צורב חדש - בעיות ישנות - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורב חדש - בעיות ישנות

Ameralis Zaiir

Recommended Posts

לא מצאתי כותרת יותר מתאימה אז בואו נתחיל בבעייה שלי...

בצורב הישן שלי, של ימאהה, שהיה מוגדר במהירות כתיבה מחדש של 10 יכולתי לצרוב רק על 8, התעלמתי, לא התייחסתי, כי ידעתי שזהו הבדל פעוט.

אבל עכשיו קניתי צורב חדש דנדש, של במהירות 48X16X48, ואני יכול לצרוב דיסקים רגילים רק עד X32 ולא במהירות המקסימלית (אתם בטח תגידו לי "אבל גם זה הבדל פעוט" אבל אם הייתי יודע את זה לא הייתי מוסיף עוד כסף כדי שזה יהיה צורב X48 ולא 32)

בכל מקרה, ניסיתי לבדוק שלא עבדו עלי, וחוץ מזה שהמהירות שלו מודפסת על הצורב עצמו, גם תוכנות הצריבה מזהות את הדגם (לא זוכר את המספר) ואפילו בדקצע באתר החברה שזה אכן צורב במהירות הנ"ל.

ניסיתי להשתמש ב2 תוכנות הצריבה הגדולות (Nero וEasy CD Creator) ושניהן נותנות לי עד אותה מהירות - X32.

אני כבר לא יכול לחשוב על פתרון אחר, אז אם יש לכם בבקשה שתפו,

תודה מראש,

Ameralis Zaiir

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאמרו שם לא עזר לי, Nero מזהה את הMaximum Speed של הצורב עצמו כ32X וזו לא בעייה בהגדרות עם המדיה...

בקשר לחיפוש, ניסיתי לעשות את זה, אבל קיבלתי רק הודעה אחת, על בעיות שהצורב נתקע באמצע הצריבה ומאט את המחשב וכל מיני כאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע ידידי , הבעיה שלך יותר מדי מוכרת ו 99 אחוז שאכן זה מה שמבריק טען כאן , וכל מה שאתה אומר רק מחזק את זה, תשמע לפחות תעזור לנו עד הסוף לעזור לך :

1) האם ניסית מדיות שונות לצריבה ?? (אם כן ציין איזה, אתה יכול אפילו להכניס מדיה כתובה ותראה איך זה משתנה - אם בכלל , בכל מקרה נסה כמה שיותר סוגי מדיות כדי לבדוק את מהות הבעיה , גם מדיות ישנות ואיטיות).

2) האם ניסית לפעול לפי ההמלצה של מבריק בלינק שהוא נתן לך ולבטל את אופצית "התאמת המהירות למדיה" שנמצאת בתפריט בחירת הצורב בנרו ?? (נסה לבטל אותה ולבדוק אם זה משנה).

3) באיזה גרסת נרו אתה משתמש ??? (האם היא האחרונה).

4) איזה יש לך? והאם מותקנים בה עידכונים.

תשובות לשאלות אלה יעזרו מאוד למקד את הבעיה ואני מאמין שאף לפתור אותה , במקרה שלא , נישמח לעזור לך לפתור את הבעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...