כמה כסף אמורים להביא לחתונה בימינו? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה כסף אמורים להביא לחתונה בימינו?

Ido.G

Recommended Posts

שאלה קשה ומוזרה כאחד.

350 ש"ח לדעתי יהיה סכום מכובד לכל הדעות.

קח בחשבון איזה סכום היית שם אם לא היית יודע כמה עולה מנה. לא בכל חתונה אתה יכול לכסות את העלות של שתי מנות.

לדוגמא,הלכתי לחתונה של שכנים שלי שהם איך להגיד בצורה יפה,מליונרים,והם עשו באולמות מאוד מפוארים,שכרו 3 אולמות וחיברו אותם והזמינו איזה 2000 איש ולדעתי מנה עלתה סכום של 3 ספרות (בדולרים!) וכולנו הלכנו (חמישה נפשות. אתה לא מצפצה שהינו נותנים להם איזה 2500 ש"ח נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה צרייך להביא כסף? ההורים שלך סוחבים אותך, שהם גם ישלמו. 300 שקל לדעתי זה מעט בשביל בני משפחה נגיד. בד"כ הצ'קים מהחתונה בקושי מכסים 70% מההוצאות של החתונה (עם כל הראוותנות שישראלים חייבים להראות, החל מסלון כלות בדיזינגוף ועד לאולם ולקייטרינג), שלא לדבר על איך לעזזל הזוג הצעיר יצתרך להסתדר ביחד אח"כ. לדעתי הכי טוב לקנות מכשירי חשמל לבית לחתונה. הם יצתרכו את זה טיפה יותר ממה שהם חושבים. תביא טוסטר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אין רק בנות חושבות איך לחסוך כסף כדי לקנות איתו בגדים אחר כך!! ;) ;)

לדעתי 250-300 זה סבבה בכל מקרה זאת לא משפחה שלך אלא אחות של חבר שלך!!

(עזוב את זה שהיא לא תבוא לחתוה שלך כן..)

אולי מוצרי שמל הם יקבלו מהנידוניה(איך שקוראים לזה) והם לא יצתרכו את זה

בכל מקרה הם צריכים כסף יותר מהכל כי הם זוג צעיר שאין לו כלום וחתונה זה דבר יקר מאוד!!

ולאן הוא ידחוף אותו? לכספת?

lol

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה דווקא אתה שאני חייב לחלוק איתו שם S:

נדוניה זה ממשפחת הכלה. זה לא שסקאל אלקטריק עושים נדוניה לזוגות שמתחתנים. ומה לעזאזל הקשר בגדים? קצת שכל, בנאדם.

אם הישראלים היו עושים בשכל עם קצת פחות ראוותנות וקצת יותר שכל והגיון, העניינים היו נראים אחרת.

דודה שלי התחתנה לפני כשנתיים, עשו בשכל, הלכו למשפחה לסדר שיער, הופעה, ושאר דברים שלא ממש חייבים תשלום-

התגובות של כל האורחים היו שהיה מדהים, אנשים חגגו עד 3 בבוקר, ואחרי כל זה- הכסף מהמתנות הספיק לכסות את ההוצאות+יש עוד עודף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה דווקא אתה שאני חייב לחלוק איתו שם S:

נדוניה זה ממשפחת הכלה. זה לא שסקאל אלקטריק עושים נדוניה לזוגות שמתחתנים. ומה לעזאזל הקשר בגדים? קצת שכל, בנאדם.

אם הישראלים היו עושים בשכל עם קצת פחות ראוותנות וקצת יותר שכל והגיון, העניינים היו נראים אחרת.

דודה שלי התחתנה לפני כשנתיים, עשו בשכל, הלכו למשפחה לסדר שיער, הופעה, ושאר דברים שלא ממש חייבים תשלום-

התגובות של כל האורחים היו שהיה מדהים, אנשים חגגו עד 3 בבוקר, ואחרי כל זה- הכסף מהמתנות הספיק לכסות את ההוצאות+יש עוד עודף.

קצת חוש הומור בנאדם!!

ולדודה שלך היה מזל שהם הרוויחו אחרי החתונה זה מה שכל זוג צעיר רוצה אז כל הכבוד להם!

אבל אתה מסכים איתי הזוג קודם כל צריך את הכסף כדי לכסות את החתונה לפחות, ואם ישאר עוד זה בונוס טוב להתחלה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שאני הולך עם משפחה? זה חבר שלי (אחותו).

תודה לכולם.

שנה טובה.

נ.ב.

מסכים עם העניין הטיפשי של הראוותנות המיותרת. אנשים בכלל באים לחתונות בשביל לאכול, לא בשביל לכבד את הכלה והחתן.

לעזעזל, היו שם מגבות קטנות לניגוב הידיים בשירותים.... בשביל מה צריך את השטויות האלה? למישהו איכפת מזה?

(בלי קשר היה יפה אבל עדיין :))

בקיצר- לנעול :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...