האם הם לא קצת מגזימים? הטרדה מינית בגיל 4 - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הם לא קצת מגזימים? הטרדה מינית בגיל 4

rk666

Recommended Posts

לא כתבתי שאנחנו נשואים. הבנת הנקרא? אם את חושבת שהבעל צריך לבלות יותר עם הילדים, תשכנעי אותו (כשתתחתני ויהיו לך ילדים) ואז בעלך יתלונן שמפלים אותו בשכר, כי הוא עוזב את העבודה בשלוש כדי לקחת את הילדים מהגן ואת נשארת עד חמש ומקבלת שעות נוספות. וזה יהיה אידיוטי באותה מידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני הולך לספר לגולם שאת בוגדת בו עם איסתרא

דרך אגב יש בארץ מלא גברים שהם אלה שעושים את העבודות של הבית וטיפול בילדים ולחנך אותם והאישה היא אשת קרייריה, בדרך כלל משהו עם הרבה כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד לראות שיש אישה שחושבת ככה ולא מאשימה את זה שהיא בוחרת לטפל בילדים שלה כאפליה.

ודווקא אלה שבוכים על אפליה חושבים ככה: "אני מחזיקה בדיעה שהגבר צרייך לבלות יותר זמן עם הילדים, עוד יותר מן האישה"

ובסוף אם זה יסתדר לך ויטניר ,המצב הזה... שאת תפתחי קריירה והבעל יצא מוקדם מהעבודה לטפל בילדים, תבכי שאת כל היום קורעת את התחת בעבודה ואת חוזרת והבית לא נקי ואין אוכל...

רק לבכות... אנחנו נשים.... בעעעע... דופקים אותנו... יאאאא.... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, איך זה קשור לעובדה שאת סתם מתלוננת על אפליה שלא קיימת?

מה אני אגיד לך... שים פאה, נעלי עקב, תתלבש כמו אישה יום שלם, אולי תחשוב אחרת. לא לקחו אותי פעם לעבודה כי אני אישה (לא משהו פיזי, כולה להכין סנוויצ'ים), הטרדות מיניות לא חסר. אני לא חושבת שההפרשים בשכר הם תמיד בגלל השעות, אני מדברת על הבדל בשכר פר שעה. נשות קריירה? הרבה? בארץ? לא ידעתי, לא שמעתי. בטוח שיש אבל למי זה מפריע? לבעל שלא רוצה לעשות כלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את חייה בבועה משלך.

מצד אחד מדברת על התלבשות כגבר ושיעזבו אותך ומצד שני אם תבדקי פה אחר ההודעות שלך זה נראה כאילו את דווקא ממורמרת שלא נוגעים בך.

ולא לקחו אותך לעבודה לא בגלל שאת אישה.. את מחפשת את זה כתרוץ. הטרדות מיניות זה קורה.. . נכון... אבל תתנהגי בהתאם יקרה פחות.

מעניין שאני עם אישה כבר 8 שנים ולא מטרידים אותה.

ונשות קריירה...? תלמדי ולא תהיה בעיה... אני בכל אופן לא רואה בעיה אצל אשתי.

גם בעיניין הכלים (סתם נכנס לזה) גם אני כגבר יודע לעזור... נקיון\בישול\שמירה על ילדים... ולא שונה... פשוט קל להמציא תרוצים ולהפיל את זה בכל מיני דרכים מאשר להסתכל במראה ולהגיד אולי אני לא בסדר...

כל היום את מדבר על בולבולים ובוכה על הטרדות מיניות. מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושבת שההפרשים בשכר הם תמיד בגלל השעות, אני מדברת על הבדל בשכר פר שעה.

Put you money where your mouth is. תני דוגמאות של נשים שעבדו באותו תפקיד בדיוק כמו גבר אבל קיבלו שכר נמוך יותר לשעה. לידיעתך, זה בלתי חוקי וניתן לתבוע את המעסיק.

דוגמאות הפוכות, אגב, אני דווקא מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את חייה בבועה משלך.

מצד אחד מדברת על התלבשות כגבר ושיעזבו אותך ומצד שני אם תבדקי פה אחר ההודעות שלך זה נראה כאילו את דווקא ממורמרת שלא נוגעים בך.

ולא לקחו אותך לעבודה לא בגלל שאת אישה.. את מחפשת את זה כתרוץ. הטרדות מיניות זה קורה.. . נכון... אבל תתנהגי בהתאם יקרה פחות.

מעניין שאני עם אישה כבר 8 שנים ולא מטרידים אותה.

ונשות קריירה...? תלמדי ולא תהיה בעיה... אני בכל אופן לא רואה בעיה אצל אשתי.

