מחפש חוות דעת על לוח אם intel westchester BLKDG965WHMKR - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש חוות דעת על לוח אם intel westchester BLKDG965WHMKR

SV123

Recommended Posts

לא אמרתי לרגע שלא

בטוח שיש אנשים יותר מקצועיים ממני וחכמים ממני אין לזה סוף ולא יהיה ..

רק הקטע של "אנטי אינטל " ויחי "קונרו" הקיצוניות הזאת היא ממש לא מקצועית .

אבל תכלס אתה צודק סתם מיותר יאללה זז לעשות PI למעבד השני פרקסוט לראות את התוצאה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיקות לביצועים של מעבד לא עושים רק ב-SP ולא בסביבת ה-WIN כדי לראות כמה מהר נפתחת התיקיה.

ואני לא פאנבוי של אף חבר'ה - רק החברה ששולטת מבחינת ביצועים. עד לא מזמן החברה הזו היתה ועכשיו זו ואין לי שום בעיה עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שעוד חודש תרשמו "קונרו 6300 חרא "

" 3800*2 חרא "

הכול כאן קיצוני .

בחברה שאני עובד בא התחילו להביא וישר עצרו את זה ...

א. ריבוי תקלות ואי תאימות

ב. לא רצו להסתבך עם מעבד והחומרה סביבו .

החברה קיימת משנות למעלה מ 20 שנה ומוכרים רק אינטל סוס חזק "מעבד חרא" ואנשים רוצים רק אותו .

ואלה שמקבלים או שהם לא יודעים שיש ולא מודעים לזה וחושבים "פנטיום" או שפשוט החזירו יש חברה ששמעתי עליה לא אומר את שמה היא מתחילה ב A חברה מוכרת וכל מערכות ה AMD חוזרות בשרשרת הסניף שלהם בר"ג עוד רמז תשאלו שם ((:

* פעם ניסיתי למכור למישהו AMD הוא כמעט הוציא אקדח וירה בי היה לו מבט של "מניאק רוצה לעבוד עלי " *

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר ככה כי אתה לא מבין בשיט בנושא.

תבין שזה שעברת קורס להרכבת מחשב לא אומר שאתה מומחה למחשבים.

היינו מסבירים לך הכל לאט לאט ובסובלנות, אבל כבר ראינו אותך שאתה לא מסוגל לקבל כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל פונקציה של מחיר,אם יבוא מעבד של או אפילו של שיהיה בערך במחיר של הקונרו וייציע ביצועים עדיפים הקונרו יהיה "חרא" פתאום,נכון.

AMD X2 היו עדיפים בהרבה על הפנטיום D במחירם ולכן הומלצו,כיום הם כדאיים רק למי שבאמת אין תקציה לקחת 6300,ובזה אני סיימתי את הדיון כי אני רואה שזה לא עוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...