צריך מארז למערכת הבאה עד 600 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מארז למערכת הבאה עד 600 ש"ח

Kukishin

Recommended Posts

אם אתה יכול לשים יותר יש את ה Antec 900, Nine Hundred

http://zap.co.il/fs.asp?PID=215357879&sog=C-Tower

מארז לגיימרים. גם עם חלון גם מאוורר מצויין וגם מספיק גדול להכניס את הGTX בSLI או כל גדול אחר שתומך בDX10 והכי חשוב מאוד שקט.

יש לו רק חיסרון אחד שהוא לא עשוי מאלומיניום אבל אם אתה לא מסתובב עם המארז שלך אז זו לא צריכה להיות בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RealG,נראה לי שהגזמת פה קצת. התקציב שלו הוא 600 ש"ח כשהאנטק 900 עולה 850 צפונה.

האורורה הישן אני מניח שניתן למצוא אפילו ב-650 עם חיפוש קטן

הבעיה שבאורורה הישן הGTX לא נכנס בטח שלא וחבל לשים יותר מ 300 שקל על מארז שלא יכול להכיל בתוכו את הGTX.

אני בדעה שאם כבר משקיעים סכום כזה גדול עדיף לקחת משהו אייכותי, או שפשוט לקחת מארז ב 300 שקל פלוס מינוס. חבל לבזבז סתם כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי לעזעאל מתכוון לעשות 88GTS SLI?

האורורה הישן איכותי בהרבה ממארזים בתקציב נמול(ע"ע 6A19 ודומיו) ויש המון סיבות לקחת אותו ע"פ מארזים שעולים חצי ממנו.

זה שלא נכנס GTX זה חיסרון רק למי שמתכנן על GTX ואני בספק שהבחור מתכנן על זה,על אחת כמה וכמה 88GTX .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי לעזעאל מתכוון לעשות 88GTS SLI?

האורורה הישן איכותי בהרבה ממארזים בתקציב נמול(ע"ע 6A19 ודומיו) ויש המון סיבות לקחת אותו ע"פ מארזים שעולים חצי ממנו.

זה שלא נכנס GTX זה חיסרון רק למי שמתכנן על GTX ואני בספק שהבחור מתכנן על זה,על אחת כמה וכמה 88GTX .

כשיש לך תקציב כזה למארז גם התקציב לכרטיסי מסך הוא גדול.

בכל מקרה היתרון שלו הוא לא רק ביכולת להכיל שני GTX. הוא גם ביכולת האיוורור המצויינת אם הוא מתכנן OC. וכמובן בעובדה שהוא מאוד מאוד שקט.

SLI של GTS זו אפשרות לא רעה. אם הוא יעשה OC לGTS שלו הוא יהיה מאוד קרוב לGTX. ואם הוא לא ירצה עוד שנה להחליף כרטיס מסך הוא יוכל להוסיף עוד GTS ועם OC נחמד זה יהיה מאוד קרוב לGTX בSLI. מה שגם שהסירקולציה במארז תעזור מאוד לSLI. הסירקולציה באורורה היא לא משהו בלשון המעטה היא סבירה ו700 שקל שהם דורשים זה ביזבוז של כסף. עדיף להוסיף עוד 150 שקל ולקחת את ה900.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

realG אתה פשוט מדבר שטויות.

בנאדם שיש לו 600 ש"ח זה אומר שיש לו תקציב גדול לכרטיסי מסך? מה הקשר בכלל? אתה בחיים לא יכול להסיק את התקציב לכ.מסך מהתקציב למארז.

היום לשמחתי יש הרבה יותר אנשים שהבינו את חשיבותו של מארז איכותי ורוצים מארז שיתן להם שקט,שיהיה איכותי ומקורר היטב.

600 ש"ח זה לא משהו חריג למארז סה"כ,ואם כבר מדברים,אולי הוא בכלל לא גיימר?

ועוד משהו,גם אם יש לו תקציב גדול לכרטיס מסך איך אתה מחליט שיש לו כסף ל- של GTX?! זה משהו שעולה 7K צפונה!

SLI של GTS? עולה גם כן קרוב ל-5K והלאה,על מה אתה מדבר בכלל.

בנוסף להכל - גם אם יש לו תקציב ענקי לכרטיסי מסך,GTS/GTX ב- זה בין הדברים הכי בזבזניים שאפשר לעשות.

ומאיפה בדיוק הבאת את זה שהאורורה לא מקורר כהלכה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

realG אתה פשוט מדבר שטויות.

בנאדם שיש לו 600 ש"ח זה אומר שיש לו תקציב גדול לכרטיסי מסך? מה הקשר בכלל? אתה בחיים לא יכול להסיק את התקציב לכ.מסך מהתקציב למארז.

