מישהו יודע מה קרה למנה חמה עם רביולי? (שאלה רצינית פרטים בפנים חח) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע מה קרה למנה חמה עם רביולי? (שאלה רצינית פרטים בפנים חח)

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

לחומר הזה, כמו שאמרו למעלה, קוראים מונוסודיום גלוטומט, יש הרבה אנשים שאומרים שהוא ה"טעם הנוסף" , "טעם של עוד"

הנה הויקי עליו

אישית אני מת על מנה חמה "ספגטי בולונז" הייתי קונה 5 כאלה בשבוע פעם.. אבל כבר הרבה זמן לא אכלתי בזמן האחרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהההה

אז נגיד אמא שלי יכולה לעשות כל אוכל למשל ספגטי בולונז או פירה, אבל אם איך שהוא היא משיגה את החומר המיוחד הזה ושמה את זה באוכל, זה יצא טעים וממכר כמו מנה חמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהההה

אז נגיד אמא שלי יכולה לעשות כל אוכל למשל ספגטי בולונז או פירה, אבל אם איך שהוא היא משיגה את החומר המיוחד הזה ושמה את זה באוכל, זה יצא טעים וממכר כמו מנה חמה?

אכן כן. אם ייצא לך לראות מישהו מכין במסעדה מכין מוקפץ תאילנדי תוכל לשים לב שהוא מוסיף כף של גרגירים לבנים שנראים כמו מלח. בהתחלה הייתי בטוח אבל אז שאלתי ואמרו לי שזה לא מלח, אחרי חיפוש באינטרנט הבנתי שהחומר המדובר הוא מונוסודיום גלוטומט ושזה בעצם אחד הגורמים לטעם המיוחד של המוקפץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצבא הייתי חי ממנות חמות והיום אני כבר לא יכול לגעת בזה כי אני כבר מכיר את כל סוגי הטעמים שלהם ומוצא את אותו דבר כל פעם בסוג אחר בעעעככככס.

שלא היו לאף אחד טעויות לגבי זה, כל ה"ירקות" ששמים בזה הם מתועשים ונטולי לחלוטין.

חוצמזה גם רוב המסעדות משתמשות במונוסודיום גלוטומט כדי לשפצר את הארוחות שלהם, זה לא דבר חדש.

אם הרביולי איננו נמכר היום סימן שלא הייתה דרישה והוא לא רווחי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם נותנים לך מונוסודים גלוטמט עם אטריות במקום איטריות עם קצת מונוסודיום גלוטמט, זה כבר נהיה דוחה.

יש בדיוק 2 סוגים של מנה חמה שאני מוכן לגעת בהם, השאר פשוט דוחים

ניסיתי לאכול קוסקוס של מנה חמה, כמעט הקאתי. גועל נפש.

אין על האוכל של אמא :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אתם לא קולטים בפעם הראשונה... אהה? :s05: ;)

מונוסודיום גלוטמט זה מלח!! שמורכב מגלוטמט (ח. אמינית - מאוד בריא) ומסודיום (נתרן)

בניגוד לסודיום כלוריד שהוא מלח שולחן שמורכב מנתרן וכלור והוא הרבה פחות בריא...

מונוסודיום גלוטמט אינו מזיק לבריאות - זה הכל שאלה של מינונים... גם ויטמינים מזיקים לבריאות אם אוכלים מהם יותר מדי.

העניין הוא שכשמשתמשים בגלוטמט כדי לתבל אז נוטים להגזים בכמויות... אבל גם אז... כמה לא בריא זה יכול להיות??!!

זה פאקינג חומצה אמינית... ומי שלא מבין מה שכתבתי - שלא יגיב איזה תגובה דבילית אלא שפשוט ישאל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

סוחטים שקיות ציטוס xD?

ד"א יש מונוסודיום גלוטומט בתבילן פיצה,זה מה שעושה אותו כ"כ טעים...

יום אחד קניתי לי בדרך הביתה את הציטוס שאני כ"כ אוהב (ציטוס כאפה שולט!!).

כשסיימתי לאכול ועליתי לחדר שלי,סבתא שלי באה ונורא נלחצה מהזבל שהעזתי לאכול,ובירברה איזה חצי שעה על זה שמונוסודים גלוטומט בחטיפים האלה זה רעל מסוכן שיהרוג אותי :(

אבל זה עדיין טעים..

בעע הבאתם לי חשק למנה חמה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...