כרטיס FIREWIRE PCI - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס FIREWIRE PCI

bhaim6

Recommended Posts

שלום ,

רכשתי לאחרונה מצלמת וידאו דיגיטלית (PANASONIC NV-GS57 MINI DV) ואני מעוניין להעביר את החומר המצולם למחשב הביתי.

היות ואני יודע שהחומר המצולם נשמר בצורה דיגיטלית על הקלטת ותופס נפח רב,אני כנראה צריך לרכוש כרטיס FIREWIRE כדי להעביר את החומר המצולם בקצב מהיר למחשב .(יש גם יציאת -2).

השאלות שלי הן:

1. מדוע בחלק מהמקומו הכרטיס נקרא גם "כרטיס ללכידת DV "? האם מדובר בשני כרטיסים שונים? (עד היום חשבתי ש"לכידה" מתבצעת כאשר יש המרה מפורמט אנאלוגי לדיגיטלי)

2.האם התוכנה שמגיע עם חלק מהכרטיסים משמשת כתוכנה/דרייבר לצורך ביצוע ההעברה בפועל או תוכנת עריכה בלבד שאין חובה להשתמש בה?

3.מה פירוש "יציאת DV לעריכת הסרטים במחשב "?האם זה שם נוסף ל "FIREWIRE" או יציאה שונה לגמרי?

4.האם ההבדל במהירויות העברת החומר המצולם מהמצלמה למחשב בין השיטות הנ"ל הוא משמעותי?

אשמח לקבל תשובה מפורטת ככל שתהיה (אפילו על מה שלא שאלתי במידה ויוסיף מידה בנושא)

בברכה,

חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום ,

רכשתי לאחרונה מצלמת וידאו דיגיטלית (PANASONIC NV-GS57 MINI DV) ואני מעוניין להעביר את החומר המצולם למחשב הביתי.

היות ואני יודע שהחומר המצולם נשמר בצורה דיגיטלית על הקלטת ותופס נפח רב,אני כנראה צריך לרכוש כרטיס FIREWIRE כדי להעביר את החומר המצולם בקצב מהיר למחשב .(יש גם יציאת -2).

השאלות שלי הן:

1. מדוע בחלק מהמקומו הכרטיס נקרא גם "כרטיס ללכידת וידאו DV "? האם מדובר בשני כרטיסים שונים? (עד היום חשבתי ש"לכידה" מתבצעת כאשר יש המרה מפורמט אנאלוגי לדיגיטלי) אותו דבר גבר!

2.האם התוכנה שמגיע עם חלק מהכרטיסים משמשת כתוכנה/דרייבר לצורך ביצוע ההעברה בפועל או תוכנת עריכה בלבד שאין חובה להשתמש בה? זה דרייבר לכרטיס.

אין חובה להשתמש בה בשביל להעביר וידאו (הכי נוח למשתמש ביתי Windows Movie Maker).

3.מה פירוש "יציאת DV לעריכת הסרטים במחשב "?האם זה שם נוסף ל "FIREWIRE" או יציאה שונה לגמרי?

סיים שיט.

4.האם ההבדל במהירויות העברת החומר המצולם מהמצלמה למחשב בין השיטות הנ"ל הוא משמעותי?

זה טוב הרבה יותר מ- כי אפשר לשלוט במצלמה דרך המחשב.

אשמח לקבל תשובה מפורטת ככל שתהיה (אפילו על מה שלא שאלתי במידה ויוסיף מידה בנושא)

בברכה,

חיים

חוצמזה יש לי כרטיס כזה ספייר מהמחשב הקודם אם אתה רוצה אני אתן לך בשמחה.

אני אהיה מחר באיזור המרכז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...