הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 52 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב עכשיו זה ברור למה ATI דחו את הכרטיסים שלהם מסתבר שהם החליטו שכל סידרת הכרטיסים החדשה תהיה 65 ננומטר

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=38292

זה עומד בקנה אחד עם ההשערה של חלק מהאנשים כאן - ראו את הכרטיסים של נבידיה, ראו כי טוב והבינו כי רע ;) בקיצור, הם היו צריכים להוריד משמעותית את צריכת הזרם, אחרת זאת היתה בושה. ולכן, כנראה, החליטו לשווק את הכרטיסים ישר ב-65 ננומטר, בגלל זה הדחיה. אני מניח שכרטיסים ב-80 ננומטר הם היו יכולים לשווק כבר היום אם היו רוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד הכרטיסים של ATI יוצאים באיחור אבל נותנים את התשובה הטובה ביותר

G80 כבר היסטוריה כדאי שאנוידיה תמהר עם הG81 90 מה שזזה לא יהיה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ati לא ממש הפסידה,כי הכרטיס שנלחם מול הg80 היה הx195 שתומכר מצויין ונמכר טוב מאוד ככה שati לא מיהרה להוציא דור חדש בזמן שהדור הקודם עדיין רווחי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

הכרטיס הזה התמודד עם הדור הקודם של נבידיה (שהמחירים שלו גם כן ירדו) וכידוע, בהצלחה.

אבל נבידיה הרוויחו כמויות אדירות של כסף על אנשים עם ההייפ של ה-DX10. האנשים האלה כבר לא יחליפו כרטיס מסך בשנתיים הקרובות, חוץ מאי אלו אנשים שיש להם הרבה כסף ותמיד תמיד רוצים את הטוב ביותר במחשב שלהם (שזה מיעוט, אני משער). כל הכסף הזה, זה כסף שאת חלקו הפסידו (כלומר, ביחס למה שהיו מרוויחים אם היו מוציאים את הכרטיסים בזמן). וכמובן, צריך לחכות ולראות כמה ה-R600 יקטול את ה-G90 (אם בכלל). אני כולי תקווה שה-R600 ישפיל את ה-G80, כדי להמתיק את הגלולה עבור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL :xyxthumbs: זה משאני אוהב ב-, לא רצים לספר לחברה עד שיש מוצר מושלם טכנולוגית. כל הכבוד AMD+ATI :)

תחשבו איזה יכולת OC יהיו לכרטיסים האלו.

ATI- שכחו לספר מה הייתה הסיבה לעבור ל65NM ב R600 :smile1:

(והייתה סיבה)

אסף אסף,שמת לב שכל הבאנצים שאתה מביא אף אחד לא מתייחס ואתה ממשיך? :bash:

עידן, G80 הוא היסטריה במכירות-הוא מוכר כמו לחמניות חמות .ATI הייתה מתה להחליף את היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:smile1:

אורי יש לך יותר מדי תקוות מ R600 וK10, צער לי לנפץ לך אותם כי הם לא היו הכי הכי

כולנו נהיה חכמים בעוד זמן קרוב.

גם לי יש ציפיות,יש לי סבלנות

בעיקר מהעובדה שבתכלס אין ממש משחקים טובים

שכדאי לקנות בגללם כרטיס-מסך חזק ועדכני.

בקיצור,אם הכרטיסים לא יהיו טובים,נקנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:smile1:

אורי יש לך יותר מדי תקוות מ R600 וK10, צער לי לנפץ לך אותם כי הם לא היו הכי הכי

אולי תהיה קצת פחות פסימי.. בחייך.

מילאה אתה חופר לי ( ;)) שהוא כישלון.. אבל מה שאר חברי הפורום עשו לך :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...