ה-580 נמכרו ה-595 נמכרות מחר ,איזה אוזניות אתם היתם קונים עד 2000 ש"ח - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-580 נמכרו ה-595 נמכרות מחר ,איזה אוזניות אתם היתם קונים עד 2000 ש"ח

a12beat

ה-580 נמכרו ה-595 נמכרות מחר ,איזה אוזניות אתם היתם קונים עד 2000 ש"ח   

1811 הצבעות

1. 1. ה-580 נמכרו ה-595 נמכרות מחר ,איזה אוזניות אתם היתם קונים עד 2000 ש"ח

• hd 650
    • hd 600 +cardas
      0
    • k 701
    • ad 2000
    • אוזניות אלקטרוסטטיות משומשות

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

די כבר עם הערו על השגיאות כתיב,זה ספאם, לא צריך את זה.

בנוגע לשאלה של ענאן, ה-W1000 לא דומות לשלך ממה שהבנתי, הן יותר מעודנות מהן, ומתאימות קצת פחות למטאל, וקצת יותר לדברים אחרי, עם פירוט ובמה גדולה יותר.

בסופו של דבר, מדובר באלמנטים שונים עם מעטפת מעץ ולא מאלומיניום, להשיג צליל דומה זה קצת קשה לעשות במקרה :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה, אז אם כך אלה בהחלט יכולות להיות כאופציה לא רעה לשי.

וצ'מע שי, גם ה-701 מעולות ממה שקראתי.

או שאתה יכול פשוט לחכות עד שתהיה הזדמנות שמישהו ב- או הדפיי ירצה למכור AD2000 יד שניה בזול יותר (אלא אם אין לך סבלנות, מה שאני מבין טוב מאוד :P).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאתאמרת אין לי סבלנות אני כבר יומים שלמים בלי ועדיין לא הזמנתי ,אני חושב שזה מראה על איפוק רב ;)

אני ילך לשמוע את ה-601 בבאג מקוה שזה יהיה אזשהו אינדקטור לאיכות של ה- 701 ,אפילו שזה לא אותו דגם והאוזניות לא עברו "שריפה".

משעשע יהיה להכנס לבאג עם המגבר מנורות שלי ולבקש מהם לשמוע את ה-601 נראה לי הם יתפחלצו :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שבתחום הזה של לשימוש בייתי למראה אין חשיבות (ראה ערך Akg k1000 יאא איזה מכוער)

אבל רציתי שאנשים שחדשים בתחום לפחות יהיה משהו לשטוף את העינים

Audio Technica w1000

faudiotechnicaathw1000sg1.jpg

Akg k701

k7015midnk6.jpg

SENNHEISER HD 650

b00018msni01lzzzzzzzpr2.jpg

אני חושב בתחום המראה תמיד אודיו טכניקה מנצחים

OMG :o :o :o :o

זה בטוח יעבור את התקציב שלי --- אבל כל כך מפתה שזה כואב

http://cgi.ebay.com/Sennheiser-HE-60-electrostatic-headphones-wonderful_W0QQitemZ180067762828

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבי יפה הודיעו לי לא מזמן שמשולח ה-701 שלהם הגיע לפני שבועיים, אני ככל הנראה אקפוץ לשם שבוע הבא לשמוע אותן.

אולי אצא לי לשמוע גם את מגברי ה-Naim...לא שיש לי מושג קלוש לגביהם.

המחירים שלהן ירדו בצורה די דרסטית בזמן האחרון...ראיתי אותן נמכרות באזור ה-230 דולר במספר חנויות (שזה כמעט חצי ממחיר ה-W1000).

מכאן עולה השאלה, האם ה-W1000 גם טובות מה-701 פי שתים? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי באג

אז אני היתי אצלהם בסניף בקריון ק.ביליק שבצפון רציתי לבדוק מחירים לראות את האוזניות.....

