אלקטל מסרב להסתנכרן עם אב של ג'ינייס - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלקטל מסרב להסתנכרן עם אב של ג'ינייס

DiSc@MaN

Recommended Posts

היום החליפו לי את האורכית לאלקטל.

שמח וטוב לבב ישר שדרגתי את האלקטל (גרסה 6604) לפרו.

אחרי שהכל הלך פיקס חברתי את האלקטל לאב (ג'ינייס דגם GF4080 SE) עלידי כבל מוצלב כמובן.

אחרי שהמודם סרב להסתנכרן בכל אחד מהפורטים של האב התחלתי לחשוד שמשהו לא בסדר...

הלכתי וקנתי כבל מוצלב חדש דנדש ושום דבר לא קורה..

ניסיתי גם לחבר את המודם בכבל רגיל דרך האפ-לינק אבל גם זה לא עזר כמובן

עכשיו בא תורו של האב

השאלתי מחבר אב עלום שם בן איזה 4-6 שנים ככה..

וראו איזה פלא.. המודם הסתנכרן בלי שום בעיה.

העכשיו השאלה היא האם עוד מישהו נתקל בבעיה עם אבים של ג'ינייס או כל חברה אחרת?

יש איזה שהוא פתרון חוץ מלקנות אב חדש?

תודה.

נ.ב

תודה ל-R0ckF0rD שעזר לי בזהוי הבעיה ושדרוג המודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הנראה שהבעיה נעוצה בהאב עצמו, או בסוג כבל שכביכול לא תואם עם ההאב הספציפי של Genius.

עם האב אחר כפי שאנו רואים, אין שום בעיה.

אם היתה בעיית קישור כללית עם האלקטל, סביר להניח שהיו בעיות בתקשורת גם כאשר המודם מחובר ישירות לכניסת כרטיס הרשת.

*עריכה : פרט שהושמט... כאשר האלקטל היה מחובר להאב של Genius, באמצעות כבל רגיל (Uplink) או מוצלב (Regular port), נורית הבקרה המותקנת ביציאת התקשורת (RJ-45) בגב האלקטל האירה בשני המקרים.

ההאב פשוט לא קיבל את זה משום מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הנראה שהבעיה נעוצה בהאב עצמו, או בסוג כבל שכביכול לא תואם עם ההאב הספציפי של Genius.

עם האב אחר כפי שאנו רואים, אין שום בעיה.

אם היתה בעיית קישור כללית עם האלקטל, סביר להניח שהיו בעיות בתקשורת גם כאשר המודם מחובר ישירות לכניסת כרטיס הרשת.

*עריכה : פרט שהושמט... כאשר האלקטל היה מחובר להאב של Genius, באמצעות כבל רגיל (Uplink) או מוצלב (Regular port), נורית הבקרה המותקנת ביציאת התקשורת (RJ-45) בגב האלקטל האירה בשני המקרים.

ההאב פשוט לא קיבל את זה משום מה.

אני לא יודע איך האורכית מתפקד, אבל האלקטל שקיבלת עובד בפרוטוקול PPTP, ואינו עובד סתם כך עם האב! הוא בגרסת HOME כרגע. כל שעליך לעשות הוא להפכו ל PRO (מדריכים רבים תמצא ברשת) , ורק אז לחבר אותו להאב או סוויץ'. בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההאב שלך הינו לתקן 100Mb בלבד (עשיתי חיפוש קטן ברשת לבדוק ואכן ההאב שלך כזה) בשביל לחבר בהצלחה HUB לאלקטל הוא צריך להיות בתקן העברת נתונים של 10Mb או 10/100Mb... מה אפשר לעשות ההאב שלך מתקדם מדי ;) (ככה זה גם אצלי).

הפיתרון היחיד הוא או לא לחבר את המודם לHUB או לקנות HUB חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההאב שלך הינו לתקן 100Mb בלבד (עשיתי חיפוש קטן ברשת לבדוק ואכן ההאב שלך כזה) בשביל לחבר בהצלחה HUB לאלקטל הוא צריך להיות בתקן העברת נתונים של 10Mb או 10/100Mb... מה אפשר לעשות ההאב שלך מתקדם מדי ;) (ככה זה גם אצלי).

לדעתי, Hub שמתאים ל- 100MBS מתאים אחורנית.

אבל אם בדקת , תוכל לספק קישור לסוגיה ?

אכן נשמע מעניין מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, Hub שמתאים ל- 100MBS מתאים אחורנית.

אבל אם בדקת , תוכל לספק קישור לסוגיה ?

אכן נשמע מעניין מאוד.

הייתה לי (ועדיין יש לי :P ) את אותה בעיה כמו שלו עם HUB של EDIMAX הוא 100Mbps בלבד. אין תמיכה אחורנית (אלא אם כן זה 10/100).

אני חושב שפעם כתבתי על זה בפורום אני כבר אחפש.

עריכה: לא מוצא משהו שכתבתי על זה בעבר בפורום, טוב נו, בכל מקרה בדקתי את העניין אז וכמה שזה באמת מתסכל, HUB של 100 בלבד לא תומך ב10 (כשעל תקן של 10 עובד המודם אלקטל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...