קיבלתי 3000 ש"ח-מה לעשות? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי 3000 ש"ח-מה לעשות?

SpiritKnight

Recommended Posts

התלבשתי ברצינות על האקס-בוקס שאפשר לקנות בארץ ב1950 ש"ח עם שני משחקים, מוסיפים לזה היילו\ספלינטר סל ויש לי חבילה מושלמת, ויש שלט לקנות בארץ ב220 ש"ח.

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדיף פלייסטיישן 2

לא רק שXBOX זה של (סופט=שיט)

אלה יש לזה פחות משחקים

זה הרבה פחות נפוץ בארץ

זה פחות חזק

קנה PS2 + משיח (איפהשהו)

אתה גם תמיד יכול לקנות לי אינספייר 5700 + AUDIGY 2 PLATINIUM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לבזבז את הכסף אני מציע לך להשקיע אותו, או במניות או בזהב. אבל אם אתה מתעקש אז תשדרג את הרעיון של האיקס בוקס ותקנה לך גיימקיוב וכמה משחקים. נראה לי יותר טוב מהאיקס בוקס בעל מחיר מופקע ומשקל של אוטו וגם יותר חזק מהפי אס 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכסוך ותוציא אותם כשתיהיה בן 18 אתה תראה כמה דברים תוכל לעשות פתאום.

מה אתה צרים לקרר את המחשם שם עליו קרח כל השטויות שלכם לשכלל ולקרר את המחשב שתהיו גדולים אתם תגידו

למה עשינו את כל השטויות.

טוס לחוץ לארץ תטייל בעולם תעשה חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתך על רסיבר פשוט (yamaha rxv430 או 530....) וסט 5.1 של MAGNAT (יש לי את שניהם)?

יעלה בדיוק 3000.

תומך בעצה של העקרב, לא בהכרח את המערכת הזאת אבל לא יזיק אף פעם שיפור בתחום הסאונד. ד"א איך המערכת

של מגנט ? איזה דגם בדיוק ? וזה סטלייטים נכון ?...(לא נראה לי שבמחיר כזה יש סט שלם רגיל של 5.1) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן סטלייטים, זה דגם cube אבל אני אכישהו קיבלתי סאב שונה הרבה הרבה יותר גדול וחזק.....

בעיקרון הcube עולים 1390 אבל אפשר להוריד עד ל1000 אם אתה קונה מתצוגה...

יש גם את הMAGNAT METRIC שהם בכלל לא רעים אבל הCUBE טובים פי כמה ועלים 400 ש"ח בלבד יותר.

לסיכום- סטלייטים במחיר נמוך, אך ורק MAGNAT!

פשוט אין מתחרים במחיר הזה, כשמגיעים ליותר יש את הJBL והאינפינטי שגם מעולים אבל גם פה הmagnat טובים מאוד ומתחרים בכבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...