גם בעיניין הכלים (סתם נכנס לזה) גם אני כגבר יודע לעזור... נקיון\בישול\שמירה על ילדים... ולא שונה... פשוט קל להמציא תרוצים ולהפיל את זה בכל מיני דרכים מאשר להסתכל במראה ולהגיד אולי אני לא בסדר...

כל היום את מדבר על בולבולים ובוכה על הטרדות מיניות. מעניין.

למה תמיד שכפוגשים אישה ממורמרת, המחשבה הראשונה שעולה זה "שלא רוצים לגעת בה". האמת, היתה מסיבה של העובדים אצלינו בבר ומישהו חמוד דווקא ניסה אבל לא הייתי מעוניינת, זה סיפור אחר וגם שאני קצת דלוקה על מישהו אחר ;D.

המקום שניסיתי להתקבל אליו, מסתבר, שכל העובדים ב-7 הסניפים שם הם גברים, כך שכן, הם לא קיבלו אותי כי אני אישה, נקודה.

ללמוד? כשאני אחליט מה לעזזל אני רוצה ללמוד. כל חודשיים אני רוצה משהו אחר, אני קצת מבולבלת פה. כרגע אני מרוצה מהעבודה שלי, משלמים רק 20 לשעה, יש טיפים, ארוחות חינם כמה שבא לי, בירה חינם אחרי עבודה, חברי לעבודה ממש מקסימים ומשוגעים ותכלעס לא רע לי וכן, שם משלמים אותו דבר, יש קצת יותר בנים מבנות, אחראי משמרות יש 4 ורק בחורה אחת אבל היא מזה "מיני-נאצית" כך שאני לא מתפלאת.

Put you money where your mouth is. תני דוגמאות של נשים שעבדו באותו תפקיד בדיוק כמו גבר אבל קיבלו שכר נמוך יותר לשעה. לידיעתך, זה בלתי חוקי וניתן לתבוע את המעסיק.

דוגמאות הפוכות, אגב, אני דווקא מכיר.

כשעבדתי בחנות צעצועים, היינו 2 עובדים. אני ועוד בחור. הוא קיבל יותר, לא רק, גם לא שילמו לי שליש מהשכר שהיו חייבים לי, רימו אותי בשעות ומה לא. דוגמאות הפוכות? אני בטוחה שאם אני הייתי מוצצת למעסיקים, גם אני הייתי מקבלת יותר - מצד שני, אני יכולה להגיד "היי, הן בטח עובדות יותר מוכשרות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה תמיד שכפוגשים אישה ממורמרת, המחשבה הראשונה שעולה זה "שלא רוצים לגעת בה". האמת, היתה מסיבה של העובדים אצלינו בבר ומישהו חמוד דווקא ניסה אבל לא הייתי מעוניינת, זה סיפור אחר וגם שאני קצת דלוקה על מישהו אחר ;D.

המקום שניסיתי להתקבל אליו, מסתבר, שכל העובדים ב-7 הסניפים שם הם גברים, כך שכן, הם לא קיבלו אותי כי אני אישה, נקודה.

ללמוד? כשאני אחליט מה לעזזל אני רוצה ללמוד. כל חודשיים אני רוצה משהו אחר, אני קצת מבולבלת פה. כרגע אני מרוצה מהעבודה שלי, משלמים רק 20 לשעה, יש טיפים, ארוחות חינם כמה שבא לי, בירה חינם אחרי עבודה, חברי לעבודה ממש מקסימים ומשוגעים ותכלעס לא רע לי וכן, שם משלמים אותו דבר, יש קצת יותר בנים מבנות, אחראי משמרות יש 4 ורק בחורה אחת אבל היא מזה "מיני-נאצית" כך שאני לא מתפלאת.

אז כתחליטי ללמוד ויהיה לך מקצוע ביד את יכולה בכלל לדבר על שוק עבודה ואפליות.

כשעבדתי בחנות צעצועים, היינו 2 עובדים. אני ועוד בחור. הוא קיבל יותר, לא רק, גם לא שילמו לי שליש מהשכר שהיו חייבים לי, רימו אותי בשעות ומה לא.

שילמו לו יותר כי הוא יודע לעשות משא ומתן על שכר... וכמו שרימו אותך רימו גם גברים.. איך הגעת למסקנה שהמין פה מכריע?

דוגמאות הפוכות? אני בטוחה שאם אני הייתי מוצצת למעסיקים, גם אני הייתי מקבלת יותר - מצד שני, אני יכולה להגיד "היי, הן בטח עובדות יותר מוכשרות".