אני לא יודעה אם נפלתי עך מוכרן כזה אבל אם כולם ברשת כאלו אז הם לא ימכרו הרבה פה.

הסיפור הוא כזה ראתי את 601 אבל לא היה להם את 701 בתצוגה אז שאשלתי את המוכרן כמה עולות ה 701 והאם הם ישנ במלאי.

התשובה שקיבלתי מימנו זה: אזוב אותך ה 601 מספיק טובות למה אתה צריך 701 ובכלל במקום 601 תקנה זוג של סוני בחצי מחיר.

לא רציתי להגיד לו תישמע יש לי 3 זוגות ושני מגברים. לאחר היתעקשות מצידי נאמר לי שכרגע אין 701 בחנות לכן הוא לא בטוח כמה הן עולות

לא היה לי כח יותר אז הלכתי אני לא יודעה מה היה קורה אם היתי מביא את הוינסנט שלי איתי.

אשמח לישמוע על ה טיול שלך לממלכת באג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בבאג לפני שעה קלה ,ודוקא היו נחמדים (סניף קניון השרון נתניה) הם התענינו במגבר שלי(מנורות זה זוהר)וגם התלהבו שהיה להם הזדמנות לשמוע את ה- k601 .

עוד מזמן הבנתי מבאג שהם בנתיים לא מביאים את ה- 701 ,הם עדיין רוצים לראות איך ילך להם עם ה- 601 .

ולגבי ההערות של המוכר שלך ,נו באמת למה ציפית זה באג,זה לא כאילו שמלמדים אותם על מה שהם מוכרים .

ההתרשמות שלי לגבי ה- 601 זה הם שהם נחמדות ביותר,אם הם מהוים אזשהו אינדקציה ל701 מצבי טוב.

הם היו נוחים מאוד ,לא לוחצים בכלל (שלא כמו סנהיזר 580 שאנחנו מכירים) אבל הכבל היה נראה קצת עבה וקשה.

לגבי הצליל -יש לקחת בחשבון שהאוזניות היו טריות ישר מהקופסה -ושהמקור היה ה- x5l שלי, צליל שנשמע כמו שילוב די מוצלח בין גראדו לסינהייזר

כלומר יש במה לא רעה -יש מהירות טובה אך לא קצב של גראדו ,לגבוהים היה טיפה סיבינלס (אם כי נראה לי שזה יעבור אחרי שריפה) הבאס ירד עמוק אבל לא היה בכמות כמו a900 או 580 .

אקיצר אוזניה מאוזנת ואמצע הדרך מאוד ,במיוחד הרשימה אותי ברוק כבד(פחות ברוק אקוסטי),נשמע שיש לנו פה אוזניה all rounder אמיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כנראה דברים שרק הוא עושה :lol: :lol:....

יצא לי לדבר כבר אם הנציג יבוא של באג ובזמן הקרוב אין כוונה בכלל לשווק את ה 701 מהסיבה הפשוטה שהקהילה "הזו" פשוט קטנה וזה לא שווה ... במיוחד באוזניה פתוחה וגדולה כמו זו ...

אז תפסיקו לחשוב שיהיה :)...

שי ... תקשיב אני לא הייתי ממתין דקה אחת ומזמין את ה HE 60 אני פשוט בשוק לראות אוזניה שנראת במצב כל כך טוב!...

הסיפורים שיש על האוזניה הזו פשוט יוצאות מגדר הרגיל ....

אני לא חושב ש 701 בשבילך בכלל כי זה פשוט לא תואם את הסיגנון שאתה אוהב שדומה לשלי !... אז אני הייתי פוסל אותו ...

W1000 תמיד רציתי לשמוע אבל לא יצא :\...

אני חושב שאם אתה יכול להרשות לעצמך בדרך מסוימת להזמין את ה HE 60 אז ... בלי לחשוב את הבמה והסגנון אתה כבר מכיר, מה שיהיה אחר זה הדגשים בצליל שיהיו מושלמות בכל צורה באוזניה זו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...