למה אנחנו עדין משלמים לHOT \YES ? עודכן בעמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אנחנו עדין משלמים לHOT \YES ? עודכן בעמוד 4

stone cold

Recommended Posts

http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?log=tag&ElementId=rkd20061226_699993

HOT החליטה להוריד את הערוצים הזרים: BBC פריים, יורוספורט ניוז ו-Adventure 1, לאחר שלא הגיעה עמם להסכמים בדבר הפחתת עלויות ההתקשרות. BBC פריים יפסיק לשדר למנויי HOT החל מה-1 בפברואר 2007, ואילו שני הערוצים האחרים יופסקו כבר בתחילת ינואר. לעומת זאת, הצליחה HOT להגיע להסכמים עם הערוצים הולמרק, נשיונל ג'יאוגרפיק, אגו ופוקס ספורט, ואלה ימשיכו להיות משודרים בכבלים. על פי הערכות, הצליחה החברה להפחית את עלויות החוזים עם הערוצים הללו ב-30%-40%.

במקום הערוצים שירדו מהמסך, תציע HOT למנויים לרכוש סדרות אחרות בספריית ה-VOD ובערוץ אקסטרה - חלקן שודרו בערוצים שירדו וחלקן סדרות חדשות, ביניהן: "החיים על מאדים", "מלון בבילון", "ילדים זה ברכה", "רחוב ללא מוצא", "נשות הכדורגלנים" "פשוט נהדרת" ו"החברה הגבוהה". עם זאת, בעוד שקודם לכן הוצעו חלק מהסדרות במסגרת ערוצים בחבילת הבסיס, כעת, לאחר שההתקשרות עמם הופסקה, ייאלצו המנויים לרכוש אותן ב-VOD או בערוץ אקסטרה שהוא ערוץ בתשלום.

עוד הודיעה על הוספת שורה של ערוצים זרים לשירות לקוחותיה: ערוץ אתיופי, ערוץ גרוזיני, ערוץ סיני וערוץ אירוטי. כמו כן, התווסף לכבלים בימים האחרונים הערוץ הצרפתי "פרנס 24".

מנכ"ל HOT דוד קמיניץ מסר כי, "מרבית ספקי התוכן גילו הבנה למהלך צמצום עלויות התוכן והסכימו להפחית משמעותית את מחירי הערוצים מתוך ראייה ארוכת טווח והבנה כי מדובר באינטרס משותף של תעשיית הטלוויזיה כולה". לדברי קמיניץ, מהלך הפחתת התוכן יימשך בתקופה הקרובה כאשר היעד הוא הפחתהת העלויות ב-40%.

אני נותן פה רק תה כתבה על הכבלים אבל לYES יש תוכנית דומה

בכל מיקרה אני זוכר שלפני שנים קיבלנו WWE בחינם וקיבלנו נשואים פלוס

וקיבלנו ערוץ חינמי שאז היה באמת טוב וקיבלנו הרבה דברים טובים והיה מעניין לצפות בטלוויזיה

ואז גם האינטרנט היה חיתולים

היום אני לא מבין על מה אנשים משלמים?

על שידורים חוזרים של סדרות ישנות?

כדור אף?

ושלא תבינו לא נכון אני אוהב תה רעיון הבסיסי של הVOD

אבל היתי מוכן לשלם על הVOD לבד בלי הכבלים

החבילות כאלה מסריחות שאם רוצים ליראות כדורגל בשבת צריך לשלם

ובערוץ 10 יש גם ככה משחק ביום ראשון

פשוט נימאס לי מהשידורים האלו

שאני רוצה לנוח קצת מול הטלוויזיה לפני השנה אני צריך ליראות סדרות כמו אד :-[ואחרי זה שידורים חוזרים של בוסטון ליגל :sleep:(סידרה מצוינת אבל לא מתאימה

לשידורים חוזרים) :kopfpatsch:ואחרי זה קומדיה ברמה בינונית מהרגע שעלתה לאוויר כמו פריזר בשידור חוזר

לסיכום-

BUNDY.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם הייתי גר בדירה משלי, ולא עם ההורים, היה לי רק מהיר, וכל התוכן שאני רק רוצה, אונליין.

כבר ממזמן אני לא צופה בתכנים של (נו טוב, חוץ מביפ לפעמים)

לפני השינה אני לא רואה "אד" , לפני השינה אני לוחץ במקלדת CTRL ALT T, המחשב עובר לטלוויזיה

ואני בוחר פרק מאחת הסדרות המשובחות שיש על הכונן הקשיח, או סרט וכו', יש אינסוף "תכני VOD" אונליין אפילו, גם בסטרימינג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזבלים גם הורידו לפני כמה שנים את ערוץ NBATV!

זה היה הערוץ היחיד כמעט שצפיתי בו (אולי חוץ מביפ) אבל הורידו אותו... זה ביאס מלא אוהבי כדורסל בארץ והרבה חולי NBA כמוני...

ממש התעצבנתי בזמנו על זה והייתה אפילו עצומה, אבל הכבלים נשארו אטומים ולא החזירו את הערוץ.

למה הם הורידו? כדי שספורט 5+ יוכל לשדר פעם בשבוע איזה משחק מסכן של ה-NBA וכולם יצפו בו, אבל למרות הבטחותיהם שזה יקרה מתחילת העונה, זה לא ממש קורה, ויש אולי פעם בחודש משחק NBA שמשודר בערוץ המסריח הזה... לפחות יש תקווה מ-ESPN , אבל גם אותם הם מצנזרים הכבלים האלה...

(הרבה משחקים ש-ESPN משדר בארה"ב לא משודרים בארץ... זה ממש מרגיז!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחת את הדיון בדיוק בימים שבהם אני פשוט זועם על HOT!

החברה מורידה ערוצים,מעלה במקומם ערוצים שלא מעניינים אף אחד,רוקנה את ערוץ 3 ושמה הכל ב XTRA HOT בתשלום.

אל תשכחו שלפניי שנה ירד CARTOON NETWORK בצורה תמוהה,גם NBA TV ירד לפניו,ועכשיו עוד 3 ערוצים.

רק מה,התוכן יורד והמחיר עולה ללא הכר.הVOD גם עלה לאחרונה ל13 שקל,ו90 אחוז מהתכנים שם בתשלום,פשוט שערורייה!

אני לא יודע אם שווה להתנתק,כי אני לא יודע אם האלטרנטיבה עדיפה,אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...