צריך המלצה לכרטיס קול איכותי - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לכרטיס קול איכותי

shahar07

Recommended Posts

שניהם דיגיטליים. קואקס עדיף למרחק כזה מאשר אופטי.

רסיבר אני ממליץ לך לקפוץ לחנות ולשמוע. את ה-603 הציעו לי ב-3000 שקלים חדש באריזה עם אחריות מלאה. המחירים שלהם בארץ הם אסון. תקפוץ ותשמע את הרסיברים של דנון, מרנטז, והרמן-קרדון. אלה שלושת החברות שאני מעריך יותר מכולם בתקציב הזה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת מבולבל, חלק מהאנשים אומר שלא יהיה הבדל בין כרטיסי הקול מכיוון ש את הפיינוח עושה הDAC של המגבר

וחלק אומר שיהיה הבדל,

רציתי גם לדעת האם בצורה הזו אגיע לאיכות גבוהה יותר מDVD פשוט שמחובר לרסיבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DVD ייתן לך ייתרונות של שקט, חיווט קצר יותר, ויציאות וידאו איכותיות. אני ממליץ לך להשקיע באיזור ה-1000 שקל ב- איכותי, בכדי לפתור את הרסיבר מהתלות הזו במחשב.

בנוגע להבדלים בסאונד, הם ישנם גם בחיבור דיגיטלי. הם קטנים יותר מאשר בחיבור אנאלוגי, אך הם קיימים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DVD ייתן לך ייתרונות של שקט, חיווט קצר יותר, ויציאות וידאו איכותיות. אני ממליץ לך להשקיע באיזור ה-1000 שקל ב- איכותי, בכדי לפתור את הרסיבר מהתלות הזו במחשב.

בנוגע להבדלים בסאונד, הם ישנם גם בחיבור דיגיטלי. הם קטנים יותר מאשר בחיבור אנאלוגי, אך הם קיימים.

Anatoli.

א. יצאות לא מעניינות אותי מכייון שהרסיבר יהיה מחובר לכרטיס מסך איכותי, ואם אין הבדל גדול בסאונד עדיף לי להשקיע בכרטיס זול עם חיבור דיגיטלי.

ב. היכן אפשר להשיג מגבר בזול ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגבר בזול אני לא ממש יודע איפה אפשר להשיג. המחירים דומים פחות או יותר בכל החנויות הרציניות.

יציאות חשובות מאוד. כיוון שכרטיס מסך יוציא לך יציאת DVI או VGA. אם יש לך כניסה כזו בטלוויזיה, אחלה. אם לא, אתה מפסיד הרבה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...