איזה ספק + מארז (עד 1000 ש"ח) הכי מתאים למפרט הבא ? תודה ! - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ספק + מארז (עד 1000 ש"ח) הכי מתאים למפרט הבא ? תודה !

Shafan

Recommended Posts

מעבד: E6300

לןח אם Gigabyte GA-965G-DS3 2 Duo

2 יח' זכרונות 1024MB DDRII 800MHz

2 יח' הארד-דיסק WD 250GB SATA II 16MB - WD2500YS

(עבור מערך Raid)

כרטיס מסך Ouadro FX 1500 PCI-E 256MB

מסך EIZO FlexScan 1910s

אני לא מתכוון לעשות OC, לא מפריע לי יותר מידי הרעש אני לא פריק של שקט אבל דווקא חשבו לי מאוד העיצוב

אבל מה שכן אני לא רוצה לרכוש שוב ספק ומארז בעוד 1000 ש"ח עוד שנתיים בשידרוג הבא

אני קונה מחשב מספיק יקר (לכיס שלי כמובן) ולפחות בנושא של מארז וספק כוח אני מבין שאפשר לבצע קניה חכמה ולהישאר איתה זמן רב מה שקשה לעשות עם שאר הרכיבים של המחשב בעקבות הטכנולוגיה שמתפתחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבירור שעשיתי עם מומחה לתצוגה וגרפיקה נאמר לי שהכרטיס מבוסס (פחות או יותר ) על 7600GT ולכן לא צורך הרבה יותר ממנו אבל כדי להיות בטוחים במאה אחוז נגיד שהוא צורך כמו 1950PRO.

בכל מקרה אם אתה לא מתכנן שידרוגים בעתיד (אם כן מהם?) אתה יכול להסתפק אפילו בליברטי 400 וב-CM 534 שיגיעו ל850 ש"ח.

באותו המחיר אתה יכול לקחת P150 של שמגיע עם ספק איכותי מאוד וחזק הרבה יותר ממה שהמפרט שלך צריך אבל הבעיה היא שהמארז יחסית קטן לכן אם יש לך תיכנונים על DX10 מגודלים או לחילופים הכ.מסך הנוכחי שלך גדול במיוחד יכול להיווצר מצב שהוא לא יכנס פשוט.

אם אתה מתכנן שידרוג למערכת חזרה מאוד אפשר לקחת מארז פשוט יחסית כמו 6920 שעולה 300 ש"ח ולשים איתו ספק איכותי כמו HX 520 שיעלה לך עוד 750 ש"ח (ומגיע עם חמש שנות אחריות ד"א)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק! בתור בעלים של AURORA 3D [שבדק את נושא ה88GTX אישית!! ואכן ניתן להכניס אפילו שניים למארז אך הם יהיה מרחק של ממש כמה מילימטרים מהכלוב של הHDD] אני מחזק את דניס, ENERMAX 400W LIBERTY פלוס הAURORA 3D [אלא אם כן יש כסף ל570] שילוב מצויין.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'ו ידידי אף אחד לא אמר שהשילוב רע,להפך אני מסכים איתך במאה אחוז.

אך מההודעה של פותח הדיון היה ניתן להבין (לפחות ככה אני הבנתי) שכנראה הוא מתכנן שידרוגים עתיידים רציניים ביותר ואני בספק אם הליברטי 400 יוכל להתמודד עם כולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז במקום להתקמצן על דברים קריטיים כמו הספק כוח [בעיקר אם לא רוצים להחליף], או דברים לא כל כך קריטיים אבל אכן חשובים[כמו המארז], אפשר "להתקמצן" על דברים כמו הזכרון, לדוגמא כאן הוא לקח את אחד הדגמים הכי לא משתלמים בשוק, הוא יכול לקחת אולי אפילו יותר טוב בפחות כסף ואת הכסף הזה להשקיע במארז והספק...

זו רק דעתי, אם אין תקציב אז מה לעשות, שיקח איזה טראנספורמר ב400 שקל וספק בעוד איזה 400 שקל או 500 שקל ושאת השאר ישמור או ישקיע במשהו אחר..

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

J.Dog-Christ ן- Xtract תודה רבה על העזרה.

אני לא מבין כל כך טוב במפרטים כמוכם יש לי הבנה בסיסית.

אני רוצה לקנות רכיבים שיחזיקו לי כמה שיותר זמן.

אתם אומרים שבמארז וספק לא כדאי "להתקמצן" OK

מה השינויים שאני צריך לעשות במפרט על מנת לחסוך כסף ואותו להשקיע במארז וספק הכוח כאשר חשוב לי מאוד הביצועיים של המחשב.

לפי מיטב הבנתי הזכרונות שלקחתי אמורים להיות חזקים ויעילים.

בעניין כרטיס המסך יש לי תקציב של 2400 ש"ח. הדגם שאני רשמתי הוא כרטיס מקצועי לתחום/עבודות מסוימות ב- 3D ו- CAD.

רציתי לדעת איזה כרטיס אחר (לא מסדרת ה- Quadro) אתם ממליצים בסכום הזה והוא חייב להיות Dual DVI.

אני מאוד אשמח עם תעזרו לי לארגן מפרט כולל מארז וספק כוח שלפי דעתכם הוא נכון/טוב/יעיל יותר ממה שאני רשמתי.

אני לא כל כך מבין את כל חוקי הפורום ? אם צריך לפתוח תרד חדש ב"מפרטים" אז תאמרו לי ואני אפתח נושא חדש ותוכלו להשיב שם

תודה ירון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...