זה את אמרת.. ברור שיש אפשרות למצוX ולקבל יותר.. בלי קשר לעבודה. ואולי הם באמת עובדות יותר מוכשרות?

בקיצור כל אחד יכול למצוא תרוץ... זאת אישה... זה קרח... ובלה בלה...

מכל מין יש דוגמא לא אחת של הצלחה גדולה.

הכל תלוי באדם עצמו ללא קשר למין\גיל\גזע.... אבל לבכות זה הכי קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא קיבל יותר, לא רק, גם לא שילמו לי שליש מהשכר שהיו חייבים לי, רימו אותי בשעות ומה לא. דוגמאות הפוכות? אני בטוחה שאם אני הייתי מוצצת למעסיקים, גם אני הייתי מקבלת יותר - מצד שני, אני יכולה להגיד "היי, הן בטח עובדות יותר מוכשרות".

מה, הוא כן מצץ למעסיקים? תסלחי לי שאני לא מאמין לך. לו היו שם עשרים גברים ועשרים נשים וכל הנשים היו מקבלות שכר נמוך יותר, אולי. אבל רק שניכם? בטח דפקו אותך בגלל הגישה והיחס שלך.

רוצה דוגמה הפוכה, שקל מאוד לבדוק? קצינות בשס"ן מקבלות שכר של קבע. קצינים בשס"ן לא (לפחות לא כשאני הייתי בצה"ל). למה? כי שדולת הנשים בכנסת (אין שדולת גברים) התלוננה שהקצינות מופלות לרעה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו רק 2 עובדים בחנות הזאת. את מי עוד היה לו להפלות? דווקא ההוא השני לא היה מי יודע מה מוכר מוצלח כי הוא רק עמד ליד הקופה ולקח כסף מאנשים.

אין לי מושג מה זה שס"ן, אני רק יודעת שנשים מקבלות 45 ש"ח יותר מגברים בשביל "מוצרי הגיינה נשית" ו"הלבשה תחתונה" מה שלא רק מטומטם כי בשביל שבוע של מחזור צרייך קצת יותר מ-45 ש"ח, וחזייה נורמאלית עולה לא פחות מ-90 שקלים, וכן, אף אחד לא חשב שגברים אולי גם צריכים תוספת, בשביל סכיני גילוח למשל, שממילא הצבא רוצה שהם יתגלחו (להיות מדוגם, משמעת) ולפי מה שידוע לי, סכין עדיף להחליף כל 5 גילוחים וסכין טובה, סט של ראשים זה בסביבות ה-30 שקל, ושלא נתחיל על ג'ל גילוח וזה. בצבא אני יודעת בוודאות שיש הפליה, לשתי הצדדים.

אפליה יש בכל מקום, לכל דת גזע ומין, אלא שיש מקומות שיש חוקים נגדם ויש אנשים שלא לוקחים את החוקים הללו בקלות ראש ויש כאלו שיורקים עליהם וגם על המוסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודעת? תשאלי. שס"ן - שירות סדיר נוסף.

לפי החוק, שירות סדיר לחיילים נמשך רק שנתיים וחצי. כן כן. חצי השנה הנוספת היא שס"ן ומאושרת כל שנה ע"י שר הביטחון. על שס"ן החייל מקבל עוד כמה גרושים. חיילות משרתות הרבה פחות (פחות משנתיים, בפעם האחרונה ששאלתי) ולא עושות שס"ן.

קצין צריך לחתום על שנת שירות נוספת בקבע. כקצין בקבע הוא מקבל משכורת אמיתית ולא את דמי הכיס שנותנים לסדירים. קצינות חותמות רק על חצי שנת שס"ן ולכן המשיכו לקבל דמי כיס בתוספת הגרושים של דמי שס"ן. אבל כאן באה שדולת הנשים והתלוננה: לא שהסדיר של חיילות קצר בהרבה מזה של חיילים, לא שחיילים עושים חצי שנת שס"ן וחיילות לא, לא שקצינים צריכים לחתום על שנה נוספת וקצינות רק על חצי שנה, לא שסך כל השירות של קצינה (אלא אם היא חותמת קבע) קצר יותר לא רק משירות של קצין אלא אפילו משירות של סדירניק, אלא על זה בזמן השירות הנוסף עליו מתחייבים, הקצינים מקבלים משכורת והקצינות דמי כיס. אז צה"ל נכנע והתחיל לשלם לקצינות משכורת אמיתית, כמו של קבע, בתקופת השס"ן.

ועכשיו יש "שיוויון" - קצינות משרתות שנתיים וקצת ומקבלות משכורת בחצי השנה האחרונה, קצינים משרתים ארבע שנים ומקבלים משכורת בשנה האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...