חידה לחכמים ביותר! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חידה לחכמים ביותר!

CentralEruption

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פיתרון פשוט!

מכניס כלב לתוך החדר (כלב רוצח שלא אכל כמה ימים ואומן שהוא רואה זרים בחדר לקרוע להם את הצורה) משאיר את המיקרופון דולק על הקלטה שהבחור ניכנס לחדר הכלב מזהה אותו וקופץ עליו ואז אתה שומע את הבחור מתחנן לרחמים! והכל מוקלט.

וגם הבחור ישכב על הריצפה כולו פצוע/מת! אז לא צריך בכלל את המחשב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול להמשך ככה שנתיים אז.... גם אני אצטרף :lol:

הבן אדם יכניס לתוך המארז חתול. אחת התכונות של בע"ח (שימוש בנתונים) בעת כזאת היא לצאת לכן הוא יילל והאיש יבוא להצילו במצב שאני רואה אותו

בכל מקרה הבנתי שזה קשור לסונר והכל אז... למה להכנס לפרטים קטנים, מה התשובה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיתרון פשוט!

מכניס כלב לתוך החדר (כלב רוצח שלא אכל כמה ימים ואומן שהוא רואה זרים בחדר לקרוע להם את הצורה) משאיר את המיקרופון דולק על הקלטה שהבחור ניכנס לחדר הכלב מזהה אותו וקופץ עליו ואז אתה שומע את הבחור מתחנן לרחמים! והכל מוקלט.

וגם הבחור ישכב על הריצפה כולו פצוע/מת! אז לא צריך בכלל את המחשב!

מישהו שכח לקחת את התרופות שלו.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

רמקולים על פול ווליום מיקרופון לידים ברמה מינימלית זאת אומרת שקירוב הכי קטן בינייהם יביא לפידבק!

שהאדם יכנס כל תזוזה שלו תביא לשינוי בהחזר התהודה ויווצר תדר לפי הקירבה שלו למחשב. דיי דומה לצוללת אם מישהו מכיק את הנקישות שלה כשמתקרב טורפדו.

או שזו התשובה או שאת פלספן לחינם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מאחר ואין קלט אופטי אני מהמר על יצירת גלי קול (לא רציפים) באמצעות הרמקול ופיענוח האות (שנקלט ע"י המיקרופון) כאשר החדר ריק.

מן הסתם האות ישתנה כאשר חפץ מסוים (בעל מסה וגודל משמעותיים) יכנס לחדר.

אני יכול לכתוב את זה ב DELPHI , מה אתם אומרים ?

אתה קרוב מספיק -- כל הכבוד!

::)

תגידו אתם קוראים את ההודעות או שסתם מגבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פיתרון דומה למה שדיברו עליו כבר כאן: הייתי שם בצד אחד של הדלת ומיקרופון בצד השני. הרמקול היה שולח איזה שהוא סוג של קול קדימה והמיקפרון היה קולט אותו בלולאה. כאשר אדם היה נכנס הוא היה מפריע ללולאה היא הייתה נקטעת לכמה שניות.

המחשב קולט שהלולאה נפסקה והיה מודיעה הודעה.

ביעקרון אם הפיתרון לא שטותי מפגר, אז צריך להכין איזשהוא גלי. אם אי אפשר אור או נפח, אז קול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...