דיון בריאת העולם.. - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בריאת העולם..

Aviko

Recommended Posts

מה הקשר ?

יש הוכחות ששושלות למיניהם בתנ"ך היו קיימות ... אין קשר לאלוהים, אחלה מקבץ סיפורים של מאמינים..

יש האומרים שסיפור גן עדן הוא משל לחיים האמיתיים...

DUDE מה ההתפרצות המפגרת הזאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 353
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היי זה לא התפרצות מפגרת כולה הוכחתי שהאמונה תמיד מתתבססת על הוכחות...

ושאני מאמין גאה!

או.קיי. ומי בדיוק המציא את אלוהים?

ואל תגיד לי שאלוהים פשוט תמיד היה שם כי אני יכול להגיד אותו דבר על היקום לפני המפץ הגדול וזה הוכחה בדיוק באותה מידה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או.קיי. ומי בדיוק המציא את אלוהים?

ואל תגיד לי שאלוהים פשוט תמיד היה שם כי אני יכול להגיד אותו דבר על היקום לפני המפץ הגדול וזה הוכחה בדיוק באותה מידה

מה זאת אומרת?

האדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני לא יכול כבר , כל מילה שיוצאת לאנשים מהפה גורמת לי יותר ויותר לא להאמין באלוהים...

וחברה שלי מנסה לגרור אותי לסמינר :lol: :lol:

פפפחחחאאאא :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בראשית ברא סטיב ג'ובס את האפל והאפל 2. ויראה סטיב ג'ובס כי בוחטות הוא מוכר ויראה כי טוב ויהי ערב ויהי בוקר יום ראשון.

ויראה סטיב ג'ובס כי המון רב של חברות מוציאות מחשבים אישיים וכי לא לעד יחזיקו מכירותיו. ולכן קרא לטובי מהנדסיו ויאמר להם:

"צאו לכם מארץ האפל 2 וראו מה יש שם ובואו אליי עם הרעיונות ההכי טובים" וילכו מהנדסיו לארץ זירוקס, ויראו שם את הגואי, וימצא חן הגואי בעיני מהנדסי סטיב ושאול ישאלו את מושל ארץ הזירוקס "יש לך כוונה לשווק את זה?" ויומר להם מושל ארץ הזירוקס "השתגעתם ראיתם איך שולטים בח** הזה? עם מכשיר שנקרא כמו מכרסם ונראה כמו מכרסם מת!" והבינו מהנדסיו של סטיב שיכולים הם להשתמש ברעיון וחזרו אליו.

ויראה סטיב ג'ובס את הגואי ויראה כי טוב, ויהי ערב ויהי בוקר יום שני.

ועלה יקום עמלק הגייטסי ויגנוב את הגואי וישווק אותו, אך לא הגואי הקדוש האמיתי הוא אלא גולם חסר נשמה של גואי.

וישפר עמלק הגייטסי את הגולם וישפר את מראהו עד כי המוני עם הגואי הלכו שולל סביב נביא שקר זה, ויהי ערב ויהי בוקר 95.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול כבר , כל מילה שיוצאת לאנשים מהפה גורמת לי יותר ויותר לא להאמין באלוהים...

וחברה שלי מנסה לגרור אותי לסמינר

זה רק הצד שלהם.

שמע את שני הצדדים אם אתה רוצה להיות אובייקטיבי.

ולגבי הסמינר...תלוי ברב המרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סמינרים שחבל על הזמן.

מרצים מהשורה הראשונה, שנונים, מדברים לעניין, נותנים סימוכין לטענות שלהם,

כיף להקשיב להם ומספקים תשובה כמעט לכל שאלה. אבל, יש את הסימנרים הפחות טובים שעליהם באמת חבל על הזמן.

אז שיהיה בהצלחה, מקווה שתיפול על סמינר איכותי ושתהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה' בראה את העולם . לדעתי סיפורי התורה הן מין משל לחיים שצריכים להוציא מימנו את הנמשל . העולם נבראה באות 'ב' משמע נראה לי בית, בסיס, יציבות ... (לכל אות יש כוח ותפקיד, ליותר הסבר לחץ כאן http://maori.yerushalmi.co.il/Front/NewsNet/reports.asp?reportId=168648 ) כמו כן ספר התורה נפתח באות`ב` "בראשית ברא .... " ועם זאת גם הספר הראשון מתחיל באות 'ב' בראשית משמע שמו .ויש עוד 1001 הוכחות\דברים הגיונים לבריאת העולם ע"י אלוקים באתר הידברות .

לגבי השאלה איך נוצר אלוקים ? שהוא עבר, הווה ועתיד, כאן התשובה .

http://hidabroot.org/Site/FAQ-detile.asp?id=12027&Category=6&subID=13043&KEY=יצר

תקראו את המאמר http://hidabroot.org/Site/ARDetile.asp?id=8357&Catogory=6&SubID=6861 ותבינו .

שבוע טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה כתוב בתשובה לשאלה את ההסבר הדתי... ממש לא מספק אותי =\ סתם ניסיון לברוח.

ובמאמר הארוך גם ... OMG, אני הייתי בהרצאות כאלו מלא פעמים, הייתי גם בישיבה בבית וגן חמשוש אצל דוד ועדיין אין, זה פשוט לא עונה לי על השאלות.

כל מה שקראתי גורם לי לפקפק עוד ועוד, ובכלל , הקטע עם האותיות והמספרים זה הדבר הכי מטומטם שיש, זה הכל עניין של סימבוליזם [המצאתי?].

@#@#^@#^@^#@$^#^ בעעעעעע....

ואם שולחן היה נקרא כסא? וכסא היה נקרא שולחן ?

בקיצור, זה שטויות. [על סף חירפון אטומי].

חוץ מזה, אני חייב להודות שבתנ"ך יש אחלה סיפורים מעניינים ולקחים וכו' וכו'....

ואני אישית לוקח דברים ממנו לחיים, הייתי אומר שהדוגמא הכי טובה היא עשרת הדיברות [טוב נו, לפחות ל-3 מהם אני לא מתייחס כלל וכלל].

שאלו נתפסים בעיניי כמן מסכת חוקים מוסרית... FFS, תארו לכם תעולם בלי חלק מהמוסריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...