הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 54 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא משחק, זה דמו... זה לא אמור להיות משחק בכלל... ובדמו של כרטיס מסך כמו בדמו של כרטיס מסך, אנחנו מצפים שהדברים ירונדרו בזמן אמת ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו איזה דמו מדהים

[br]פורסם בתאריך: 18.03.2007 בשעה 20:18:57

נכון אבל לפי סרט אי אפשר לדעת איך המשחק רץ.

הרי בכל משחק יש לפני שהוא מתחיל סרטון אז זה הסרטון של המשחק ואי אפשר לדעת את הגראפיקה.

גם ב WARCRAFT3 יש סרט יפייפה לפני שהמשחק ממתחיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדמו הזה הוא לא המשחק,הוא הסרט של לפני המשחק לפי זה אי אפשר לראות את גראפיקת המשחק.

כל הדמואים של רובי עד עכשיו רונדרו בזמן אמת על הGPU וזה לא יוצא דופן.

זה לא פעם ראשונה שהם משתמשים בדמו עם הדמות הזאת (רובי) כדי להדגים את יכולות הכרטיסים שלהם זה הפעם השלישית או רביעית לא זוכר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

REAL-TIME !!!

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=38262

Scenes in the demo have between two and two and a half million triangles, depending on scene complexity. Ruby is around 200K triangles and it uses 128 morph targets for facial animation and around 200 bones for skinning animation. When it comes to the face of ATI's bride, animation was done by filming a face of the real-world Ruby (actress) with a high-definition camera. After the filming, plain vanilla video was analysed and processed step-by-step, using highly complex facial recognition software in order to extract facial animation data. After this video session, Ruby's face alone got layered with 15 different textures, and placed in a scene generated by procedurally generated snow. Snow simulation is processed entirely on a GPU and can be dynamically melted or amplified to increase the snow cover (and the snow effect while Ruby is doing a snowboard scene in Janica Kostelic style).

When it comes to the fur on Ruby's collar, this is no longer simple vertex-generated fur with predefined movement, but rather a simulated with a physics model, also done on the GPU.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"סתם חיפשתי באינטרנט על הr600 וסתכלו מה מתצתי

http://level505.com/2006/12/30/the-full-ati-r600-test/1/

אני לא בטוח שזה נכון כי זה לא אתר ידוע אבל שווה קריאה"

לדעתי זה נכון,אני טוען כבר שבוע שאין הבדל בן X1950 ל 8800GTS

כל הבנצמארקים שיש באינטרנט אומרים את זה

כנס לפה ותגיד את דעתך:

http://www.hardforum.com/showthread.php?p=1030738365

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה נכון,אני טוען כבר שבוע שאין הבדל בן X1950 ל 8800GTS

כל הבנצמארקים שיש באינטרנט אומרים את זה

כנס לפה ותגיד את דעתך:

http://www.hardforum.com/showthread.php?p=1030738365

לפי הבנצ'מרקים האלו, אז אין בכלל ספק! ה-R600 ישלח את נוידיה הביתה. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לתומי חשבתי ש-inq לא אמינים.

בסופו של דבר נראה לי שנשכח קצת ע"י חלקכם שלא רק הביצועים קובעים ולכל דבר יש מחיר, שאומנם לא ידוע וכל עוד זה כך אין סיבה ריאלית לקטול או לשבח את הכרטיס יתא על המידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים אותי מחדש כל פעם כמה אמוציות הנושא הזה גורר בחובו...

מחיקה של NVIDIA? עד שיצא (בשעה טובה ומוצלחת ה R600 ) ה 8800 נמכרים יפה, מספיק לראות שכל מפרט שני מודבק לו פה הכרטיס

אני מקווה ATI יוציאו כרטיס יותר טוב דבר שיגרור תגובה של להוציא כרטיסים יותר טובים בפלטפורמה הבאה וחוזר חלילה

אז איך שאני רואה את זה פשוט צריך לקוות שבכל שלב החברה המתחרה תוציא כרטיס יותר טוב ולא משנה מי חתום עליו וכך כולם ירויחו,

בינתיים ככל שידוע לי אף אחד פה בפורום לא מקבל אחוזים מאף אחת משתי החברות (טוב אולי חוץ מאורי B סתאאם )

אביב מופלא לכולנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הבנצ'מרקים האלו, אז אין בכלל ספק! ה-R600 ישלח את נוידיה הביתה. :hi:

אני רק מחכה לתגובות שלך שG90 ינופף לו לשלום מראש הבאנצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר לא יכול שלא להגיב כבר לשטויות של urib...כאילו מה זה משחק כדורגל ? עם אוהדים ? :lol: :lol: :lol:

זה כמו שמכבי קיריית גת ישלחו את ביתר ירושליים עם מימון גידמק הבייתה...

איזה ישלח הבייתה ואיזה אללה...עובדה שלא היו להם תשובות כבר המון חודשים ל8800 ועוד הם ממשיכים לדחות את ההשקה של הR-600 זה כמו ואינטל...אתה מדבר פה על ענקית חברה...

הם כבר הפסידו נתח שוק עצבני שקנה את סדרה 8800 שלא יקנו כרטיסים בקרוב...לא כולם מחכים חודשים לתשובות מחברה קטנה...

מה כל כך מושך אותך בATI הצבע האדום ???תקנה את מה שהכי חזק...לי היה רדאון 9600XT נהניתי ממנו לתקופה...ומאז היה לי את GF7600GT

ועכשיו את ה8800GTX ומה לעשות בשנים האחרונות הכי חזקים ו90% מהמשחקים בנויים על הליבות שלהם(חוץ מHL2)...

העיניין הוא כמה זמן הכרטיס שלך שורד וממשיך להיות חזק...מי שבתקופה קנה את ה-X-850 ולא את ה6800 אולטרה נפל כי הוא לא תמך לו בשיידר 3

ולא הריץ משחקים כמו שצריך בזמן שה6800 אולטרה נשאר חזק אפילו עד היום...וזה קרה בעוד משחקים...ה9600 שלי גם לא החזיק הרבה זמן...

אם המצב ישתנה אני הראשון שיקנה...זה לא כדורגל שאפילו שהקבוצה שלך מפסידה אתה ממשיך לאהוד אותה...במחשבים מי שחזק אני איתו..מי שמאכזב אותי...

אני מרסק את הכרטיס על הרצפה (למרות שהכרטיסים ניהיו מפלצות בגודל שלהם הם ישברו לי את הבלטות ברצפה כבר...)בעצבים וקונה את החברה שנייה שמובילה...

מה יקרה אם ATI יפשטו רגל תפסיק לשחק ?

אתה בטח אוהד מכבי קיריית גת.... :lol: :lol: :lol:

בקיצור תפסיק לדבר שטויות...ותתבגר...קנה מה שהכי חזק ויש לו את הכי הרבה סיכויי הישרדות בשוק לטווח ארוך יותר....

תלמד בחיים סנטימטליות זה מה שיתקע אותך ולא ייתן לך להתקדם...אני תמיד עובד על עצמי לא להקשר לדברים...(חברה שכבר לא עושה לך את זה,עבודה שמדכאת אותך,חברת שמאכזבת אותך...) :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...