איזה אנשים מעצבנים יש בקולנוע ! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה אנשים מעצבנים יש בקולנוע !

itayze

Recommended Posts

אתמול הלכתי לסרט החדש של ג'יימס בונד ומלפנינו ישבו איזה 8 ילדים שדיברו ודיברו עד שאמרתי להם שיחכו בסובלנות עד ההפסקה ועד סוף הסרט הם לא דיברו .

לפני זה הלכתי ל"זהות כפולה" סרט חביב , אני וחבריי נכנסנו לאולם ( זאת הייתה בכורה ארצית ) ולא היה שם אף אחד , כשהתחילו הפרסומות נכנסו איזה 10 ילדים מכיתה ו' או ה' וצעקו וצחקו ולא שתקו אפילו שביקשתי מהם מספר לא מבוטל .

תספרו מקרים שלכם ,אפשר להוסיף גם קטעים מצחיקים , לדוגמא לפני מספר שנים קניתי פופקרן , המושבים בקולנוע כפופים אז ישבתי עליו ככה ( מכיון שידיי היו תפוסות ) ואז כל הפופקרן נפל מהקופסה :-\ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בסרט ג'ימס בונד ביום שישי שעבר וכול האולם הייה מפוצץ בערבים (היה איזה חג או משהו להם כנראה) אז ישבתי בשורה השניה לפני אחרונה ומאחורי ישבה איזה משפחה שלמה שכול הזמן צעקו אחד על השני ולא הבינו עברית אז היו מלא צעקות בערבית. בשורה לפני ישבו כמה בנות ערביות ואיזה ישראלי כול הזמן ניסה להתחיל אליהם אז הן לא ידעות עברית גם אז הוא חצי שעה דיבר עיברית והן סתם צחקו אחר כך הוא התחיל לדבר באנגלית (לפי אך שהוא דיבר רואים שהוא נכשל באנגלית ב3 יח'). אחר כך היה בשורות הראשונות מלא ילדים (ערבים) שכול הזמן צחקו ורבו. היתה שם גם אישה זקנה (הפעם לא ערבית) שישבה על שני כיסאות (אין לי מושג אך כי יש שם את הידיות לידים או אך שלא קוראים לזה).

מסקנה: לא ללכת לסרט בכרמיאל בחגים של ערבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחח

אני חלק מהאנשים האלה

רק שאני לא מדבר הרבה עם החברים כדי לא להפריע לכל החברים האחרים

אלה זורק פופקורן לאלה שיושבים מתחתינו אם הסרט משעמם

כאמור אם הוא מעניין אני פשוט צופה בו

ולפעמים הפוקורן "מחליק " לי

אתה ספאמר גם בקולנוע? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בפעם אחת קניתי גלידה במקדונלדס והכנסתי אותה לקלונוע, עברתי עד למקום שלי כשהפנים שלי לעבר השורה שמלפנינו, פתאום מישהוא נתן לי דחיפה בגב ותקעתי למישבו את הגלידה בראש..הוא התחיל לצעוק והעיפו אותו מהאולם, מגיע לו 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בפעם אחת קניתי גלידה במקדונלדס והכנסתי אותה לקלונוע, עברתי עד למקום שלי כשהפנים שלי לעבר השורה שמלפנינו, פתאום מישהוא נתן לי דחיפה בגב ותקעתי למישבו את הגלידה בראש..הוא התחיל לצעוק והעיפו אותו מהאולם, מגיע לו 8)

;D ;D ;D ;D

קרעת אותי!!!! ;D ;D ;D

עוד איזה שעתיים שלוש אני הולך לראות גם כן ג'יימס בונד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחח

אני חלק מהאנשים האלה

רק שאני לא מדבר הרבה עם החברים כדי לא להפריע לכל החברים האחרים

אלה זורק פופקורן לאלה שיושבים מתחתינו אם הסרט משעמם

כאמור אם הוא מעניין אני פשוט צופה בו

ולפעמים הפוקורן "מחליק " לי

אתה ספאמר גם בקולנוע? ;D

:evillaugh:

אני למזלי לא נתקלתי במקרי ספאמריות בקולנוע :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר את הבעיה... לשמחתי אני לא בנאדם קטן, אני נראה די מאיים עם הזקן הצרפתי ואני יכול לחקות בערך כל קול ששמעתי אי פעם... אז מספיק להעיר לילדים האלה בקול של רפי גינת או משהו בסגנון כדי שהם ישתקו. לפעמים, כמובן, יש את החוצפנים ממש, ונגדם אי אפשר לעשות הרבה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...