הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 59 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לסיכומן של החפירות המתגוללות על פני 87 (?!) עמודים,

שתי החברות הן חברות מצויינות ,

לשתיהן יש יתרון קטן ב-X מסויים על ה-Y השניה

מי שרוצה/מעדיף שיקנה את הראשונה

אחרים יעדיפו את השניה

זה הכל,

מה הביג דיל???

(אישית אני מחכה לכרטיסי הביניים בגלל תקציב ובגלל שיהיו איכותיים כמעט כמו ההיי-אנד העכשוויים,

כמובן,למשתמש מתפשר שכמותי :) )

בהצלחה לשתי החברות.

תוצאה סופית= תיקו :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

R600-vrzone3.th.jpg

בתערוכת CEBIT מוצגים מוצרים רבים, חלק מהמוצרים לא מוצגים לקהל ונמצאים תחת איסור

פירסום - NDA ואנחנו מתכוונים לכמה מעניינים וגם כרטיס ה R600 שתוכנן להיות מושק בתערוכה על ידי ATI

ב CEBIT אפשר למצוא כרטיסי R600 עובדים X2900XTX, אך סינון מבקרים ואיסור מוחלט על כניסת אמצעי צילום עזרו ל ATI להסתיר את הכרטיס הנחשק, אז לא נוכל להציג בפניכם רשמיות התערוכה.

החברים של מדוכן GSKILL מדווחים על כרטיס ה X2900XTX במהדורת retail בעל שם קוד - Dragonhead 2

הכרטיס אשר אורכו כ 9.5" שזה 24.5 ס"מ אשר צריכת ההספק המרבית שלו היא כ 240W

ליבת ה 80 ננומטר עובדת במהירות של 800MHZ עם בנפח של 1GB ברוחב פס של 512-bit

לכרטיס יש שלושה כניסות כניסות - זוג 6 פינים וכניסת 8 פינים בודדת בתקן PCI EXPRESS

אך כנראה שיהיה צורך רק בחיבור שתי מחברים מבין כל השלושה כדי להפעיל את הכרטיס.

R600-vrzone2.jpg

השמועות ב CEBIT טענו שליבת הכרטיס תשודרג ל 65 ננומטר אם ATI תצליח להוציא את הליבות

בזמן, אז אין עדיין אישור רשמי על הידיעות שהופצו ונשארו בגדר שמועה, אם כי ה R600 יעבור

לליבת ה 65 ננמטר, זו רק שאלה של זמן, יתכן ונראה כרטיסים נוספים בעתיד שיהיו זהים ל R600

אך עם הליבה המשודרגת.

ATI מתכוונת להוציא כמות מצומצת של כ 20,000 יחידות כרטיסי R600 לשוק באמצע אפריל.

עכשיו נעבור למספרים:

יש לנו כמה באנצים שבוצעו לכרטיס ה R600XTX מול יריבו 8800GTX מבית NVIDIA

עם מעבד ה X6800 של במהירות של 2.93GHZ ולוח מבוסס ערכת השבבים 975X של , בתוכנת

הבאנצמארק 3DMARK06 ברזולוציה של 1600x1200 היה ה R600XTX מהיר יותר מיריבו ולא במעט

הדריוור שסופק בבדיקה היה בין הראשונים שתומכים בכרטיס החדש, וידוע שאנשים עובדים על דריוור שידע

לנצל את הכרטיס החדש טוב יותר ולהפיק ממנו את המירב, אז מה שנותר הוא להמשיך ולהמתין

לתוצאות נוספות

והסרת ה NDA כדי שנוכל לראות טובות יותר, בינתיים - נסתפק באלו:

R600-vrzone1.jpg

R600-vrzone5.jpg

R600-vrzone6.jpg

תודה ל Terjen שהפנה לחדשה.

נלקח מהאתר IOPanel

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Terjen אם אתה אומר שה7600GT יותר טוב וכל בלה בלה בלה.........

אז למה אתה קנית את הGTO ?

קניתי את GTO בגלל המוד,איכות תמונה ואוברקלוק עדיף למרות שהייתי יכול לחסוך ב300 שקל ולחכת 7600GT

אבל זה לא סותר את העובדה ש7600GT היה יותר עדיף מבחינת מחיר/ביצועי מX1800GTO מי שהוסיף כסף סבבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל למען טיהור השם שלי...אני לא פאנבוי בשום מקרה. רק רציתי להבהיר שאם הייתי פאנבוי לא הייתי מוצא את עצמי מסקר מוצרים של חברות שונות ובמיוחד את הכרטיסים שאתם מדברים עליהם.

עכשיו בנוגע לעניין הויכוח שהיה כאן:

7600GT יותר התאים (ואני בכוונה מדבר בלשון עבר כי בקרוב יוצאים כרטיסים חדשים) לגיימרים בשל העובדה הפשוטה שהוא הוציא לרוב יותר FPS במשחקים מאשר ה-GTO. לעומת זאת, ה-GTO הביא ביצועים טובים יותר בתוכנות בנצ'מארק למיניהן כגון: ועל כן הביא חיבה רבה יותר בקרב האוברקלוקרים והטסטרים שרצו להפיק תוצאות גבוהות יותר באותה סביבת מחיר.

הוא בכלל לא התייחס ליתרונות של ה - X1800GTO (מלבד התמיכה ב - AA + HDR)

הוא החליט שה - 7600GT עדיף בגלל האופטימיזציה של מנוע DOOM3 לטובת וגם בגלל שה - 7600GT ניצח ביותר מבחנים בביקורת (ההפרשים היו לא גדולים לשם או לשם גם ככה).

והרבה ביקורות הראו תוצאות שונות מהביקורת של HWZ והזכירו את זה הרבה בפורום.

אם תקרא שוב את הביקורת ובעיקר את סופה תבין שמה שאתה טוען כאן זו שטות גמורה.

בקשר למשפט השני שלך, אצל כל אתר הבדיקות לא חייבות להיות דומות בשל כמה וכמה סיבות. המסקנות שלבסוף מגיעים אליהן הכותבים בביקורות הן לרוב מסקנות סובייקטיביות ולכן לא תמיד תפגוש התלכדות בין הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה שהגזמתי ושהמשפט הראשון שלי הוא לא לגמרי נכון, אבל באמת לא הזכרת מספר יתרונות של ה - X1800GTO כמו: HIGH QUALITY AF ו - וגם SS AA.

מה שנותן איכות פילטרים גבוהה יותר משל הכרטיס המקביל של NVIDIA וגם את יכולות האוברקלוק המדהימות של הכרטיס (ציינת את זה ביתרונות שלו בסוף אבל לא הדגמת את זה בביקורת, עשית לו אוברקלוק קטן מאד יחסית למה שהוא מסוגל אליו) שמתאפשרות בעקבות האפשרות להוסיף לכרטיס מתח באמצעות תוכנה (ATI TOOL או X1800 OVERCLOCER TOOL) וללא V-MODS למיניהם מה שמודגם יפה מאד פה - http://www.vr-zone.com/?i=3624&s=6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס ה-OC על הכרטיס היה אוטומטי, כלומר הקלקה אחת על העכבר וכל השאר המחשב עושה..בוודאי שזה לא המקסימום שהכרטיס יכול להגיע אליו

אבל ככה מקובל לבדוק אצלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...