הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 55 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

לחכות ל-R600 זה כמו לחכות למשיח

בכל מקרה רגעי השיא של ה-R600 יהיו מאוד קצרים

אני מחכה ל-G90

אם ה-G90 ישאר בליטוגרפיה של 90 ננו, אז שכח מיזה. נראה לך שלא יהיה גם R700 :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דוגרי זה קל להיות fanboy של ati כי בדור הקודם nvida פישלו עם AA?HDR

ועכשיו בזכות הכסף שהם עשו הם יכולים לדחוף מלא דברים לכרטיס בגודל 10 מטר ולמכור את זה + אין להם דריבר

אז עכשיו ל2 החברות יש בעיה רק ati מעדיפים להוציא כרטיס גמור מאשר לדחוף מלא דברים לכרטיס בגודל 10 מטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר לא יכול שלא להגיב כבר לשטויות של urib...כאילו מה זה משחק כדורגל ? עם אוהדים ? :lol: :lol: :lol:

זה כמו שמכבי קיריית גת ישלחו את ביתר ירושליים עם מימון גידמק הבייתה...

איזה ישלח הבייתה ואיזה אללה...עובדה שלא היו להם תשובות כבר המון חודשים ל8800 ועוד הם ממשיכים לדחות את ההשקה של הR-600 זה כמו ואינטל...אתה מדבר פה על ענקית חברה...

הם כבר הפסידו נתח שוק עצבני שקנה את סדרה 8800 שלא יקנו כרטיסים בקרוב...לא כולם מחכים חודשים לתשובות מחברה קטנה...

מה כל כך מושך אותך בATI הצבע האדום ???תקנה את מה שהכי חזק...לי היה רדאון 9600XT נהניתי ממנו לתקופה...ומאז היה לי את GF7600GT

ועכשיו את ה8800GTX ומה לעשות בשנים האחרונות הכי חזקים ו90% מהמשחקים בנויים על הליבות שלהם(חוץ מHL2)...

העיניין הוא כמה זמן הכרטיס שלך שורד וממשיך להיות חזק...מי שבתקופה קנה את ה-X-850 ולא את ה6800 אולטרה נפל כי הוא לא תמך לו בשיידר 3

ולא הריץ משחקים כמו שצריך בזמן שה6800 אולטרה נשאר חזק אפילו עד היום...וזה קרה בעוד משחקים...ה9600 שלי גם לא החזיק הרבה זמן...

אם המצב ישתנה אני הראשון שיקנה...זה לא כדורגל שאפילו שהקבוצה שלך מפסידה אתה ממשיך לאהוד אותה...במחשבים מי שחזק אני איתו..מי שמאכזב אותי...

אני מרסק את הכרטיס על הרצפה (למרות שהכרטיסים ניהיו מפלצות בגודל שלהם הם ישברו לי את הבלטות ברצפה כבר...)בעצבים וקונה את החברה שנייה שמובילה...

מה יקרה אם ATI יפשטו רגל תפסיק לשחק ?

אתה בטח אוהד מכבי קיריית גת.... :lol: :lol: :lol:

בקיצור תפסיק לדבר שטויות...ותתבגר...קנה מה שהכי חזק ויש לו את הכי הרבה סיכויי הישרדות בשוק לטווח ארוך יותר....

תלמד בחיים סנטימטליות זה מה שיתקע אותך ולא ייתן לך להתקדם...אני תמיד עובד על עצמי לא להקשר לדברים...(חברה שכבר לא עושה לך את זה,עבודה שמדכאת אותך,חברת שמאכזבת אותך...) :P

איך אפשר לקנות את 8800 אחרי כל הבנצמארקים האלו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נניח לרגע שה-G90 יצא עם ה-R600 ויהיה חלש ממנו, ובואו נרחיק לכת ונניח שהוא יהיה חלש ממנו כפי שהכרטיס הנוכחי החזק ביותר של ATI חלש מה-8800GTX.

קיבלנו ש-ATI הוציאו תחרות לכרטיסי המסך של נבידיה חצי שנה אחרי שהם היו בראש בהפרש ניכר. אני מרשה לעצמי להניח שלא ייקח יותר מחצי שנה אחרי זה כדי לקבל את התשובה של נבידיה (G100 או משהו כזה) שתביס (על פי ניסיון העבר) את ה-R600. ואז, מה ההתלהבות? שאחרי חצי שנה סוף סוף נבידיה מוציאים משהו שמסוגל לנצח את ה-R600? ביג דיל...

אז זהו, שהתמונה כרגע היא הפוכה. די להיות צבועים.

אני כולי תקווה שהתרחיש שהעליתי באמת יקרה, וכל דור יביס את קודמו בהפרש ניכר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ה-G90 ישאר בליטוגרפיה של 90 ננו, אז שכח מיזה. נראה לך שלא יהיה גם R700 :screwy:

הוא 65NM ויש סיכוי תמיכה בSM5, ו DX10.1

זה הולך להיות כמו בדור הקודם G90 יצא אחרי R600 ויהיה חלש מימנו בהרבה :lol:

:screwy:

דוגרי זה קל להיות fanboy של ati כי בדור הקודם nvida פישלו עם AA?HDR

ועכשיו בזכות הכסף שהם עשו הם יכולים לדחוף מלא דברים לכרטיס בגודל 10 מטר ולמכור את זה + אין להם דריבר

אז עכשיו ל2 החברות יש בעיה רק ati מעדיפים להוציא כרטיס גמור מאשר לדחוף מלא דברים לכרטיס בגודל 10 מטר

מה יש לך כנגד הכרטיסים של אנוידיה? אתה מכיר את הארכיקטוטרה של G80? כל פעם שאני קורא את הדברים שהוא תומך,יש שם אני נדהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה...

אז אם ישארו ב65NM ואינטל יעברו ל45NM אז תשכח מזה? נגמר הסיפור של AMD? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה...

אז אם ישארו ב65NM ואינטל יעברו ל45NM אז תשכח מזה? נגמר הסיפור של AMD? :P

אין קשר, וחוצמיזה לא מחדשת כלום ב-45 ננו, רק ממזערת את מה שקיים בשביל להרוויח עוד קאש מפלצתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:P

Take a massively parallel architecture like a GPU - say, R600 - and get it to do advanced physics simulation. This is what you get...sloshed.jpg

...Arty! Still, the apparent accuracy of the simulation is impressive, although granted, we're working from a still image here. Now, how long before the games designers start modelling water sloshing around like this? And once they do, how much GPU time will be left for the graphics?

We've got a couple more impressive pics of R600 physics simulations. We'll show you them a little later in the week.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...