 12cm?ב 50 שקל.. כדאי להחליף את שני המאוורים המארז ? או תתקין להשאיר , ורק את הלא תקין לשים את המאוור הזה??

מה אתם אומרים תגובות בבקשה , כי מחר אני רוצה לקחת את המחשב לחנות .. תודה חבריה..

נ.ב: המפרט בצד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך מאוורר איכותי, תשאיר אותו, אם לא, תחליף כבר את שניהם שיהיו מאווררים טובים.

קירור לכרטיס מסך - NV Silencer 5 (Rev. 3) נדמה לי שיותר חדש ממה שאתה רוצה ללכת עליו, וממה שרשום באתר היצרן הוא גם מתאים לכרטיס מסך שלך, תבדוק מי יותר חדש ומי יותר טוב. צריך לעלות אותו מחיר.

תנסה לסדר את המארז שיהיה כבר שיותר מקום ללא כבלים לא נחוצים באמצע המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה הוא ניראה לי בסדר אבל אני לא חושב שאיכותי ברמה של המאוורים שאני קונה עכשיו...

איך המאווררים של המארז שהראתי? הם טובים חזקים? שקטים?

ואני לא מוצא את הקירור לכרטיס מסך שרשמת בksp , אתה בטוח שהבאת את זה משם? ושזה יותר טוב מהקירור x1?

X1 טוב לאובר דרך אגב..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה את הבחירה של המאוור אם אתה הולך על החברה הזו, http://www.arctic-cooling.com/fans1.php, ואני מאמין שהמאווררים שלה טובים

שם גם תראה את סוגי הקירור לכרטיסי מסך, תוכל לחפש סיקורים ולצאת עם מסקנה איזה מהם מתאים לך (בהנחה שאכן שני הדגמים מתאימים לכרטיס מסל שלך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה shlomibandit

המחשב שלי ב ksp , מחר אני צריך להגיד להם איזה מאוורירים לשים לי..

אז הx1 הוא הכי מומלץ לקירור אוויר בתווח המחירים 150 +- ש"ח?? או שה ZALMAN VF900-CU??

חשוב לי השקט , אבל עוד יותר חשוב לי שהוא יהיה קר מאוד , ויתאים גם לאו סי.. ניראה לי שיש רק את הx1 בksp כך שניראה לי אני ילך עליו..

ואיך המאוווררים ששמתי למארז ? הארטיק קולינג 12 cm? הם איכותיים? חזקים ויביאו קור ושקט למארז? כי אחד מהמאווררים נדפק לי , אז אני רוצה להחליף כבר את שניהם , שהשני לא ידפק , כדאי??זה ישפר את הסירקולציה במארז גם כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שוב שלומי מהמחשב של חבר שלי..

תודה רבה לכם על התגובות , אז אני ילך כמו שחשבתי על ה x1 כקירור לכרטיס מסך , חבל על הכרטיס מסכן שעובד בטמפרטורה 80 מעלות במאמץ , נקווה שהוא יתן לי טמפרטורה יותר טובה , ונוכל לעשות גם או סי טוב.. ונקווה שהמאווררים של הארטיק קולינג באמת ישפרו לי את הסירקולציה במארז , ויהיו יותר שקטים מהאלה שלי , במיוחד הזה שנדפק חחח

קרה לי לפני יומיים וגם לפני שלושה ימים שהייתי באמצע משחק כבד - פאר קראי למי שמכיר , ואחרי שעות של מאמץ המחשב נתקע לי באמצע המשחק , בכל השאר חוץ ממחשקים המחשב עובד חלק , ניראה לכם שזה הגיוני בגלל שהכרטיס הגיע ל 80 + וזה לא יקרה עם הקירור הנ"ל? או שזה לא קשור?

נקווה שזה יעזור..

ועוד שאלה קטנה .. במארז שלי ניראה לי של קומפלוקייס יש מאוור אחד שמוציא אוויר ואחד שמכניס , אז הם צריכים ליהיות מאווררים שונים? או שפשוט הם מורכבים או מה בצורה שונה?? אני צריך לקחת שני מאווררים במארז שונים ? או שמרכיבים אותם בצורה שונה ו2 של ארטיק קולינג אותו דבר וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שוב שלומי מהמחשב של חבר שלי..

תודה רבה לכם על התגובות , אז אני ילך כמו שחשבתי על ה x1 כקירור לכרטיס מסך , חבל על הכרטיס מסכן שעובד בטמפרטורה 80 מעלות במאמץ , נקווה שהוא יתן לי טמפרטורה יותר טובה , ונוכל לעשות גם או סי טוב.. ונקווה שהמאווררים של הארטיק קולינג באמת ישפרו לי את הסירקולציה במארז , ויהיו יותר שקטים מהאלה שלי , במיוחד הזה שנדפק חחח

קרה לי לפני יומיים וגם לפני שלושה ימים שהייתי באמצע משחק כבד - פאר קראי למי שמכיר , ואחרי שעות של מאמץ המחשב נתקע לי באמצע המשחק , בכל השאר חוץ ממחשקים המחשב עובד חלק , ניראה לכם שזה הגיוני בגלל שהכרטיס הגיע ל 80 + וזה לא יקרה עם הקירור הנ"ל? או שזה לא קשור?

נקווה שזה יעזור..

ועוד שאלה קטנה .. במארז שלי ניראה לי של קומפלוקייס יש מאוור אחד שמוציא אוויר ואחד שמכניס , אז הם צריכים ליהיות מאווררים שונים? או שפשוט הם מורכבים או מה בצורה שונה?? אני צריך לקחת שני מאווררים במארז שונים ? או שמרכיבים אותם בצורה שונה ו2 של ארטיק קולינג אותו דבר וזהו?

ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...