היום לשמחתי יש הרבה יותר אנשים שהבינו את חשיבותו של מארז איכותי ורוצים מארז שיתן להם שקט,שיהיה איכותי ומקורר היטב.

600 ש"ח זה לא משהו חריג למארז סה"כ,ואם כבר מדברים,אולי הוא בכלל לא גיימר?

ועוד משהו,גם אם יש לו תקציב גדול לכרטיס מסך איך אתה מחליט שיש לו כסף ל- של GTX?! זה משהו שעולה 7K צפונה!

SLI של GTS? עולה גם כן קרוב ל-5K והלאה,על מה אתה מדבר בכלל.

בנוסף להכל - גם אם יש לו תקציב ענקי לכרטיסי מסך,GTS/GTX ב- זה בין הדברים הכי בזבזניים שאפשר לעשות.

ומאיפה בדיוק הבאת את זה שהאורורה לא מקורר כהלכה?

אני קצת לחוץ בזמן עכשיו בהזדמנות אני אסביר לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה מה להסביר. אתה יכול להביע את דעתך לגבי המארז כי זה פורום פתוח,ואתה יותר ממוזמן להאיר את עיננו לגבי הקירור הגרוע (לפי מה שאמרת) של האורורה.

אין מה לדבר על קביעת תקציב של כ.מסך לפי תקציב המארז ואין מה לדבר על כך ש- בכלל ושל הכרטיסים הנ"ל בפרט הוא בזבני בטרוף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה מה להסביר. אתה יכול להביע את דעתך לגבי המארז כי זה פורום פתוח,ואתה יותר ממוזמן להאיר את עיננו לגבי הקירור הגרוע (לפי מה שאמרת) של האורורה.

אין מה לדבר על קביעת תקציב של כ.מסך לפי תקציב המארז ואין מה לדבר על כך ש- בכלל ושל הכרטיסים הנ"ל בפרט הוא בזבני בטרוף!

תראה חמוד אם אתה מבקש הסבר, אנשים מבינים שאתה רוצה שיסבירו לך.

לגביע להעיר את עיניך לגבי הקירור הגרוע (עד כמה שזכור לי אמרתי שאמרתי שהיא לא משהו בלשון המעטה, היא סבירה) הכוונה היא למארז שעולה 700 שקל צריכה להיות לו סירקולציה הרבה יותר טובה. הארורה מעורך פה הרבה יותר ממה שהוא באמת הוא יותר מידי מגביל מהמון בחינות.

לומר שSLI של כרטיסים ה ביזבוז רציני זה דיי דיבלי. משום שאתה לא יודע על איזה מסך מדובר ועל איזה תקופה. הרי אמרתי במפורש שבעתיד אולי יהיה לו יותר כדאי לקחת עוד GTS וללכת על מערך של במקום לקנות כרטיס חדש במקום (יכול להיות שלא, זו רק אפשרות).

בכל מקרה יש לך בעיה שאתה מאוד מקובע על דברים מסוימים וחבל שאתה נותן המלצות לאנשים על סמך זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הינה ציטוט מפורום "תצוגה וגרפיקה"

כעקרון, שני כרטיסי מסך במצב חלשים מכרטיס אחד חזק, לדוגמא: שני GF6600GT בSLI חלשים מGF6800GT בודד.

מערכי הם יקרים מאוד (עקב העובדה שמדובר ב2 כרטיסי מסך) ועדיף לקנות כרטיס מסך אחד חזק על פני שני כרטיסים בינוניים ב

לגבי המארז,הבחור מבקש מארז ב-600 ש"ח ואתה מתווכח איתי על מארז שעולה 250-300 ש"ח יותר. מה אתה רוצה לשמוע? שהאנטק עדיף? מסכים איתך במאת האחוזים. אבל זה ממש לא רלוונטי פה לתקציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הינה ציטוט מפורום "תצוגה וגרפיקה"לגבי המארז,הבחור מבקש מארז ב-600 ש"ח ואתה מתווכח איתי על מארז שעולה 250-300 ש"ח יותר. מה אתה רוצה לשמוע? שהאנטק עדיף? מסכים איתך במאת האחוזים. אבל זה ממש לא רלוונטי פה לתקציב

לא חשבתי לרגע שיש ספק לגבי מי עדיף.

בכל מקרה מאוד מיותר להביא דוגמא ועוד כרטיסים מאוד ישנים. קח לדוגמא ששני X1950XTX בCF נותנים ביצועים בקנה אחד עם ה GTX ולפעמים גם יותר.

עכשיו אם מישהו יש לו כבר XTX (נשים את הDX10 בצד נניח ששנהם זה DX10). לא חבל לקנות כרטיס ב3800 שקל במקום עוד כרטיס שעולה 2200 שקל ולהרוויח אותן תוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...