ובזאת מסתכמת לה תורת האיכות... או שרק מתחילה?! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ובזאת מסתכמת לה תורת האיכות... או שרק מתחילה?!

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שוודיה או לא שוודיה נקודה או לא נקודה, בגלל המטען הכבד של התמונות האלו המחשב שלי לא עמד בלחץ והפסיק להראות את התמונות אחרי בערך 220 - בכל השאר הוא שם איקסים קטנים,באמת לא צריך לחשוף אותו בבת אחת לכל כך הרבה דברים כאלה... (ד"א מי שיכול לעזור לפתור את בעית "אי העלאת חלק התמונות" מוזמן לעזור , זה בכל מיני עמודים שבהם המחשב שרת שמספק את האינטרנט כן מראה ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוודיה או לא שוודיה נקודה או לא נקודה, בגלל המטען הכבד של התמונות האלו המחשב שלי לא עמד בלחץ והפסיק להראות את התמונות אחרי בערך 220 - בכל השאר הוא שם איקסים קטנים,באמת לא צריך לחשוף אותו בבת אחת לכל כך הרבה דברים כאלה... (ד"א מי שיכול לעזור לפתור את בעית "אי העלאת חלק התמונות" מוזמן לעזור , זה בכל מיני עמודים שבהם המחשב שרת שמספק את האינטרנט כן מראה ).

אולי הוא פשוט גמר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הוא פשוט גמר
;D

:lol: :lol: :lol:

הם ניסו ליצור אוסף של בחורות ישראליות... קצת פיספסו, אבל מילא:

אתה משווה בכלל? :AR15:

...

משהו אחד אני לא מבין... משלמים לצלם שיצלם את הכוסיות האלה? עוד משלמים לו? מקצוע משתלם!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלו :)

אתם בטוח תהרגו את זה מהר, זה בטריפוד(כמו שאתם רואים...)

מי החוצפן שעשה את האוסף הזה, הבחורה בעמוד 1 שורה 3 שנייה משמאל שירתה איתי באחד הבסיסים שהיתי ואני ממש לא חושב שהיא יודעת על הדבר הזה..

בכל מקרה אהבתי את הבחורה בעמ' האחרון שצילמה את עצמה מול הראי עם הפלאש מסתיר את הפרצוף שלה , כחחח.... אני מעדיף את האוסף הראשון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלו :)

אתם בטוח תהרגו את זה מהר, זה בטריפוד(כמו שאתם רואים...)

בכל מקרה אהבתי את הבחורה בעמ' האחרון שצילמה את עצמה מול הראי עם הפלאש מסתיר את הפרצוף שלה , כחחח.... אני מעדיף את האוסף הראשון...

כולנו מעדיפים את האוסף הראשון...... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...